Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Proč se chuť na sex vytrácí a jak ji znovu zažehnout?

Proč se chuť na sex vytrácí a jak ji znovu zažehnout?

Proč se chuť na sex vytrácí a jak ji znovu zažehnout?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lenka Zelnitiusová | vydáno 10. 06. 2014

Každý milostný vztah prochází určitým vývojem, jednou jste dole a jednou zase nahoře. Pokud jste zrovna v té fázi dole, poradíme vám, kde hledat viníky a jak libido opět nastartovat. Mrkněte na dnešní článek a nezůstaňte jen u čtení, pusťte se do realizace!

Stres, problémy, málo času

Současný životní styl je plný spěchu, honíme se za úspěchem, penězi, uznáním a do toho se musíme ještě postarat o rodinu. Večer jsme unavené a energie na milování se prostě vytrácí. Nesnažme se všechno zvládnout samy, zaúkolujte partnera a děti. Vy budete mít více času pro sebe a děti alespoň naučíte, že přiložit ruku k dílu se prostě musí. Celkově se zklidněte, najděte si chvilku na své já a rozmazlujte se. Pokud váš organismus nebude svírat stres, vaše touha brzy vyplave na povrch. Následný orgasmus vás báječně uvolní a také váš vztah se zachvěje moc příjemnou změnou. 

V případě, že máte nespočet starostí a trápení, popovídejte si s manželem a vysvětlete mu, co se s vámi děje. V případě, že drahý doráží a vy jej odpálkujete strohým „ne“ , uslyší jen to, že ho odmítáte, nezapomeňte připojit vysvětlení. Domluvte se dnes jen na mazlení a vzájemně odpočívejte v objetí. Tato nejen fyzická podpora představuje pro vaši mysl ztíženou starostmi naprostý balzám. 

Pozor na agresivní diety

Začala jste držet přísnou dietu, aby vaše figura do plavek vypadala na výbornou? Je báječné, že na svém těle chcete pracovat, ale nic se nemá přehánět. Zapomeňte na tvrdou drezuru za postavou bez chybičky. Jezte střídmě, cvičte a nevsázejte na diety, díky kterým se v noci budíte vlčím hladem. Stresujete nejen tělo, ale i vaši duševní stránku, což se samozřejmě odrazí na vaši energii, ale i na chuti se milovat. 

Plavkový speciál: V čem letos vyrazit k vodě?

Plavkový speciál: V čem letos vyrazit k vodě?

Léto je za dveřmi a s ním přichází i období dovolených, prázdnin, pohody a koupání. Konečně budeš...

Možný zabiják vášně: Hormonální antikoncepce

V pohodě do sebe házíte jednu pilulku za druhou už nějaký ten rok a vaše ženství najednou přestává mít zájem o milování? Slovo orgasmus vám opravdu nic neříká a rozkoš vám začíná být naprosto cizí? Poraďte se s vaším gynekologem, požádejte o změnu antikoncepce, nebo se k ní už nevracejte, pokud nemusíte. Hormony vám krásně srovná do latě právě hormonální jóga.

Stereotyp

Po letech si to k nám do ložnice prostě přihasí a jeho následky opravdu nejsou nijak přívětivé. Partner pro nás ztělesňuje jen dobrého kamaráda nebo spíš bráchu, milostné steny vystřídalo klidné pochrupování a na místo erotické pomůcky vám na stolku trůní několikaset stránková kniha. Vydejte se s drahým mimo stěny ložnice a rozpumpujte vaši lásku znovu, divoce a nespoutaně. 

Jak bojujete proti stereotypu vy? Napište nám vaše postřehy do diskuze pod článek, těšíme se!

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
26. 08. 2014 Evelína Sex (reakcí: 0)
11. 06. 2014 lucik21 .-. (reakcí: 0)
11. 06. 2014 glady ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Gliss Kur Šampón Ultimate Color

Pro zářivý lesk vlasů...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 05. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

05. 12. 2016 Horoskop Ryby

Příliš důvěřuješ lidem, kteří si tvou důvěru nezaslouží. Měla by sis udělat velmi důkladnou inventuru kamarádů. Zjist... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Zpráva, která k tobě přichází, tě velmi nemile překvapí. Budeš postavena přes složité a náročné rozhodování. Nic neuspěchej, dopřej si dostatek času na odpověď a pořád...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist