Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Partnerský horoskop: S kým si rozumí Vodnář?

Partnerský horoskop: S kým si rozumí Vodnář?

Partnerský horoskop: S kým si rozumí Vodnář?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Renata Petříčková | vydáno 09. 01. 2013

Vodnáři jsou tak trochu samorosti, přičemž jejich sexuální energie je navenek velmi lákavá. Partneři u mužů i u žen ve Vodnáři jsou tak trochu „jen“ zaplněním prázdnoty na jejich duchovně plné cestě životem. Přesto, nebo právě proto, tu mohou vznikat někdy velmi zajímavá spojení.

Vždyť žijete s tvory nového věku, věku Vodnáře! Nosiči moudrosti! Jaké to tedy bude?

Beran
Vodnářka umí Berana více „rozkomunikovat“, než je zvykem a tento vztah má dobrou budoucnost. Pokud je v Beranu žena, je to horší. Oba jsou někde jinde a buď se velmi hluboce navzájem obohacují, nebo je u sebe nic neudrží. Rozhodně je to vztah hodnější kamarádství, než sexuálního partnerství.

Býk
Muž Vodnář  a Býčice budou dost často trčet v hádkách, které ovšem, díky svým hřmotným energiím, umí báječně srovnat v posteli. Vodnářka však v Býkovi probouzí nepříliš hezké vnitřní vlastnosti, které ho doslova paralyzují a má z nich strach, protože mu berou pevnou půdu pod nohama. Navíc, Vodnářka potřebuje vášnivý sex, který Býk prostě neumí.

Blíženci
Blíženky Vodnáře fascinují, je to láska na první pohled, v posteli to jiskří, až se práší. Co bude dál, je již otázka, protože střízliví při hledání pozitivního myšlení, což mohou zvládnout, protože si jsou emočně velmi blízcí. Platí to i naopak – toto spojení je jedno z nejideálnějších.

Rak
Mají spolu život plný harmonie, komunikace a dobrých nápadů. Sex je naprosto úžasný, snad až transformační. I když, pokud je ženou Račice, měl by si Vodnář dávat pozor na svou vilnou touhu, která může jeho ženu trošku děsit.  Jejich vztah bude trošku houpačka, která se ale houpe stále naplno a s vervou.

Lev
A jéje, dva vysoce sebevědomí se sešli! Vztah založený na vzájemném posuzování a soutěžení a to i v postelových hrátkách. Ponoukají se k větší hloubavosti, ale i k závisti pod peřinou. Tady se rozhodně nebude ani jeden z nich nudit.

Panna
Když se Vodnář setká s Pannou, je to jako blesk z čistého nebe. Na sebe celý život čekali. Má to však jeden háček, obyčejně mezi nimi stojí nějaký problém, vlastní rodina nebo velký věkový rozdíl. Vzájemná úcta a láska roste a roste….a pokud je naplněna, je to jeden z nejšťastnějších párů, jaký kdy na světě chodil.

Váhy
Mají spolu bujné románky a rozhodně to je o všem, jen ne o klidu. Jednou jsou spřízněni, potom rozhádaní, potřetí spojeni něčím snad až fanatickým. V posteli si rozumí a tam je žádné potíže nepotkávají. Nechce-li se Vodnář nudit, nechť si najde Váhu.

Štír
Tady se dějí dvě věci. Dva nesmiřitelní se stávají partnery. Buď se neskutečně poštěkají a odejdou od sebe, nebo vytvoří silný tým ve stylu „sami proti celému světu“ a budou vyhrávat! Jejich vztah je o těžké práci, kterou ulehčuje silná a přetrvávající sexuální přitažlivost.

Střelec
S Vodnářkou nachází tento muž ženu svého života. V posteli zemětřesení zatřese i domy jejich sousedů.  Střelkyně zase ve Vodnáři nachází vášeň a snad až prostopášnost a hlavně trvalé kořeny. K manželství je tady jen krůček a obyčejně se tak děje velmi rychle. Je to velký třesk, u kterého není co řešit.

Kozoroh
Dokonalé spojení u kterého nelze vůbec nic vytknout. Klidný, vyrovnaný život, oba si vidí do karet a do hlav. V posteli si oba rádi hrají různé hry, jakože jednou je ona lolitka, podruhé drsná učitelka… rozhodně se nenudí a v posteli krotí i své případné emočně podbarvené hádky.

Vodnář
Kupodivu si moc navenek nerozumí v posteli, protože jsou oba sami sebou tak uspokojeni, že sex už je v podstatě zbytečností.  Nenajdete mezi nimi žádnou výbojnou vášeň, ale když už na něco dojde, tak to bude klidné a ospalé milování. Jen tak… jen aby se neřeklo.

Ryby
Mezi nimi nenajdete jediný stresový faktor. Oba mají na sebe uklidňující vliv. Pokud se tito dva potkají, hned ví, že jim je souzeno spolu zůstat navždy. Vytvářejí hluboká a inspirativní pouta a na rozdíl od spojení Vodnář-Vodnář jim je sex úžasnou cestou k výšinám. Nebo do hlubin jejich duší, jak je libo a jak je vám milejší.

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
11. 04. 2013 goldie ... (reakcí: 0)
12. 01. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
09. 01. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
09. 01. 2013 manislava vodnář (reakcí: 0)
09. 01. 2013 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

30. 03. 2017 Horoskop Střelec

Jsi plná tvůrčí energie a elánu, můžeš se těšit na skvělé chvíle v kruhu rodinném i velmi milé přátelské setkání. Nas... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist