Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Potvrzeno! Ženy přitahují drsní muži!

Potvrzeno! Ženy přitahují drsní muži!

Potvrzeno! Ženy přitahují drsní muži!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 02. 05. 2014

Drsní hoši. Co je na nich tak sexy, že mají podle odborníků více žen i sexu? Je to drzost, charisma, nezkrotnost? A proč už ženy nemají zájem o hodné hochy?

Gentlemani tak trochu vycházejí z módy. Ženy současnosti prý už nevyhledávají společnost „hodných hochů,“ ani je nezvou k sobě pod peřinu. Mnohem víc je totiž přitahují grázlíci, kteří se rozhodně nemohou chlubit kladnými povahovými vlastnostmi! Alespoň tak to uvádí americká studie pod vedením psychologa Petera Jonasena z University of Connecticut, která tak nějak potvrzuje to, co všichni už dávno tuší. Slaďoušům s dobrým srdcem zvoní umíráček! Nejsou tak zajímají jako jejich drsní protihráči! 

Záporné povahy jsou sexuálně lákavé! 

Jaké mužské vlastnosti jsou pro ženy tolik přitažlivé? Podle výše zmíněné studie je to lhaní, manipulace s lidmi a dokonce i narcismus jakožto třešnička na dortu! Jedná se o typické znaky záporného hrdiny z filmových pláten, nemyslíte? Možná z toho to celé vzniklo! A to jsme si vždycky mysleli, že tyto „temné“ povahové rysy jsou ve společnosti spíše odsuzovány a zavrhovány. Opak je pravdou! 

„Muži, kteří vykazují negativní povahové vlastnosti, vedou velmi pestrý, sexuální život a často střídají partnerky. Mají také více dětí, oproti hodným a spolehlivým mužům,“ nechává se slyšet psycholog Jonasen. A to ještě není všechno! 

Otestujte se: Jaká jste milenka?

Otestujte se: Jaká jste milenka?

Kvalitní vztah k partnerství patří a dnešní test vám udělá jasno o vašich milostných výkonech. Ne...

Sexuální symbol? Prý James Bond! 

Výše zmíněný odborník je přesvědčený, že takový výkvět všech pro ženy vyhledávaných vlastností má jednoznačně James Bond. „Je velice arogantní, dbá na zevnějšek, manipuluje s lidmi a rád se pouští do nových dobrodružství a poznávání nových žen,“ nechal se slyšet Jonasen, který tak uvedl jeden příklad za všechny. Říkáte si: Cože? Bond?  

Je to sice jen filmová postava, ale to nebrání faktu, že se ho spousta mužů snaží napodobit. Určitě znáte někoho ve vašem okolí, kdo si libuje v obleku a k pití si dává zásadně Martini s vodkou. Samozřejmě nemíchat a protřepat… Dál mluví sexy tlumeným hlasem a je velmi sebevědomý. Podle amerických vědců právě tato strategie na ženy pořád a dobře zabírá! A muži to zatraceně dobře vědí! Co k tomu dodat? 

S drsňákem v posteli to může být na pár večerů sice zajímavá zkušenost, ale pro život bychom stejně doporučovali spolehlivého, hodného muže, který má charakter a srdce na pravém místě! Přece jen, život není film… 

A co si myslíte vy? Drsňák versus hodný hoch. Kterého máte v posteli a v životě radši? 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
28. 07. 2014 Borufka ideální muž (reakcí: 0)
06. 05. 2014 bond Drsňák do postele, slušňák do rodného listu... (reakcí: 0)
05. 05. 2014 lucie Plky (reakcí: 0)
05. 05. 2014 glady ... (reakcí: 0)
04. 05. 2014 http://chvilkaprozenu.eu Pravda (reakcí: 0)
03. 05. 2014 viki11 .. (reakcí: 0)
03. 05. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
03. 05. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

09. 12. 2016 Horoskop Ryby

Už delší dobu máš pocit, že tvůj partner jen stále něco slibuje, ale své sliby neplní, ani nedodržuje. Buď důsledná a... Celý horoskop

Karta dne

Císař
Situace, kterou právě nyní řešíš, bude potřebovat logické myšlení, které je spíš vlastní mužům. Bylo by dobré, abys využila veškerou sílu a energii na dořešení a nebál...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist