Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Pestrá minulost? 8 věcí, o kterých bys měla před partnerem pomlčet

Pestrá minulost? 8 věcí, o kterých bys měla před partnerem pomlčet

Pestrá minulost? 8 věcí, o kterých bys měla před partnerem pomlčet

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová a Petra Martišková | vydáno 20. 10. 2015

My ženy to tak bohužel máme dané. Chceme být pro svého partnera jedinečné, sexy a schopné v posteli a tak se někdy svěřujeme až moc. Jenže efekt bývá zcela opačný. Pokud nechceš o svého nového chlapa přijít, tady máš 8 věcí, které by sis rozhodně měla nechat pro sebe!

Laura se svým partnerům často svěřuje: „Měla jsem v posteli spoustu chlapů, jsem fakt dobrá, měli by to vědět,“ říká. Jenže podle odborníků je to přesně naopak. Nikdo nechce vědět, s kým, kdy a jak často byla jeho milovaná bytost na rande a co tam všechno dělali. A už vůbec netouží znát podrobnosti o tom, jak podváděla svého tehdejšího partnera. Uvědomuje si totiž, že to samé by se klidně mohlo stát i jemu.

Pokud nechceš zůstat sama, těchto 8 vět si vymaž z hlavy! 

1. Můj bývalý byl úžasný

I když je to možná pravda a ten nový mu nesahá ani po kotníky, pokud s ním chceš zůstat, nesrovnávej je. Vypálit na něj větu: „Jé, ty mě krásně líbáš na krk, skoro jako Robert (úplně stejně, ještě lépe – špatně je vše!), málem jsem už zapomněla, jaká je to slast." je sebevražedná mise. Nikdo nechce holku, co pořád žvatlá o svém ex! 

2. V sexu jsem prostě jednička

Taky z tebe občas vypadne podobná věta jako: „Když jsem byla mladší, milovala jsem se klidně i desetkrát denně, kdykoliv a kdekoliv jsme mohli.“ Pak se nabízí otázka, proč to vlastně říkáš? Potřebuješ víc sexu? Nebo chceš rovnou vyčítat, že jste se dnes milovali jen jednou? V obojím případě můžeš očekávat jedno jediné. Dneska už žádný sex nebude a kdo ví, jestli ještě vůbec někdy. 

3. Byla jsem neuvěřitelná dračice

Je jasné, že ses změnila. Už nejsi ta pařmenka, co jsi byla v osmnácti. Už nevydržíš tančit do rána a pít stejně dlouho, už nestřídáš kluky jako ponožky a trojku by sis nestřihla. Ač sis tohle všechno vyzkoušela, svému partnerovi to na nos nevěš. Nebo ty bys chtěla poslouchat něco podobného? 

4. Já už jich měla

Jestli si myslíš, že tvůj osudový muž ocení, že jsi před ním měla dvacet chlapů v posteli jako super trénink a nabírání zkušeností, jsi vedle jak ta jedle. Chlapi sice přiznávají, že deset milenců je v pohodě, ale ve skutečnosti touží po tom, aby byli oni ti jediní. Takže ač je tvé číslo sebevyšší, buď na toto téma vůbec nezaváděj řeč, nebo ho výrazně sniž. Tím, že mu sdělíš, s kolika muži ses vyspala, nic moc nezískáš, spíš ztratíš, nebo ty bys doma chtěla promiskuitního chlapa?

5. Můj ex byl skvělý milenec

Mluvit o tom, jak výborný byl bývalý v posteli, je samozřejmě tabu. Ale mluvit o tom, pětkrát šestkrát za den? To už je silný kafe pro každého. Asi si pak nový partner bude myslet, že ti o vztah s ním vlastně až tak nejde. I když byl v posteli sebelepší, pokud nechceš o svého nového chlapa přijít, mlč! Raději věnuj čas tomu, abys mu náležitě předvedla, jak to máš ráda. Pak budete spokojení oba dva. 

6. Všichni po mně touží

Šest týdnů uplynulo a ty si stále nejsi jistá, jestli tě vlastně miluje stejně jako ty jeho. A tak mu líčíš, jak po tobě ostatní muži šíleně toužili, jak jsi byla sexy a úžasná... Možná to netušíš, ale podřezáváš si tím pod sebou větev. Dáš mu tím totiž najevo, že tvoje sebevědomí není zrovna příliš velké, a možná vezme rychle nohy na ramena.

7. Bývalý ho měl fakt velkýho

Věta typu: „Bývalý musel kupovat extra velikost kondomů,“ ho asi úplně nepotěší, co myslíš? Nebo tebe by těšilo, kdyby na tebe vybalil, že jeho ex měla mnohem větší a luxusnější prsa, hezčí zadek nebo dokonce postavu? Pokud mu nechceš zadělat na mindrák a tobě na roky bez sexu, mlč!

8. Předtím jsem s orgasmem nikdy neměla problém...

Možná tím chceš zamaskovat jen svou momentální neschopnost, nepřipravenost dosáhnout s ním orgasmu, jenže on si to vyloží tak, že v posteli prostě nestojí za nic. Přitom spousta žen nevyvrcholí s novým partnerem hned napoprvé. Namísto toho mu řekni, že ti zřejmě chvilku potrvá, než se dokonale uvolníš a že rozhodně dělal všechno dobře.

A co na to čtenářky?

"Nevidím důvod, proč bych mu měla lhát, kolik jsem měla v posteli mužů. Přeci čím víc, tím víc jsem zkušená a můžu mu udělat dobře. Nebudu ze sebe dělat puťku, jen abych neranila jeho city," nesouhlasí s námi Pavlína (32 let). 

"Jednou jsem si zažila, jaké to je být s někým, kdo je posedlý svou ex. Poslouchala jsem o ní neustále. Byla pro něj nenahraditelná. Už bych to nikdy nechtěla zažít, a nikdy bych to neudělala svému partnerovi. Ale bez mučení přiznávám, že tomuhle jsem pár těch zmíněných vět řekla. Jen aby si uvědomil, že se chová jako pitomec. Naštěstí už je dneska ex," směje se Jana (35 let). 

"Nebudu si brát s muži servítky. Pokud mě nedokáže uspokojit - řeknu mu to. Pokud ho malýho - řeknu mu to. Oni mi taky s klidem předhodí, že mám malý prsa, tak co," brání se Hedvika (25 let). 

Kdo ví, někdy to možná jednoduše nejde udržet a musí to ven, stejně jako ve videu. :-)

Foto: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

23. 03. 2017 Horoskop Střelec

Dnes se tě bude snažit kolega v práci vydírat. Nepřistupuj na to, ať už se mezi vámi stalo cokoliv, udělal by ti ze ž... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist