Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Přistihla jsem svého muže masturbovat v mém krajkovém prádle. Nevím, co s tím.

Přistihla jsem svého muže masturbovat v mém krajkovém prádle. Nevím, co s tím.

Přistihla jsem svého muže masturbovat v mém krajkovém prádle. Nevím, co s tím.

Magazín: Sex a vztahy | autor: Sára | vydáno 08. 03. 2013

Byla jsem vdaná téměř rok a náš život se podobal jízdě na horské dráze. S manželem jsme byli natolik pracovně vytížení, že jsme neměli čas ani na hádky. Večer jsme padali únavou a ráno honem do práce.

Vyděláváme, na naše poměry, velmi hezké peníze a poctivě ukládáme celý můj plat, na vysněný domek. Adam mne zahrnoval luxusními dárky, měl vždycky lepší vkus než já a proto mi vyhovovalo nechat se rozmazlovat i spodním prádlem. Modely byly vždy jako na míru, říkala jsem, že mě má pevně ve svých rukou. To, že nás mé spodní prádlo dožene téměř k rozvodu, jsem netušila ani v nejhorším snu.

V práci začaly řádit chřipky a vypadalo to, že jako jedni z mála odoláváme, domů jsme se vraceli pozdě v noci a padli rovnou do postele. Zlom nastal ve středu, kdy jsem se začala být velmi unavená, ale únava ještě nikoho nezabila a tak jsem nad varovnými signály těla, mávla rukou. Ráno, jsem se cítila ještě mnohem hůř, ale zodpovědnost a nemocní kolegové mi nedovolili vzít si na pár dní dovolenou. Stejně na tom byl také Adam. Snažila jsem se sebevíc, ale nakonec mne ředitel poslal domů. Ani jsem nestihla zatelefonovat Adamovi, který pracoval jen o jeden blok dál. Bylo mi hrozně a vůbec jsem netušila, jaké překvapení na mě čeká doma.

S úlevou jsem odemykala dveře a těšila se do postele. Na chodbě ležela Adamova pánská taška i boty, napadlo mě, že mu šéf řekl, co se stalo a teď mě chce překvapit horkým čajem. Z ložnice jsem slyšela hrát hudbu a najednou se mi udělalo špatně od žaludku, co když tam má ženskou? Vždyť se vlastně téměř nevidíme a náš sexuální život díky práci dost pokulhává. V hlavě mi lítaly šílené obrazy, jak si to rozdává s jinou. Vůbec jsem neměla sílu vlítnout tam a zjistit co se děje. Nakonec mi srdce bilo tak, až jsem si myslela, že dostanu infarkt. Vlítla jsem do ložnice, ve které hořely svíčky, závěsy byly zatažené a Adam masturboval v mém prádle před zrcadlem.

Čekala jsem ledacos, ale tohle ani v nejhorším snu ne. Moje spodní prádlo bylo rozložené na posteli a on celý roztoužený vzdychal a ukájel se. Vůbec si nevšiml, že stojím u postele s otevřenou pusou. Rychle jsem vylítla ven a zabouchla za sebou hlavní dveře. Zbláznil se snad? Proč tohle dělá? To mu nestačím já, proč nosí moje prádlo? Je úchyl? Otázky a zas další otázky mi běhaly v hlavě. Já běžela jako o závod a nevěděla co dělat. Plánovali jsme přeci děti, co když budou po něm?

Z šílenství mě vyrušil mobil, volala má nejlepší kamarádka, která nechápala, proč nejsem schopná říct souvislou větu. Nakonec mě vyzvedla venku a odvezla k ní domů. Rozebíraly jsme celou situaci, hledaly informace na internetu, ale stejně jsme na nic nepřišly. Adamovi jsem poslala zprávu, že přespím u Hanky a věřím, že společně najdeme řešení. V tuto chvíli, nevím, co mám dělat, rozvést se? Zůstat a dělat, že se nic nestalo? Upřímně se přiznám, že bych byla raději, kdybych Adama přistihla s ženou, takhle mne postavil do složité situace a já nevím jak z toho ven. Protiví se mi a jeho pohyby v mém prádle mám vryté v hlavě napořád.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
04. 07. 2013 Domca19871 Na Tom nic není (reakcí: 0)
23. 03. 2013 Tehir No a? (reakcí: 1)
20. 03. 2013 manislava přistihla (reakcí: 0)
11. 03. 2013 liddduska tolerance (reakcí: 1)
10. 03. 2013 AlexandraAlexis ? (reakcí: 0)
09. 03. 2013 Anoe ?? (reakcí: 2)
09. 03. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)
08. 03. 2013 88pacicka88 + (reakcí: 2)
08. 03. 2013 adina stejná zkušenost (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

25. 03. 2017 Horoskop Střelec

Pokud tě trápí neshody s maminkou, tchýní, dcerou nebo kamarádkou, máš velkou příležitost urovnat veškeré spory se že... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist