Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Převratná novinka ve vztazích: Rozchodová aplikace! Tu musíš mít

Převratná novinka ve vztazích: Rozchodová aplikace! Tu musíš mít

Převratná novinka ve vztazích: Rozchodová aplikace! Tu musíš mít

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 29. 04. 2016

Taky z duše nenávidíš, když musíš někomu dát vale a oznámit mu, že je konec? Víš sama, že bez scén, hádek a otřepané fráze, jak zůstanete přáteli, se to neobejde. Ale teď už se toho bát nemusíš. Všechno za tebe vyřeší jedno kliknutí!

Dnešní doba přeje internetu. Různých online seznamek je na něm víc než hub po dešti. Když už tedy můžeš na síti vztah začít, proč ho podobným způsobem taky neukončit? To byl nápad jedné povedené dvojice z Kanady. Určitě tě zajímá, jak něco takového funguje. Budeš zírat, myslelo se totiž na všechno!

Inspirace ze života

MacKenzie a Evan jsou bratři, kteří založili rozchodové internetové stránky The breakup shop. Celé to vzniklo na popud toho, že jednomu z nich udělala jeho přítelkyně pěkný podraz. Nějakou dobu spolu chodili a ona pak náhle bez jediného slova a vysvětlení zmizela. 

Zhrzený týpek si tedy položil otázku, jak zajistit, aby se ostatním rozchody ulehčily. A vlastně tak začal realizovat svůj virtuální obchod. Sedl si k počítači a začal tvořit něco převratného. Výsledek? Co nechce mít na svědomí jeden člověk, rád za něj vyřeší někdo jiný!

Klik a jsi single

Zmíněné stránky mají v nabídce několik možností rozchodů. Stačí si vybrat! Záleží na tom, kolik je žadatel ochotný zaplatit. Za 6 liber, což je něco kolem 200 korun, se budoucímu bývalému pošle textová zpráva nebo email. 

Ručně psaný dopis přijde na zhruba 400 korun. Pokud by si zákazník vyžádal telefonický hovor, musel by obětovat 650 korun. (Za expres službu, pokud to „hoří“, je příplatek). A to nejlepší na konec – speciální dárkový balíček se sladkostmi vyjde na 1700 korun. Když už se protějšku zbavit, tak ať má po ruce něco na nervy, že? Cukr na ně pomáhá!

Nutno dodat, že objednávajícímu přijde potvrzující email s časem, kdy bude jeho partner kontaktován. Nejspíš aby měl čas vypnout telefon. Jednoduché jako facka!

Pohodlí až v první řadě

Podle slov tvůrců jsou všechny tyto produkty navrženy tak, aby stres spojený s rozchodem byl co nejmenší a zároveň aby vznikla šance zůstat s danou osobou na přátelské vlně. Zkrátka všechno lepší, než prásknout do bot a neříct ani „ň“. Zatím všechny požadavky stíhají vyřizovat povedení autoři stránek sami. Takže posílají odkopnutým partnerům srdceryvné zprávy, dopisy a emaily. Taky telefonují o sto šest! Ovšem plánují si najmout další profesionální „rozcházeče“, protože zájem o tuto službu je velký.

Jako nápad to asi není špatný, přihlédneme-li k faktu, jak se dnešní páry rozcházejí. Dalo by se říct, že tohle je trefa do černého!

Když je konec nevyhnutelný

Na tuto problematiku se totiž zaměřily různé studie, jejichž cílem bylo vypátrat nejčastější formy ukončení vztahů. Z výsledků vyplynulo, že na prvním místě je osobní setkání, ale poslání textovky, nebo emailu mu pěkně šlape na paty! 

Odvaha se holt už nenosí, což potvrzuje i fakt, že na alarmujícím třetím místě je dělání mrtvého brouka. Prostě nic neřešit a nechat vše vyšumět do ztracena. To je teda síla! Tak než tohle, to si fakt raději objednat rozchodovou službu, aby ex věděl, na čem je. Nebo snad ne? Určité výhody to má. I když fér to moc není…

3 klady online kopaček

  • Jsou věci, které se mají držet pod pokličkou a v soukromí. Tohle je jedna z nich. Pokud bys rozchod vytáhla někde na veřejnosti, mohla by z toho být pořádná scéna a ostuda. Jenže to by tady nehrozilo.

  • Další plus je vyhnutí se zbytečným otázkám. Proč? Jak? Máš někoho jiného? Ani s tím by ses potýkat nemusela. Koneckonců to na situaci stejně nic moc nezmění, ne? Tak proč to vždycky přijde!?

  • V neposlední řadě musíme připomenout, že vidět chlapa plakat není zrovna příjemné. Když se to děje, docela trauma! Tenhle zážitek bys taky nemusela sledovat z první řady!

Objednat si rozchod online. Možná šílenost, ale možná taky „vynález“, bez kterého se za pár let neobejdeme. Jenže co potom? Trefně to vystihl představitel Sheldona v kultovním seriálu Teorie Velkého Třesku. Ten ti poradí, jak za sebou důkladně zamést stopy, aby tě zhrzený milenec po internetovém rozchodu nenašel!

Vidíš v rozchodové aplikaci super nápad, nebo totální hloupost, ke které by ses nikdy nesnížila? Mimochodem, jaké nejhorší kopačky jsi kdy někomu dala? Mrkni do galerie, i takhle někdy vypadá rozchod nebo důvod rozchodu.

Foto: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
01. 05. 2016 Bobina1 - (reakcí: 1)
30. 04. 2016 jana22 Nesouhlas (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist