Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Pravidla vztahu na pracovišti: Co ano, co ne?

Pravidla vztahu na pracovišti: Co ano, co ne?

Pravidla vztahu na pracovišti: Co ano, co ne?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Libuše | vydáno 29. 09. 2014

Podle amerického průzkumu zhruba 40 procent lidí někdy prožilo románek na pracovišti. Není se čemu divit - v práci trávíme přes osm hodin denně a pravděpodobnost, že za tu dobu nějaká ta jiskra přeskočí, je pěkně vysoká. Jak si ale užít zamilovanost, a přitom zachovat profesionalitu?

1. Udržet vztah v tajnosti... Ano!

O vašich významných pohledech si možná už štěbetají i vrabci na střeše, i když jste s kolegou v té posteli ještě ani neskončili. Přesto o svém začínajícím vztahu nežvatlejte před ostatními. Zejména nadřízení by se mohli obávat, že se kvůli růžovému obláčku okolo hlavy nebudete soustředit na svou práci. Navíc, co když vztah nedejbože skončí stejně rychle, jako začal? Nevyhnete se drbům, že vás kolega jen využil jako jednorázovku... Něco jiného je, pokud jste spolu už delší dobu, zasnoubili jste se a plánujete rodinu. Potom už samozřejmě svůj vztah dát na vědomí můžete.

2. Muckání u kopírky... Ne!

Dotyky, pusinky a láskyplné pošťuchování si nechte na chvíle v soukromí. Sami byste se také cítili nepříjemně, kdybyste u kopírky narazili na muchlující se pár. Za určitých okolností by se navíc muckání na pracovišti dalo vyhodnotit jako sexuální harašení. Jde sice o vzájemnou záležitost, ale obtěžováno je celé okolí.

3. Rande na firemní náklady... Ne!

Milenec na pracovišti není obchodní partner a soukromá večeře s jeho osobou se opravdu nedá zapsat jako firemní náklad. Myšlenka je to lákavá, ale pokud by se to provalilo, šéf by to označil za jasný podvod.

7 věcí, které musíte stihnout, dokud jste single

7 věcí, které musíte stihnout, dokud jste single

Jste stále single? Možná by stálo za to, si to užít. Protože jakmile si najdete partnera, založít...

4. Separace od kolektivu... Ne!

Pochopitelně chcete trávit se svou láskou každou volnou chvilku a připadá vám přirozené, že by vám ostatní měli dopřát kapku soukromí. Jenomže v pracovním prostředí se musejí rozvíjet všechny vztahy v týmu, aby byl tento dostatečně produktivní. Proto žádné osamocené rauchpauzy ve dvou, koukejte se družit i s ostatními kolegy!

5. Zůstat střízlivi na firemním večírku... Ano!

Možná se vám na firemní večírek ani nechce a raději byste strávili večer v kině. Je ovšem slušnost dorazit a netrhat partu. Pokud chcete udržet vztah v tajnosti, budete se muset hodně ovládat. Dejte si jeden drink a po zbytek večera se držte nealka, jinak vás okolo půlnoci kolegové přistihnou polonahé pod stolem. Jestliže spolu chcete strávit noc, pošlete svého milého napřed a sama odejděte až za dvacet minut po něm.

6. Zprávičky v e-mailové poště... Ne!

Najít poránu sexy zprávu od kolegy v Outlooku vás jistě dobře naladí na celý den, ale dejte pozor: firemní e-maily si může přečíst každý administrátor sítě a kromě toho samozřejmě také šéf! Aby se pak vaším intimním životem nebavila půlka firmy!

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
01. 10. 2014 glady ..... (reakcí: 0)
30. 09. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
29. 09. 2014 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

20. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Touha být opět nezávislá v tobě probudí velkou sílu a ty začneš s velkou rychlostí měnit vše, co ti již neslouží nebo... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist