Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Předělat chlapa k obrazu svému? Jde to!

Předělat chlapa k obrazu svému? Jde to!

Předělat chlapa k obrazu svému? Jde to!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 30. 01. 2017

Toho svého máš sice ráda, ale jeho zvyky tě dohánějí k šílenství? Nejsi jediná, koho deptají vousy v umyvadle a ponožky naruby vedle koše na prádlo. Chceš znát fígl, jak „vady“ v mužském systému opravit? Tady je!

Že pánové se nemění? S tím americká vztahová a životní koučka Sloan Sheridan-Williams rozhodně nesouhlasí. Odbornice do světa pustila hodně kontroverzní teorii, v níž přirovnává muže ke štěňatům. Prý si jsou co do výchovy hodně podobní! Jako vážně?

Komunikace je klíč k úspěchu

Štěně? Nepopsaný list. Majitel si ho vyhlédne, ubytuje doma, stará se o něj, krmí ho. Časem mu ukazuje, jaké chování je žádoucí. A stanovuje hranice, za které není radno zajít. Trochu to připomíná lidské vztahy, co? Trefa. Zmíněná psycholožka tvrdí, že chceš-li mít doma klid a harmonii, vsaď na metodu cukru a biče - dobré skutky odměn, špatné „trestej“ ignorací. A ten tvůj brzy pochopí, co tě na něm štve! Ať už to zní jakkoliv šíleně, převratná psí metoda má první úspěchy.

„Ve své praxi jsem se setkala s mnoha ženami, které začaly dodržovat několik jednoduchých pravidel štěněčí psychologie. A teď mají zdravé, milující partnerství, založené na poctivosti, důvěře a respektu," vyjádřila se odbornice na svém blogu. To nezní úplně špatně. Jdeš do toho? Tak takhle nějak by to mělo vypadat v praxi…

Logika chlapské kynologie

Posekal tvůj miláček trávník, vynesl odpadky, nebo umyl nádobí? Výborně. Pochval ho, uvař výbornou večeři a řekni mu něco hezkého. Když ale nechá své vršky zase válet na podlaze, nebo schválně zazdí tebe i domácí práce, dopřej mu „léčbu šokem“.

Trochu se od něj odtáhni a zařiď se podle svého. Najdi si třeba novou zálibu, která ti spolkne hodně času. Uvidíš, že brzy přiběhne - stejně jako rozverné štěňátko, kterému chybí pozornost. Když nepomůže tohle, je tu ještě radikálnější a „výchovnější“ plán B.

Nemluv v heslech, jdi k věci

Stejně jako malá psí kulička nechápe povely v hádankách, ani tvůj partner neumí číst mezi řádky. Je třeba své pocity a rozhořčení nazývat pravými jmény. Takže žádné metafory a přirovnání. Když tě jeho chování vytáčí, řekni to přímo a nečekej, že to přejde. Rovněž se prý vyplácí po „vytýkacím pohovoru“ rychle navodit nějaké příjemnější téma. Funguje to jako prevence proti zbytečným hádkám. Co dalšího bys o této praktice měla vědět?

Trpělivost přináší růže

I ten nejzkušenější majitel psa může udělat „botu“. Proto se říká, že cvičení dělá mistra. S prvními neúspěchy neházej flintu do žita, ale vytrvej ve svém úsilí. Jen tak se dočkáš trvalých změn a „upravíš“ muže podle představ. Alespoň tak to vidí Sloan Sheridan-Williams, která prý nechtěla degradovat pány na čtyřnohá zvířátka, jen vychází z faktu, že každá žena má v povaze měnit svůj protějšek. Takže vymyslela prima manuál!

Že si psi a muži nebezpečně rozumí, to ukazuje následující video. Vlastně je to docela sexy, nemyslíš? 

A co ty? Zdá se ti to jako hloupost přitažená za vlasy, nebo na tom něco bude? Napiš nám svůj názor do diskuze pod článkem, budeme se těšit! A mrkni také do fotogalerie na zvířata, která bychom naopak za mazlíčky vážně nechtěli. Ty?

Foto: Shutterstock.com, pinterest.com, facebook.com

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
03. 02. 2017 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
01. 02. 2017 Pavel Ponožky? (reakcí: 0)
01. 02. 2017 Jarka ... (reakcí: 0)
31. 01. 2017 pepina . (reakcí: 0)
31. 01. 2017 goldie ... (reakcí: 0)
31. 01. 2017 stana1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

28. 03. 2017 Horoskop Lev

Ve vztahu raději zvolni tempo, netlač na partnera a nebuď urputná v jakékoliv záležitosti, kterou chceš okamžitě vyře... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist