Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Proč muži nenávidí ženské slzy? Známe pravý a skutečný důvod

Proč muži nenávidí ženské slzy? Známe pravý a skutečný důvod

Proč muži nenávidí ženské slzy? Známe pravý a skutečný důvod

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 19. 09. 2016

Ženský pláč má mnoho podob. Smutek, bolest, hněv, ale i radost či pocit nesmírného štěstí. Důvody k slzám jsou různé, přesto mají jedno společné. Chlapi je zkrátka nechtějí vidět! Tápeš, co za tím opravdu stojí?

Podle pánského magazínu AskMen je pláč jednou z věcí, kterou muži nenávidí na ženách ze všeho nejvíc. Přitom je zdraví prospěšný! Odborníci tvrdí, že je to ten nejlepší antistresový nástroj. Slzy totiž obsahují zvýšené hladiny proteinu, manganu, draslíku a určité speciální látky, které přirozeně otupují bolest. S trochou nadsázky by se dalo říct, že pro jeho léčivé schopnosti ho není nikdy dost. Jen tak mimochodem, jak často takhle projevuješ emoce ty?

Jednou týdně to je základ

Němečtí oční lékaři z univerzity Ludwig-Maxmilians z Mnichova si posvítili na frekvenci pláče. Z jejich výpočtů vyplývá, že dámy si pobrečí v průměru 64krát za rok, zatímco pánové se takto nechají unést jen 17krát a to už fakt „musí být“. Samozřejmě nechtějí mít svědky, a kdyby to záleželo pouze na nich, to stejné by požadovali i od žen. Taky ti ten tvůj tvrdí, že když ti podává papírové kapesníky, nikdy neví, jak se u toho tvářit a vlastně i chovat? Nejsi jediná, která takhle skočila na špek! Nenech se opít rohlíkem, ve skutečnosti jde totiž hlavně o sex. Ano, čteš správně!

Se smutnou princeznou není žádný špás

Odborníci ze zmíněné univerzity zjistili, že když jsou pánové svědkem uplakané situace, způsobuje jim to depresi. To by pro ně ještě nebylo tak strašné jako fakt, že s „náladou pod psa“ se snižují i hladiny testosteronu, což vede k potlačení jejich sexuálního apetitu! Žádná chuť na sex? Tak odtud vítr vane, učiněná katastrofa!

Vezmi za vděk kámoškou

Zvykni si na to, že pochopení se doma vážně nedočkáš. Místo zklamání, že ti ten tvůj vůbec nerozumí a nijak tě v krizi nechlácholí, vezmi raději lahvinku vína a skoč se vybrečet ke kamarádce. To je daleko lepší terapie! Ona tě vyslechne, všechno s tebou důkladně probere a ještě ti poradí podle svého nejlepšího svědomí.

K čemu my ty chlapy vlastně potřebujeme? Navíc vážně nechápeme, proč nám slzy tolik vyčítají. Ani na ně není žádný extra pohled, když už výjimečně propuknou v pláč. Důkaz? Najdeš ho ve videu a fakt je jen pro otrlé povahy. Po jeho zhlédnutí určitě taky nebudeš mít na milování ani pomyšlení, nevěříš?

Zvládá ten tvůj, když pláčeš, nebo radši zmizí na pivo? Postěžuj si nám, uvítáme tvé zkušenosti i názor v diskuzi! Co dovede spolehlivě k pláči nás? Mrkni do galerie, ale pozor, je jen pro otrlé. 

Foto zdroj: shutterstosk.com, facebook.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
06. 10. 2016 Hefy A vy se divíte? (reakcí: 0)
20. 09. 2016 stana1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

29. 03. 2017 Horoskop Štír

Už dlouho se snažíš uskutečnit svůj velký sen a stále se ti nedaří? Pak dnes máš velkou šanci uspět. Měla by k tobě p... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist