Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Pět tipů pro silvestrovské svádění

Pět tipů pro silvestrovské svádění

Pět tipů pro silvestrovské svádění

Magazín: Sex a vztahy | autor: Jana Rysková | vydáno 30. 12. 2011

Oslavit příchod nového roku coby singl vůbec nemusí být nuda. Naopak, je to skvělá příležitost k navázání nového románku - tak se má nakonec správný Silvestr pojmout! Jak na to?

1. Buďte přirozená
Kouzlo osobnosti tkví v nenucenosti. Nedávno jsem zaslechla rozhovor zhrzeného ctitele, který si vyléval srdíčko svému kamarádovi. "Prosím tě, co na něm ta holka vidí? Já chodím do posilovny, mám mnohem lepší tělo než on, hraju na kytaru, vydělávám víc peněz..." Víte, co mu na to řekl kamarád? "Možná je to tím, že musíš vynakládat tolik úsilí, abys zaujal, zatímco ten druhý to má dáno od přírody." Něco na tom je. Na nic si nehrajte, nesnažte se zaujmout tím, co umíte a jak jste dobrá v práci, zaujměte svojí přirozenou osobností.

2. Neseďte v koutě
Poupátka v koutě málokdo najde, naopak je nebezpečí, že uschnou. Silvestrovská party je tu od toho, aby se člověk bavil, jinak jste mohla zůstat sedět s rodiči před televizí. Nemusíte zrovna sršet vtipem, když to nemáte v povaze, ale usmívat byste se měla celý večer, ať je vidět, že nezkazíte žádnou zábavu.

3. Nebojte se odvázat
Stydlivost by měla jít na Silvestra plně stranou. Není potřeba tančit v bikinách na stole, přílišná upjatost ale není při této příležitosti žádaná. Zapomeňte na černošedé neforemné oblečení halící tělo od krku ke kotníkům, na Silvestra si můžete dovolit být víc sexy. Stejně tak je povolen výraznější make up a crazy účes. Jestliže vaši přátelé rádi tančí, netrhejte partu, i když třeba tanec není vaše parketa. A nakonec, nebojte se komunikovat! Nedržte se cípu sukně své nejlepší kamarádky a bavte se s každým.

4. Hlídejte si záklopku
Nemáme v úmyslu udělovat maminkovské kázání, nicméně také jsme byli mladí a víme, jak se může silvestrovské flirtování nepěkně zvrtnout, když se zkombinuje ovocná bowle plná vodky se šampaňským a několika panáky tequily. Místo vyhlédnutého idola pak celou noc objímáte záchodovou mísu. Je třeba vědět, kdy říct dost.

5. Udržte flirt v nezávazném duchu
Fňukání o tom, jak jste se dříve v mužích zklamala a marně hledáte skutečného rytíře se smyslem pro rodinu, si nechte na valentýnskou seznamku. Poslední den v roce by měl být náležitě divoký, jako by nebylo žádné zítra. Zda se z vašeho silvestrovského flirtu vyklube vážný vztah, zatím nechte koňovi. Ten je někdy mnohem moudřejší... a hlavně nekazí žádanou vášeň.

Další články z rubriky

Komentáře (12)

Datum Autor Nadpis
12. 05. 2012 goldie ... (reakcí: 0)
31. 01. 2012 ny pekne (reakcí: 0)
10. 01. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
03. 01. 2012 kralicek Silvestr (reakcí: 0)
01. 01. 2012 helenadon tipy (reakcí: 0)
30. 12. 2011 manislava svádění (reakcí: 0)
30. 12. 2011 doublefantasy takhle nějak (reakcí: 0)
30. 12. 2011 Werushka7 :) (reakcí: 0)
30. 12. 2011 soffie čte se to pěkně (reakcí: 3)
30. 12. 2011 Daniela76 Silvestrovské svádění (reakcí: 0)
30. 12. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
30. 12. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 4)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

22. 02. 2017 Horoskop Beran

Dnes budeš sršet nezdolnou energií. Práci zvládneš v rekorním čase a ještě pomůžeš pomalejší kolegyni. Doma budeš tak... Celý horoskop

Karta dne

Čtyři hole
Projekt, na kterém jsi pracovala, dosáhne úspěchu a nejen to, radostné dny můžeš očekávat také v dalších oblastech tvého života. Mír i harmonii jsi již vybudovala a te...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist