Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Penis pod drobnohledem: 5 věcí, které ženy nejvíc řeší. Délka to není...

Penis pod drobnohledem: 5 věcí, které ženy nejvíc řeší. Délka to není...

Penis pod drobnohledem: 5 věcí, které ženy nejvíc řeší. Délka to není...

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 13. 10. 2016

Nejnovější výzkum sundal mužům spodky a s nimi i růžové brýle z očí. Díky němu se ukázalo, že velikost nádobíčka je to poslední, co něžné pohlaví řeší. Jsou prý mnohem důležitější věci! Jaké? Tady to máš černé na bílém!

Já nechápu, proč si z toho chlapi dělají takovou hlavu,“ klepe si na čelo třicetiletá Lucie. „Kdyby pořád nekoukali na ty pornofilmy, neměli by depresi, že nejsou tolik obdaření,“ dodává na vysvětlenou. Za jedno s Lucií je i třiatřicetiletá Sabina.

„Já už tolikrát načapala přítele, jak se ze všech úhlů nahý prohlíží před zrcadlem, že bych to snad ani nespočítala,“ směje se. „Přitom délka je pro mě až na druhém místě, důležitější je, jak se svou výbavou umí hlavně zacházet,“ dodává a my musíme jen souhlasit.

Pánové si totiž mylně myslí, že jediné, na čem záleží, jsou centimetry. Ale co vás nemá, hoši! 105 statečných dam se zúčastnilo výzkumu, který měl jediný cíl. Zjistit, jaké vlastnosti penisu jsou pro nás ženy ty nej. A tady jsou tolik očekávané odpovědi. Přinášíme ti žebříček věcí, na kterých nám proklatě záleží:

První místo - Úprava vzhledu

Styl zanedbaná elegance je vážně mimo mísu. A to už dlouho. Takže pánové, když už chlupy, tak si dopřejte občasné zastřihávání, aby se věci nevymkly kontrole. Bujná divočina v trenýrkách budí všechno ostatní, jen ne spalující vášeň! Taky už se ti to někdy stalo, že po sundání svršků tvého milence jsi chtěla vzít nohy na ramena? Tak víš, o čem je tady řeč. 

Výsledek: Jakmile donchuán potřebuje křovinořez a dlouhé chlupy mu trčí z trenek, nic dobrého z toho nekouká. Nůžky, žiletky, strojek? Nutnost! Souhlasí i čtenářka Jitka (38 let): "Po nás chlapi chtějí, abychom se upravovaly téměř denně, ale že jim trčí chlupy na každou stranu vůbec neřeší," rozčiluje se. "Jednou jsem měla v posteli chlapa, který si to snad pěstoval na prodej, nebo nevím. Byl to hnus. Utekla jsem mu dřív, než k něčemu došlo."

Druhé místo - Hustota pubického ochlupení

Všechno to začíná a končí u chlupů. I druhý bod se okolo nich točí a obsadil stříbrnou medaili, tudíž ho nelze brát na lehkou váhu. Nejen délka chlupů je předmětem debat, přihlíží se také k hustotě porostu. Mimochodem, neoholený chlap s hustými chlupy působí tak, že má menší penis. Jakmile si vegetaci zkrotí, působí jeho mužství větším dojmem. Přechází tě chuť na sex? No nás možná taky… Kláru teda určitě: "Bože, kdybyste ho viděly, můj poslední milenec měl tak hustý křoví, že najít mezi tím vším porostem jeho penis byla práce pro skauta s buzolou. Tohle už nikdy více."

Třetí místo - Kožní záležitosti

I celkový dojem ohledně pokožky je velice důležitý. Podle většiny respondentek by kůžička by měla být jemná, skoro jako u miminka. Samozřejmě bez žádných vad, nebo nedej bůh vyrážek a ekzémů. Některé šťouralky posuzují i barvu, ale ruku na srdce, tohle už je extrém. 

Čtvrté místo - Dostačující obvod

Šířka „okolo“ má vlastně větší váhu než délka jako taková. Ale to se dalo čekat. Přece jen je znát, jestli je pánský nástroj tak trochu anorektik, nebo pěkně kulatý buclík, když to řekneme úplně naplno. Co z toho plyne? Když někdo nemá to ani to, pak teprve je to bída. Jen je trochu těžké říct to dotyčnému upřímně. Své o tom ví Pavlína (30 let): "Razím zásadu, že na délce vážně nezáleží. Měla jsem v posteli muže, který byl sice co do délky vybaven opravdu slušně, ale chyběl mu objem. Co je platný, že ho má dlouhého, když uvnitř sebe ho necítím? Pro mě rozhodně obvod."

Páté místo - Tvar

Zakřivení a tvar je taky něco, co nelze podceňovat. Hlavně v případě, že se díváš zblízka. Prostě to musí ladit ze všech stran! Není to sice na stupních vítězů, ale ve výčtu fyzických jevů to zkrátka nesmí chybět.

"Musím říct, že tohle až tak neřeším." Svěřuje se Tereza (30 let). "Můj partner má penis trošku vybočený a musím říct, že s ním umí divy. Nikdy jsem si tak neužívala orgasmus jako s ním."

Stovka žen snad konečně a definitivně potvrdila, že dlouhý je možná fajn, ale ne to hlavní. A co si myslíš ty? I když se všeobecně tvrdí, že na velikosti nezáleží, muži stejně vymysleli krásnou výmluvu, na co svést jejich malé proporce! Jakou? Odpověď najdeš ve videu… Ukázka je z kultovního seriálu Sex ve městě a je výmluvná až až! :-)

A co řešíš u penisu nejvíc ty? Nebo neřešíš vůbec nic? My osobně si myslíme, že začít by muži měli už u samotných slipů. Mrkni do galerky na fakt crazy slipy. Tomu říkáme antikoncepce.

Foto: shutterstock.com, Zopito.cz, facebook.com, pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
04. 11. 2016 goldie ... (reakcí: 0)
14. 10. 2016 glady .. (reakcí: 0)
13. 10. 2016 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

29. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Až příliš dlouho se zaobíráš tím, co potřebují druzí a na sebe tak trochu zapomínáš. Dopřej si dnešní den jen pro seb... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist