Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Princezna a chuďas: proč to nefunguje?

Princezna a chuďas: proč to nefunguje?

Princezna a chuďas: proč to nefunguje?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Libuše | vydáno 18. 09. 2014

Ona je slavná a bohatá, on chudý a bezejmenný. Má takový vztah naději na budoucnost? Schválně: zkuste si představit, že se z vás přes noc stane známá celebrita. Ponecháte si partnera, nebo se porozhlédnete v jiných vodách?

Snad každá česká krasavice, která vyhrála celonárodní soutěž královny krásy a vykročila do světa fotografovaných a slavných, záhy opustila svého dosavadního přítele a sáhla po někom z vyšších kruhů. Vzpomeňme si například na Českou Miss 2007 Lucii Hadašovou, která se po vítězství dušovala, že svého majitele kamionové dopravy hned tak neopustí... opustila ho do měsíce.

Bez happy endu nakonec skončil i vztah britské zpěvačky Leony Lewis, která byla dosud vzorem slavné-věrné ženy. Přestože vyhrála pěveckou soutěž X-Faktor a záhy se stala nejprodávanější interpretkou světa, zůstala nohama na zemi. Její přítel a láska už z dětství, elektrikář Lou, byl pro ni stále číslem jedna po dlouhé čtyři roky. Rozchod oznámili o pár měsíců později.

Leona Lewis
 

„Je to syndrom, který postihuje politiky, lékaře i celebrity – vybírají si partnery ze svého okruhu, protože jsou denně vystaveni stejnému stresu a dokážou se navzájem pochopit,“ říká vztahová poradkyně Jenni Trent Hughesová. „S Leonou a Louem to bylo trochu jinak. Potkali se už jako děti a vyrůstali spolu, vazba byla tudíž hlubší. Ale v dospělosti se lidé mění, dětské lásky většinou netrvají věčně.“

Namyšlené, zlé ženské, sláva jim vlezla do hlavy a hodný kluk z vesnice už pro ně není dost dobrý. Ale není v tom i něco jiného? Zajímavé je, že rozchod Leony s Louem přišel až ve chvíli, kdy Lou pověsil elektrikářské řemeslo na hřebík a začal spolupracovat s hudební společností Sony. Jako by se chtěl své slavné přítelkyni nějakým způsobem pracovně přiblížit... „Domnívám se, že se muži cítí vedle úspěšných žen méněcenně. Nepřenesou to přes své ego,“ vysvětluje Hughesová.

OMG! Tak těmto celebritám stárnutí vážně nesvědčí!

OMG! Tak těmto celebritám stárnutí vážně nesvědčí!

Mít věčné mládí, kdo by si to nepřál? Jenže příroda je v tomto případě neúprosná a stárnutí nás b...

Mnohé mužské celebrity oproti tomu takový problém s dívkami z nižších kruhů nemají. Jejich vztahy s chudými princeznami často končí manželstvím. Připomeňme si několik slavných případů:

 • Herec Matt Damon potkal barmanku argentinského původu Luciannu před sedmi lety; o dva roky později se vzali a nyní spolu čekají už třetí dítě.
 • Popelku za barem si v roce 2007 vyhlédl i hollywoodský fešák George Clooney. Od té doby zcela neznámé Sarah záviděla půlka Ameriky. Vztah ale vydržel pouhý rok – Clooney se údajně nechtěl příliš vázat.
 • Herec a režisér Ethan Hawke se po rozvodu se slavnou manželkou Umou Thurman sblížil s chůvou jejich dětí. V červnu 2008 si krásnou Ryan dokonce vzal, již těhotnou s jeho dítětem. Zatím jim to klape.
 • Několikaletou známostí a dvěma dětmi se pyšní filmový Spider-Man Tobey Maguire, který je do své návrhářky šperků Jennifer stále zamilován.
 • Oscarový režisér, herec a hudební skladatel Clint Eastwood se zase zamiloval do reportérky Diny Ruiz, která s ním dělala interview. Dina se po třech letech stala jeho manželkou a matkou dcery Morgan.

Tak co myslíte, může to fungovat?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
21. 09. 2014 maye ... (reakcí: 0)
19. 09. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
19. 09. 2014 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Korektor pro sametově jemnou a zdravou pokožku!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 28. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

28. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Blíží se k tobě změna. Život, který se ti v posledních dnech zdál trošku v chaosu, se uklidní a ty s ním. Dopřej si č... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist