Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Prvenství, které nepotěší. Česká republika je nejzkaženější zemí světa!

Prvenství, které nepotěší. Česká republika je nejzkaženější zemí světa!

Prvenství, které nepotěší. Česká republika je nejzkaženější zemí světa!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 29. 04. 2014

Vítejte v České republice, v zemi zaslíbené divokým pijatikám, v zemi, kde snadno najdete holku na jednu noc a kde se nebudete cítit trapně, protože na nějakou morálku se zde zvysoka kašle. Tak takhle nějak vypadá nejnovější bedekr o naší vlasti.

„Máte rádi sex? Tak to jeďte do Čech,“ píše se v jednom britském článku. Pravdou je, že alkoholu a sexuchtivé Brity pobízet netřeba, ty totiž Prahu vyhledávají už dávno. A památky jsou jim zhusta ukradené. Poněkud sofistifikovaně se jejich výletům za (pivní) kulturou říká pánská jízda. Pupkatí a růžolící tátové od rodin to v metropoli opravdu dovedou roztočit. Možná proto, že by se ve své vlasti podobně odvázat prostě styděli.

Česká republika je podle mezinárodního výzkumu, do kterého se zapojilo přes čtyřicet tisíc respondentů ze 40 zemí z celého světa, krajinou, v níž se nejvíce toleruje předmanželský sex (schvaluje ho 67% lidí), srovnatelně tolerantní jsou v Jižní Americe a v Japonsku. K zemím spíše tolerantním dále patří například Řecko (59%), Německo (57%), Itálie (42%) a Britové (38%).

Poněkud závažnější je otázka, zda je akceptovatelná nevěra. I tady jsme se umístili na špičce žebříčku. Že jsou zálety celkem fajn, si myslí 17% dotázaných Čechů. Pro srovnání: třeba v Británii by ji tolerovala pouhá 4 procenta podobně jako v Austrálii či Kanadě.

S nevelkým odstupem za námi se umístili s dvanácti procenti prostopášní Francouzi. A zřejmě ne náhodou má současný prezident Země galského kohouta nemanželskou aférku stejně jako jeho čeští kolegové, dneska už bývalí vrcholoví politici Nečas a Topolánek.

Tyto potraviny vám kradou zdraví

Tyto potraviny vám kradou zdraví

Zdravý životní styl dnes patří k módní vlně. Denně nás o tom informují média ze všech stran, nabí...

Řečeno školní terminologií, Češi šprti sice nejsou (ekonomické ani jiné výsledky to jasně vyvracejí), ale mezi záškoláky, kteří jsou vždycky pro každou špatnost nemají konkurenci. Vedeme totiž taky v toleranci alkoholu, rozvodů nebo potratů. Na paty nám poněkud překvapivě dýchají jen Japonci.

Ale abychom nekončili pesimisticky, podle žebříčku jsme taky nejtolerantnější k homosexuální menšině. Jinými slovy gayové a lesby nevadí 56 procentům oslovených. O něco horší skóre mají Španělé (55%), na druhé straně jsou s pouhým jedním tolerantním procentem Ghana, Egypt, Pákistán, Uganda či Nigérie.

Češi cizíma očima:

„Můj přítel mi říká, že v Čechách je poměrně nízká morálka, že každý druhý barák je buď hospoda, nebo bordel, že zde ženy hodně pijí. Škoda, o České republice jsem totiž přemýšlela jako o ideální zemi pro život.“ (Judi, Brisbane)

„Češi (muži i ženy) pijí více než kterýkoliv jiný obyvatel Země. Jejich nápojem je pivo, ačkoliv o tvrdý alkohol tam taky není nouze. Ale zase jsou přátelštější než Američani, jen musíte překonat počáteční bariéru.“ (Greg, New York).

A jak jste na tom vy s jinými národy? Kde byste si dokázali představit prožít život?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
07. 05. 2014 Dennie111 Tak já jsem asi odjinud :D (reakcí: 0)
03. 05. 2014 Honey bunny a pro tyhle skvělé věci a že je tady můžem, (reakcí: 0)
03. 05. 2014 janderpuk republika (reakcí: 0)
30. 04. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
29. 04. 2014 marcel :-D (reakcí: 0)
29. 04. 2014 Alex ... (reakcí: 1)
29. 04. 2014 viki11 .. (reakcí: 1)
29. 04. 2014 Rin ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

23. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Vyraž do společnosti, kde máš šanci potkat svého pana Božského. Zadaná si dá pozor na nevěru, protože bude mít chuť n... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist