Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Podvádí mě s nejlepší přítelkyní

Podvádí mě s nejlepší přítelkyní

Podvádí mě s nejlepší přítelkyní

Magazín: Sex a vztahy | autor: Tereza | vydáno 11. 04. 2013

Připadám si jako hrdinka béčkového romantického filmu. I když jsem zrovna po takové roli vskutku netoužila, bohužel jsem se musela stát hlavní aktérkou právě já. Nejsem v tom sama, já vím, ale přeci jen je moje trápení vždycky o trošku palčivější než sousedovo. Právě teď prožívám velkou životní krizi.

S manželem jsme měli svatbu hned po skončení vysoké školy – po téměř sedmiletém vztahu. Byli jsme pro sebe jako stvořeni, alespoň mně to tak připadalo. Mohli jsme podniknout cokoliv a vždycky jsme se u toho oba dva bavili. Měli jsme hodně společného, a řekla bych, že stále máme. Hlavně stejný vkus na přátele a kamarády.

S partou z vysoké školy jezdíme každý rok na zimní i letní dovolenou. Nezabránilo nám v tom ani to, že jsme se většinou rozrostli o děti. Brali jsme je všude s sebou a program jsme jim přizpůsobovali. Byla jsem ráda, že v téhle fajn partě je i má nejlepší kamarádka Lenka. Známe se snad odnepaměti.

Letos jsme společně vyrazili na prodloužený víkend na hory. A co čert nechtěl, můj muž si vymknul kotník. Hned první den tedy zůstal v hotelovém pokoji. Ani ho to moc netrápilo, obložil se novinami a rozhodl se odpočívat do zásoby. Druhý den ulehla i Lenka s pořádnou angínou.

My ostatní jsme dál jezdili na výlety, chodili na pěší výšlapy. Na lyžování bylo málo sněhu. Celkově jsme si ty dny hezky užívali. Večer jsme se vraceli utrmácení a vydovádění. Třetí den už jsme ale byli poměrně dost unavení. Proto jsme se rozhodli zkrátit plánovaný výlet na polovinu s tím, že si odpočineme v hotelu a uspořádáme turnaj v šipkách a kulečníku.

Těšila jsem se na manžela, na výpravách mi přeci jen chyběl. Hnala jsem tedy napřed. Na pokoji visela cedulka Nerušit. Potutelně jsem se usmála a do společného pokoje jsem se vkradla po špičkách. V ložnici jsem zůstala stát jako opařená. Můj muž si tam totiž užíval s Lenkou. Pochroumaný kotník ani Lenčina angína jim vůbec nevadily.

Jak potichu jsem přišla, tak tiše jsem za sebou zavřela dveře. Děti jsem odvedla rovnou do restaurace s vysvětlením, že v pokoji se právě uklízí. Ti dva za námi za chvíli přišli. Celí říční a rozpačití se zajímali, jak to, že jsme zkrátili výlet. Nemohla jsem se na svého manžela ani podívat. A na Lenku jakbysmet.

Dnes je to pět týdnů, co vím o zradě své přítelkyně a svého muže. Dlouhých pět týdnů čekám, jestli se muž přizná nebo Lenka prořekne. Celou tu dobu přemýšlím, co mám dělat dál. Jedno je jisté, s manželem už nemám chuť se milovat a vlastně asi ani být. Na druhou stranu si to bez něj vůbec nedokážu představit. Nevím, jestli mu mám říct, co jsem viděla. Já vlastně vůbec nevím, co mám dělat.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (14)

Datum Autor Nadpis
27. 04. 2013 manislava nevěra (reakcí: 0)
15. 04. 2013 pepina . (reakcí: 0)
15. 04. 2013 Lucie Když podvádí-nemiluje. (reakcí: 0)
15. 04. 2013 Darkwood Podvádí mě s... (reakcí: 0)
15. 04. 2013 TS Mluvit (reakcí: 1)
15. 04. 2013 Timotej Zásadní chyba (reakcí: 0)
14. 04. 2013 sosinka Mno (reakcí: 0)
13. 04. 2013 Eva nevěra (reakcí: 1)
11. 04. 2013 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
11. 04. 2013 Iv Podvádí mě ... (reakcí: 0)
11. 04. 2013 goldie ... (reakcí: 1)
11. 04. 2013 viki11 podvádí mne (reakcí: 0)
11. 04. 2013 viki11 podvádí mne (reakcí: 1)
11. 04. 2013 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Kenzo Flower By Kenzo L´Elixir - EDP

Luxusní vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 18. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

19. 01. 2017 Horoskop Lev

Dnes máš nejlepší čas urovnat všechny spory především s mužskou částí tvé rodiny. V klidu si promluvte a respektuj ná... Celý horoskop

Karta dne

Devět holí
Zachovej chladnou hlavu a drž si odstup od všech hádavých a konfliktních lidí! Pokud se necháš zatáhnout do nesmyslného sporu, věř, že nevyjdeš jako vítěz. Zbytečně se...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist