Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Pět důvodů, proč muži ztrácejí chuť na sex

Pět důvodů, proč muži ztrácejí chuť na sex

Pět důvodů, proč muži ztrácejí chuť na sex

Magazín: Sex a vztahy | autor: Libuše | vydáno 12. 12. 2014

Zdá se vám, že váš drahý už není takovým nadšeným hřebcem jako na začátku vztahu? Zpytujte svědomí, jestli něco neděláte špatně. Předkládáme pět ženských prohřešků, které muže odrazují.

1. Zanedbaný vzhled

Každá o sebe samozřejmě dbáme, jak nejlépe umíme, ale přiznejme si, snažíme se vypadat dobře zejména na veřejnosti. Doma to často vyřeší vytahané tričko a ošoupané legíny. Proč se o víkendu namáhat s make-upem, když se nikam ven nechystáme a doma na nás nikdo koukat nebude? Omyl, partner není kus nábytku a má oči. Ten se na vás dívá pořád, i když si to už po těch letech neuvědomujete. Udělejte ze sebe kočku jen tak pro něj.

2. Nedostatek komplimentů

Těší vás, když vám partner pošeptá do ouška, jak vám to sluší a jste jeho jediná láska? Jeho by něco podobného taky potěšilo. Dejte mu občas najevo, že si ho vážíte, pochvalte ho, jak se stará o rodinu, oceňte jeho práci. Odpovídá-li to skutečnosti, proneste sem tam: "Ty máš pořád krásné tělo, mám nejhezčího manžela v okolí." Muži to neradi přiznávají, ale jejich sebevědomí potřebuje pravidelně přikrmovat. A podobné "příkrmy" zvyšují i jeho sexuální apetit.

Společenské šaty 2015: Módní inspirace pro večírky a plesy

Společenské šaty 2015: Módní inspirace pro večírky a plesy

Firemní večírky, maturitní plesy, společenské akce – všechno se to blíží, tak buď připravena. Při...

3. Odmítání intimností

Na téma "bolí mě hlava" bylo napsáno spousta anekdot. Je jasné, že na milování nemáme náladu pokaždé. Ale když pravidelně odmítáte jeho doteky s výmluvami na stres, nevolnost či únavu, nemůžete očekávat, že se na vás natěšeně vrhne zrovna ten večer, když na to máte náladu vy. Odmítaný muž se cítí nemilován - mrzí ho to, i když o tom třeba nemluví. To snižuje jeho celkovou chuť na sex a váš intimní život může ustrnout na bodě mrazu.

4. Přehnaná sebekritika

Jste ošklivá, tlustá, neschopná, k ničemu. Pokud je to pravda, jak je možné, že jste sbalila nějakého chlapa? Prozradíme vám sladké tajemství: muž odpustí ženě nedokonalosti těla i nějaké to selhání, ale nikdy ho nebude přitahovat nízké sebevědomí. "Svojí bývalé přítelkyni jsem nemohl říct jediný kompliment. Když jsem jí třeba pověděl, že má hezké nohy, odsekla mi ironicky, to jistě, jako sloupy," stěžuje si dvacetiletý Jirka. Jestliže si připadáte nemožná, vyřešte si to sama v sobě a nekňourejte o tom partnerovi do ucha.

5. Plačtivé výčitky

"Miluju, když je přítelkyně naštvaná a dostane se do varu, že by po mně nejradši hodila talíř. Je v tu chvíli sexy," říká pětadvacetiletý Zdeněk. Ne, není masochista, jen chce naznačit, že mu ani tak nevadí, když se žena rozčílí. Zato je mu nepříjemné, když se promění v slzavé údolí. Kvílení a plačtivé výčitky probouzí v mužích smíšené pocity - od pocitů provinilých až k dojmu, že je chceme citově vydírat. Řada mužů neví, jak ženský pláč uchopit. Proto je lepší, když jim svůj postoj sdělíte pěkně od plic a pohádáte se po italsku. To může působit, jak vidno, i přitažlivé.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
13. 12. 2014 Kery Takže dámy: (reakcí: 0)
13. 12. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Korektor pro sametově jemnou a zdravou pokožku!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 28. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

28. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Blíží se k tobě změna. Život, který se ti v posledních dnech zdál trošku v chaosu, se uklidní a ty s ním. Dopřej si č... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist