Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Partnerský horoskop: Jak se k sobě hodí Býk a …

Partnerský horoskop: Jak se k sobě hodí Býk a …

Partnerský horoskop: Jak se k sobě hodí Býk a …

Magazín: Sex a vztahy | autor: Renata Petříčková | vydáno 25. 04. 2013

Býci se díky své tvrdohlavosti a pevnosti zdají být znamením, které se buď k někomu jistojistě hodí, nebo se naopak nehodí vůbec. Podívejme se jaká je míra jejich přizpůsobivosti a kdo je pro ně ideálním partnerem.

S Beranem
Tady to lépe funguje, je-li v Beranu narozen muž. Býčice si ho umí zkrotit tak, že Beran jen tiše zírá a rozhodně jí nebude nikam utíkat. Našel v ní živočišnou a pevnou ženu, kterou právě potřebuje. Funguje to i naopak, tady zase Beranka neumí odolat šarmu Býka a v posteli to jiskří.

S Býkem
Ideální spojení. Okamžitě to mezi nimi zajiskří a pak se vše děje poněkud klidně a stabilně. Rozumí si a jejich milování je intenzivní, ač v něm nejsou žádné vysoké gejzíry a navenek projevované gejzíry rozkoše. I v obyčejném životě si rozumí, protože vyznávají stejné pevné hodnoty.

S Blížencem
Tady je to jako nebe a peklo. Jeden druhého přitahují právě svou jinou a extrémní povahou. Blížence přitahuje klid, Býka zase vzdušnost Blížence. V posteli to může právě proto haprovat, Blíženec Býčici moc uspokojit neumí, protože ona to ráda dlouze… a on ne. Navíc jim obecně dlouho trvá, než se k něčemu rozhoupou, většinou to pak stojí za to, zejména když v sobě vzájemně najdou to, co potřebují.

S Rakem
Račice miluje Býkovu jistotu a to, že je stálým partnerem. Bude ho za to hýčkat a možná i trošku popichovat.  Býčice je zase Rakovou vizí erotických fantazií. Pokud se tito dva potkají, nelze vůbec nic namítat. Je to navěky.

Se Lvem
Oba se vzájemně dobře podporují ve svém egu, ve své seberealizaci na světě. I v posteli si rozumí, protože jsou oba založeni dotykově a smyslově. Je však lépe, když je Býkem muž, snáz zkrotí Lví ženskou energii. Lev muž může Býčici někdy iritovat a podněcovat k žárlivosti. Ale s tím si hravě poradí.

Vzali jsme se podruhé a nelitujeme toho!

Vzali jsme se podruhé a nelitujeme toho!

Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, říká se. Přesto někdo neváhá a manželské soužití zkusí na více...

S Pannou
Tito dva se dobře snáší a dokonce lze říci, že se vzájemně duchovně obohacují.  Panna miluje obdiv a hýčkání, kterým ji zahrnuje Býk. A platí to i obráceně. Umí si dobře vyjít vstříc a tak lze říci jediné – tohle je ideální pár pro manželství či dlouhodobé partnerství.

S Váhami
Váha žena doslova Býkovi roztrhá jeho erotické představy. Je z ní paf! Ačkoliv to v posteli jiskří, že Býk sotva dechu popadá, partnerství trošku kulhá, každý jedou trošku po své vlastní koleji. Lépe je, když je Váha muž a Býčice žena, tam je větší emoční stabilita v rukou ženy a vztah vydrží.

Se Štírem
Tady je drží pohromadě jenom výjimečný sex. Jinak temno… na partnerské rovině toho tu moc nevyroste, jeden čeká na druhého, že „něco“ a ono nic. Chcete-li báječný sex, při kterém se budou skály lámat, směle do toho. Ale k oltáři by se tato dvě znamení raději vydávat neměla.

Se Střelcem
I tady to trošku neladí, v sexu ano…. Ale ti dva budou trošku rozdílní v pojímání světa kolem. Býk je rád doma, Střelec je do světa a extrovert.  Pokud se na tom dohodnou, může to fungovat, ale většinou je právě tato jemná niance jejich vztahu důvodem k pozdějšímu úlevnému rozchodu.

S Kozorohem
Tady je to naopak. V posteli by to chtělo dopilovat, ale jinak si tato dvě rohatá znamení báječně rozumí. Udrží mezi sebou stabilní prostředí a často tvoří i báječný pracovní pár. Zejména, je-li Býk žena, muž Kozoroh si nemohl přát lepší milenku. Dlouhotrvající partnerství.

S Vodnářem
Itálie. Jeden pro druhého jsou jaksi neprůhlední, a ač to funguje ve spojení Býčice-Vodnář, v tom opačném nastává i nesoulad v posteli. Ona chce víc a jeho to dráždí, sám neví proč. Někdy se dá říci, že tento vztah je až vykořeňující a má-li se udržet při životě, vyžaduje obrovské sebezapření na obou stranách.

S Rybami
Rybou je Býk doslova unešen, je ztělesněním jeho představ o ženě něžné až éterické. A navíc ON je jejím jediným. Citové pouto tu vzniká okamžitě a to platí i v opačném rozpoložení. I muž v Rybách je Býčicí okamžitě unešen. Budou mít krásný a klidný život.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
12. 05. 2013 RitaTerezka - (reakcí: 0)
26. 04. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)
25. 04. 2013 viki11 partnerské horoskopy (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

23. 03. 2017 Horoskop Střelec

Dnes se tě bude snažit kolega v práci vydírat. Nepřistupuj na to, ať už se mezi vámi stalo cokoliv, udělal by ti ze ž... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist