Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Pět tipů, jak to (ho) vzít do svých rukou

Pět tipů, jak to (ho) vzít do svých rukou

Pět tipů, jak to (ho) vzít do svých rukou

Magazín: Sex a vztahy | autor: Nataša Slánská | vydáno 24. 05. 2012

Na klasický sex není pokaždé nálada, nemluvě o tom, že nám v něm může bránit i bolestivá menstruace. Přesto chcete partnerovi udělat radost? Zkuste to manuálně. Poradíme vám, jak ho přiblížit sedmému nebi.

1. Zvolte pohodlnou pozici
Vzhledem k tomu, že celá akce bude zřejmě pár minut trvat, měla byste zaujmout takovou pozici, ve které vás nezačnou brnět nohy a nepocítíte mravence v chodidlech. Uvelebte se po jeho boku na matraci, když leží na zádech, nebo se posaďte na postel a nechte ho stát před sebou.
Čtěte také: 5 nezbytných sexuálních poloh pro každou dvojici

2. Připravte si lubrikant
Ženská vagína se při vzrušení sama od sebe zvlhčí, mužský penis ale žádný podobně efektivní samozvlhčovací systém nemá. Pokožka penisu je suchá a citlivá - její tření rukou může být proto zpočátku až bolestivé, místo aby vyvolalo slast. Naneste si na ruku trošku lubrikačního gelu a zvolna započněte známou ruční techniku. Jeho penis se snáze poddá vašemu rytmu a poskytne svému majiteli nebeské pocity hned od začátku.

3. Nebojte se přitlačit
Když už je partnerův penis zvlhčený lubrikantem a dobře vám v ruce klouže, můžete na něj trochu přitlačit. Ženy v tomto ohledu často soudí partnery podle sebe - sexuologové vám potvrdí a jste si toho jistě vědoma sama, že na ženské pohlavní orgány se musí jemně a něžně. Chlap ale něco vydrží... prý. Nedržte proto jeho penis jako vázičku z křehkého skla, uchopte ho pěkně pevně. Ideální je samozřejmě nechat ho, ať vás navede. Zkoušejte intenzitu a stisku, sám vám řekne, co je dobře a co je už moc.

4. Nespoléhejte jen na ruce

Při uspokojování rukou byste partnerovi měla dát víc rozličných erotických stimulů - pohyb ruky nahoru a dolů může být po chvíli příliš jednotvárný. Pouhou rukou si to nakonec může udělat sám, že jo... Sem tam zapojte ústa, líbejte ho na krk nebo uši, na moment vynechejte penis a přejíždějte mu po hrázi směrem ke konečníku.
Pokud v oblasti kolem jeho chlouby pořád spíš tápete, nenechte si ujít článek Tajemství mužských kalhot - to není jen penis!

5. Využijte sexuální pomůcky
Jste-li spolu s partnerem nakloněni experimentům, přiberte si na pomoc vhodnou masturbační pomůcku. Může to být kroužek na penis nebo třeba masážní vibrátor zvaný "kouzelná hůlka". Ten vyvolává velmi intenzivní pocity zejména přiložením na spodní stranu žaludu nebo v oblasti okolo konečníku. Pokud nic podobného nevlastníte, stačí vyhrábnout hedvábný šátek nebo korálky (hladce kulaté, bez hran!), obtočit jimi penis a zpestřit pohyb "nahoru a dolů" s jejich pomocí.

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
20. 06. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
10. 06. 2012 Fiona60 ,, (reakcí: 0)
05. 06. 2012 denca .. (reakcí: 0)
04. 06. 2012 klar nic noveho (reakcí: 1)
03. 06. 2012 aknela11 hmmmm (reakcí: 0)
28. 05. 2012 helenadon ruce (reakcí: 2)
28. 05. 2012 kralicek rady?? (reakcí: 2)
26. 05. 2012 ladouch . (reakcí: 0)
25. 05. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
25. 05. 2012 helenadon elo (reakcí: 0)
25. 05. 2012 lucik21 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

28. 02. 2017 Horoskop Váhy

V práci všechno šlape podle tvých představ, uvědomíš si, že jsi nepostradatelnou součástí pracovního týmu. Dnes dokáž... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist