Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Přehlídka zimních svatebních kytic

Přehlídka zimních svatebních kytic

Přehlídka zimních svatebních kytic

Magazín: Sex a vztahy | autor: Zuzana Bohdalová | vydáno 11. 12. 2013

Chystáte se na svůj velký den teď v zimním období? Máme pro vás celou záplavu inspirace. Podívejte se, jaké trendy převládají v zimních svatebních kyticích. Snad mezi nimi najdete i svou vysněnou.

Co se barev svatebních kytic pro zimní období týče, zůstává v popředí zájmu bílá a červená. A to každá zvlášť i ve společných kombinacích. Je možné setkat se například i s modrobílými kyticemi, kde jako modrý prvek dominující celé vazbě jistě upoutají květy hořce. Z květin nesmějí chybět samozřejmě růže, a to v rudé, bílé a krémové barvě. Nepostradatelná je pro toto období i kala, červená a bílá gerbera, alstromérie, frézie a bílý snědek. Jiným kyticím může dominovat rudý amarylis anebo bílé orchideje.  

Výhodou současných zimních svateb je to, že se dají sehnat jakékoli druhy květin takřka celoročně. V moderních svatebních kyticích pro zimní dny nechybí kromě větviček jehličnanů ani šišky, ať už v přirozené hnědé barvě nebo bělené či barvené na bílo. Mnohem typičtější jsou pro svatební kytice tohoto období větvičky s nejrůznějšími plody například s fialkovými bobulkami krásnoplodky nebo s načervenalými plody třezalek. Objevují se dokonce i kouzelně vyhlížející kytice s máčkou, která patří mezi bodlákovité rostliny a pro vyladění ve stejném barevném duchu je pak možné do takové kytice přidat ještě snítky eukalyptu, který kytici zároveň příjemně provoní. 

10 Nejhorších vánočních dárků

10 Nejhorších vánočních dárků

Hromady cukroví, bramborový salát, zkrátka vánoční idyla jak se patří. Až do okamžiku, než pod vá...

Z exotiky vám bohatý sortiment může nabídnout nepřehlédnutelné banksie, semeníky lotosu, nebo kajeput, což jsou malé bílo šedé, jakoby ojíněné kouličky, které velmi často zdobí i nejednu kytici ve fotogalerii. 

Z dekoračních prvků převládají bílé perličky v nejrůznějších velikostech, jemné bílé peří, preparované listy různých velikostí a druhů, bílé ozdobné špendlíky a saténové stuhy v krémové a bílé barvě. Setkat se můžeme i s krajkou.    

A kdybyste přece jen měly strach, že vám vaše svatební kytka uprostřed tuhé zimy zmrzne a znehodnotí se, i pro vás máme řešení. Chybu neuděláte ani s textilními květinami, které jsou dnes k dostání v takové podobě, že jsou takřka nerozeznatelné od těch pravých. A na samotný závěr dnešní fotogalerie doprovázející náš článek jsme připravili malou přehlídku svatebních kytic, které zaručeně nezmrznou, jsou totiž naaranžované z knoflíků, broží, korálků a jiné bižuterie. A pokud jste příznivkyně klasiky, a tento typ kytic vás neosloví, rozhodně na ně alespoň koukněte, vypadají opravdu skvěle. 

Chcete si muže omotat kolem prstu? Předveďte mu dokonalý orální sex!

Chcete si muže omotat kolem prstu? Předveďte mu dokonalý orální sex!

To, že muži milují orální sex je známé tak dlouho, jako lidstvo samo. Muži touží po tom, abychom ...

Foto zdroj: brides.com, wedding-flowers-and-reception-ideas.com,weddingflower-s.info, weddingaces.com, juliannahbydesign.net, flowersabout.com, newportweddingglam.com, weddingwire.co.za, favorideas.com, laurelweddings.com, joanna.gresik.ca, wpthemesnow.com, theroseshed.co.uk, moodflowers.blogspot.com, aliciajayneflorals.com, merledress.com, passionforflowers.net, inspiredbythis.com, aristonflowersnyc.com, weddingaces.com, weddingomania.com, projectwedding.com, bridalweddings.blogspot.com, blog.interflora.co.uk,  weddingflowerdirections.com, weddingflowers-cotswolds.co.uk,floribylynne-weddingflowers.blogspot.com, aliesflowers.blogspot.com, idojacksonhole.com, christmaspartyideas.co, greenweddingconsortium.com, bios.weddingbee.com, calicolily.co.uk,   maiyango.com, wedding-pictures-01.onewed.com, lovemydress.net, etsy.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
30. 01. 2014 eve69 krása (reakcí: 0)
06. 01. 2014 RitaTerezka - (reakcí: 0)
12. 12. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
11. 12. 2013 kralicek svatba? (reakcí: 1)
11. 12. 2013 doublefantasy svatba v zimě (reakcí: 0)
11. 12. 2013 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

27. 03. 2017 Horoskop Beran

Potkala jsi prima chlapa a máš pocit, že by to mohl být ten pravý? Ještě než se budeš vrhat do společného bydlení neb... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist