Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Raci v posteli

Raci v posteli

Raci v posteli

Magazín: Sex a vztahy | autor: Renata Petříčková | vydáno 25. 06. 2013

S Raky je to v posteli poměrně jednoduché. Extrémně citlivé znamení je doslova stvořeno pro duševní i fyzickou lásku. Sex je pro ně projevením citů, nejen fyzickou, ale i duševní touhou. Od něžného milování po perverze – to vše najdete v jeho repertoáru.

MUŽ Rak

Hledá ženu silnou a vyhladovělou
Celkově by se dalo říci, že ideálem Račího muže je žena, která si ho tak nějak svede sama a pokud možno to bude dáma, která navazuje na svou rodinnou linii, ženu klanu. Ženská linie nové rodiny by si ho měla doslova adoptovat a hýčkat jako vzácnou květinu. Na oplátku opravdu nenabízí málo, pokud to tedy není zhýralý a poničený Rak v krunýři. Často je to člověk s uměleckými ambicemi a jeho svět je poněkud jiný. Silnou ženu tedy vedle sebe potřebuje i z toho důvodu, aby právě ona svým způsobem zajišťovala pevný hmotný svět kolem něj a on si mohl čas od času odletět do svého kouzelného světa emocí, umění a fantazie. Je vlastně jedním z mála, který naprosto bez řečí vezme roli „muže na mateřské“ a nehne u toho ani brvou, pocit bezpečí pro rodinu nyní bude zajišťovat tímto způsobem, však o co jde? Potřebuje vaši sílu!

Celebrity bez make-upu? Lidé jako my.

Celebrity bez make-upu? Lidé jako my.

Taky se o vás ráno při pohledu do zrcadla pokoušejí mrákoty? Opuchlá víčka, povislé tváře, sinalá...

Buďte mu bohyní
V sexu se však odmění doslova uctíváním těla své partnerky. Umí se nádherně vlichotit do vaší mysli tak, že od samého kuropění do večera budete myslet jen na jeho rozesmáté uličnické oči. Umí si udržet svou mužnost a jeho prioritou ve vztahu je, umět zajistit své ženě pocit bezpečí a lásky. V posteli není nikterak oslnivý ani po tom netouží. Pečlivě zkoumá potřeby své partnerky a míra důvěry potom určuje jeho „divokost“. Umí ji a možná se někdy nad jeho nápady budete šíleně červenat, ale cesta k nim vede přes několikeré ujištění se, že TO opravdu smí. Pokud smí, připravte se na tornádo, protože pro Raka je jeho partnerka vždy mimořádně zajímavá. Nemá ale rád chvíle, kdy je do něčeho tlačen. Ať už do posunutí vztahu někam kupředu nebo do role sexuálního boha. Tím on není, tím si ho žena musí časem udělat.

ŽENA Račice

Sexuální magie
Vlastně i ta Popelka to báječně uměla. Dokázala naostřit ty nejjemnější ženské zbraně a princovi nezbylo, než jim podlehnout. A to umí i pod peřinou. V jejích myšlenkách a fantaziích však stále vystupuje muž, který je starší, protřelejší, vyšší, prostě žádného menšího trpaslíka bez patřičného společenského postavení u ní v posteli nenajdete. Je vyloženě vzrušována i problémovými typy, muži, ze kterých čiší něco, co by jinou normálně uvažující ženu spíše odradilo. Snad i proto se nebrání sexuálním hrátkám typu sado maso, kde hraje submisivní roli. Když muž získá její plnou důvěru, může si s jejím tělem, a potažmo i duší, dělat v podstatě cokoliv. Je právě tím typem žen, který se nechá v posteli milovanou osobou klidně i zabít. Na druhou stranu proč by právě ona nemohla být tou, která tahá muže na vařenou nudli, umí vyseknout parádní striptýz?

Letní móda? S námi jí budete mít v malíčku.

Letní móda? S námi jí budete mít v malíčku.

Léto je tady, o tom není pochyb, horké dny a horké noci nás lákají k vodě, nebo k posezení s přát...

Když ztratí půdu pod nohama…
Zavání to průšvihem, ty chvíle, kdy Račice spadne naplno do osidel lásky a citů, se dějí magnetické bouře nejen u ní v nitru a srdci, ale především v posteli. Náhle se cítí bezpečná, zachráněná! Její erotická dráždivost je obrovská a na jejím těle jen těžko najdete něco, co by v takovou chvíli nebylo erotogenní zónou. Do celého aktu se nechá vtáhnout zcela přirozeně a vždy si v posteli umí říct právě o to, co chce. Nebrání se sexuálním hračkám a mluví o nich zcela přirozeně. U jejího milence je úplně jedno, jak je vybaven, co nedosahuje na velikosti, obstará si ona sama vlastní rukou nebo právě nějakou umělou atrapou. A rozhodně to v jejích očích partnera nijak neshodí. Ostatně, Račice, ač se nezdá, dost ráda spojuje společensky výhodné vztahy a osobní vztahy v jedno. Pokud je sekretářka vašeho muže narozená v Raku, je dobré se mít na pozoru. Ona má ráda stále nové a nové začátky a kdoví, kde všude může začít hledat citovou záchranu.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
09. 07. 2013 kitty1 Rak (reakcí: 0)
26. 06. 2013 HejLady Jojo (reakcí: 0)
25. 06. 2013 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

23. 03. 2017 Horoskop Štír

Hned několik mužů se dnes kolem tebe začne motat a ty nebudeš vědět, kterého si vybrat. Neunáhluj se a nech je, ať se... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist