Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Proč se ženy milují? Nový průzkum naprosto šokuje!

Proč se ženy milují? Nový průzkum naprosto šokuje!

Proč se ženy milují? Nový průzkum naprosto šokuje!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 04. 04. 2014

Používáte milování jako přirozený jev partnerského vztahu, nebo je za tím občas i něco jiného? Sáhněte si do svědomí! Britská studie odhalila důvody, které ženy vedou k sexu. A ty měly zůstat nikdy nevyřčeny! Patří mezi ně i nuda, migréna a poděkování za drahé dárky!

Tak a teď ruku na srdce, drahé ženy! Kolikrát provozujete sex z důvodu, že na něj opravdu máte chuť a náladu? A kolikrát už jste ho použily jako osvědčenou, manipulační techniku, abyste u svého drahého dosáhly svých cílů? Může jít o způsob usmíření po nějaké hádce, nebo o poděkování za drahý dárek či luxusní večeři. Že jsou to zvláštní důvody, proč se pomilovat se svým partnerem? Možná, že ano, ale britští vědci na základě vlastní studie odhalili i důvody mnohem divnější! Nevěříte? 

Sex? Donucovací prostředek!

Tisíc žen se zúčastnilo výše zmíněné britské studie pod vedením psychologů z texaské university, Davida Busse a Cindy Mestonové. Výsledky tohoto průzkumu jsou pro někoho za hranicemi lidského chápání! Neuvěřitelných 85 % žen se přiznalo, že sexem si zajistí klidné partnerské soužití, nebo chtějí svoje polovičky přimět k nějaké domácí práci. Cože? Orgasmus za posekaný trávník? Tomu se říká obchod! 

Ženskost v hlavní roli: Půvabné sukně pro každou příležitost

Ženskost v hlavní roli: Půvabné sukně pro každou příležitost

Chystáte se obohatit svůj šatník o praktický a módní kousek oblečení? Chcete vypadat žensky, styl...

Jde i o lítost!

20% něžného pohlaví si milováním zaplní nudné chvíle. 10% to dělá prý ze soucitu, protože jim je mužů zkrátka líto. A to i tehdy, kdy se jim sexuální objekt vůbec nelíbí. Tak to už je opravdu síla! Sex ze soucitu? Milování patří mezi nějaký druh humanitární pomoci? A odkdy? 

„Náš průzkum ukázal, že většina mužů shledává většinu žen sexuálně atraktivními. Ale podle většiny žen není většina mužů atraktivní vůbec,“ nechává se slyšet výzkumnice Mestonová. Tady se hodí otázka, proč to ty ženy dělají? Neměl by být sex provozován z lásky, nebo z čistého potěšení? Měl, co myslíte? Jaké důvody k němu vedou vás? 

Hry o moc ve vztahu

Podle některých odpovědí dotázaných žen je to ale ještě horší, než se zdá. Některé dokonce odpověděly, že se milují s partnerem jen kvůli zdravější pleti, jiné zase aby si zlepšily svoje sexuální dovednosti! Každá desátá žena dokonce kápla božskou, že sex bere jako výměnu za drahý dárek. Kam ten svět spěje? Asi 5% se jich přiznalo, že jim styk pomáhá od migrény, což by se asi dalo pochopit.  

Každopádně stejně se asi všichni shodneme na tom, že sex bývá nejlepší, pokud v něm jsou i city a láska. Jak uspokojivé je milování z vypočítavosti a zištnosti, tak to si asi dokážete představit…

Co si o tom myslíte? Zdá se vám sex jakožto druh manipulace nemorální?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
14. 04. 2014 BODY ŠOKUJÍCÍ (reakcí: 0)
05. 04. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
04. 04. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

04. 12. 2016 Horoskop Štír

Jsi postavená před volbu, do které se ti vůbec nechce, můžeš se rozhodovat nad novou nabídkou práce nebo budeš nucena... Celý horoskop

Karta dne

Dva poháry
Máš před sebou nádherný den naplněný radostí a láskou. Přestože jsi sama, budeš velmi intenzivně řešit vztahy kolem sebe a také své srdíčko. Jestli toužíš po lásce, má...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist