Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Partnerský horoskop: Jak se k sobě hodí Beran a…

Partnerský horoskop: Jak se k sobě hodí Beran a…

Partnerský horoskop: Jak se k sobě hodí Beran a…

Magazín: Sex a vztahy | autor: Renata Petříčková | vydáno 21. 03. 2013

Berani jsou výbušná znamení a jejich spjatost s pudy a těžkou přízemní hmotou, může dělat někdy problém vzdušnějším astrologickým typům. Tak ke komu se tihle vášnivci nejvíc hodí? Někde se bude rozkoší třást země, jinde se bude utíkat s nohama na ramenou…

Beran
Tady je to opravdu o obrovské sexuální vášni v posteli. Tam ani jeden neví, kdo dřív a kdo víc. Prostě oba nejvíc! Tím to ale končí. V reálném obyčejném životě už je to občas na nože, tady se už střetávají dvě tvrdé hlavy. Hádky, porypování a nesoulad mohou být tím, co vztah dříve či později bez servítků ukončí. Vzpomínky na sex však zůstanou nezapomenutelné.

Býk
Další rohatá kombinace. Ale protože Býčice je něžnější, muž Beran v ní zažehne správnou touhu po dokonalém samci. Muž Býk má v sobě taky kus ženy a nezkrotná Beranka mu pod rukama zkrotne v mazlivou ovečku – ehm, ale jen někdy. Navíc tady Býk dost často váhá, jestli do Beranky jít, je pro něj silně neznámou veličinou, v níž správně cítí obrovskou sílu.

Blíženci
Čímpak to, že muž Beran má děsivou chuť tuhle diblici odpanit? Jde po ní nevybíravě a čistě animálně. Prostě ho láká a s tím nic nenadělá. Když je i ona svolná, může to být celkem fajnový pár, ve kterém je paradoxně i místo pro třetího. Sexuální experimenty nejsou neznámou… Jemnější typy Blíženců si však s Berany moc neporozumí, jsou na ně moc „těžcí.“

Rak
Račí muž Beranku doslova okouzlí na duši. Sex je tu upozaděn, ale i na něj dojde řada a bude to něco, co bude naprosto nezapomenutelné. Račici zase naopak imponuje Beranova mužnost, pod kterou se může schovat. Je pro ni rytířem v lesklé zbroji, a jsou-li jim hvězdy nakloněny, velmi ráda se mu poddá. Je to z obou stran velmi hezké spojení.

Lev
Dva samorosti. Kupodivu tady je soulad naprosto dokonalý, oba mají smysl pro stejnou vášnivost, kterou rozproudí tak, že se budou i pouště zelenat. Tady snad i nějak chybí ta prvotní fáze oťukávání, pokud Beran dostane nějakou ženu do postele hned první večer, pak je to Lvice. A naopak to platí taky.  A je to tak dobře, protože tohle spojení je jedno z nejlepších a nejtrvalejších. Oba v tomto vztahu najdou to, co v jiných nenacházeli.

Panna
No ale běda Panenkám, které dostane Beran do spárů! Ona mu snadno podlehne, protože podvědomě cítí potřebu opory, kterou Beran vyzařuje. Jenže je to jen pozlátko, polétavý a věčně nadržený Beran se nakonec ukazuje jako nevhodný partner, jež může Pannu v posteli děsit. Naopak je to lepší spojení. Panna muž a Beranka žena se lépe shodnou a pokud je ona citlivá, i Panna muž se rozparádí do nevídaných rozměrů.

Váhy
Užívají si sex, který oba naplňuje. Výstředností tak akorát, jejich směřování životem je taky podobné, takže proč ne? Navíc toto je i skvělé pracovní spojení, jsou-li navíc i partneři, mohou spolu dosáhnout docela slušných materiálních poměrů. Rozhodně ti dva ve dvojici působí velmi charismaticky.

Štír
Oba jsou extrémně vášniví a prudcí, přitom však oba na druhém extrémním konci. Neskutečně přitažlivá kombinace, jejich sexuální dynamika je zdrcující a drtí často i je oba. Trošku lépe se jeví, je-li ženou Štírka a mužem Beran, je to klidnější spojení. Opačné, tedy žena Berana a muž Štír je poznamenáno obrovskou vášnivostí, která se zdá někdy být pojítkem mezi nimi, i když se k sobě zas až tak nemusí po jiných stránkách hodit.

Střelec
Mimořádně kvalitní sex, mimořádně úspěšné spojení. Oba mají mnoho společného a jejich profesní i osobní život je podobný jako u Vah. Posilují si své osobní charisma. Střelkyně umí Berana úplně udolat svými milostnými signály a choutkami. Jestli nějaké znamení umí udělat z Berana poslušného Beránka, pak je to právě dáma se šípem a lukem.

Kozoroh
Hm… tak tady paní Kozorohová snad úplně poprvé kapituluje. Beran je pro ni doslova magnetem, před kterým se skloní. Jinak ale vztah nemá dlouhého trvání. V obou variantách je to vztah plný komplikací, válek, hádek a dramatických situací. Museli by oba mít ocelové nervy. Dostanou-li se však do postele, většinou na to nikdy nezapomenou, a pokud by Beran mohl někde realizovat své sadomaso praktiky, pak právě s Kozorožkou.

Vodnář
Ani tohle není ideální spojení. Oba jsou jako nebe a dudy. Neshodnou se, chybí jim cokoliv, co by je pojilo. Buď uvíznou na extrémně přemýšlivém vztahu, nebo se časem rozejdou. Sex je možná báječný a nevázaný, ale není to trvalé spojení, i když Vodnářka má sexuální potřebu velkou. Lépe dopadají vztahy, kde je žena Vodnářka a muž Beran, žena má sílu vztah udržet. Je-li to naopak, Vodnář většinou rychle prchá a Beranka balí vodnímu muži kufry.

Ryby
Žena Ryba miluje Berany. Má ráda jejich sílu a Beran pod její rukou roztává, podobně jako u Střelkyně. Tady je vše ale poněkud obohaceno o složku „mateřského pečování“, takže Beránek musí být krotký celý život, jinak to začne skřípat, Ryba začne mít pocit, že jí její partner dusí. Beranka s Rybím mužem ráda roztává, ale požaduje citlivější zacházení. Pokud není, muž musí z jejího života odejít.

Jak vidno, není to s nimi lehké, ale taky ne úplně ztracené…

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
20. 08. 2013 L Blbost (reakcí: 0)
21. 03. 2013 Daniela76 Partnerský horoskop (reakcí: 0)
21. 03. 2013 Bobina1 - (reakcí: 3)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

04. 12. 2016 Horoskop Ryby

Využij volný den k odpočinku a péči o své tělo. Dopřej si relaxační koupel, promasíruj celé tělo a pak si udělej poho... Celý horoskop

Karta dne

Dva poháry
Máš před sebou nádherný den naplněný radostí a láskou. Přestože jsi sama, budeš velmi intenzivně řešit vztahy kolem sebe a také své srdíčko. Jestli toužíš po lásce, má...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist