Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Omrzel vás manžel? Zamilujte se do něj znovu!

Omrzel vás manžel? Zamilujte se do něj znovu!

Omrzel vás manžel? Zamilujte se do něj znovu!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Libuše Burger | vydáno 15. 06. 2012

Kdysi jste usínala s jeho tváří v mysli a probouzela se s jeho jménem na rtech. Noc v jeho objetí se nesla v duchu modlitby ke slunci, aby vyšlo co nejpozději. Dneska se poránu nemůžete dočkat, až konečně přestane zmateně pobíhat po bytě, dá si dohromady všechny sarapatičky a konečně vyrazí do práce.

Někdy vám připadá, že už ho snad ani nemilujete. Omyl. To víte, že ho milujete a budete při něm stát ve všem dobrém i zlém. Jenom už do něho nejste zamilovaná. Hormony odezněly a je to naprosto normální. "Když jsem s Petrem začala chodit, pouhá myšlenka na něho byla pro mě povzbuzením v každé stresové situaci. Teď, po čtyřech letech manželství, mi naopak na stresu umí přidat. Hlavně, když se rozčiluje kvůli blbostem, to pak uvnitř úplně vibruju," stěžuje si Bára (31).

"Začátek roku byl letos hodně hektický. Onemocněla mi maminka, která bydlí na druhém konci republiky. V březnu musela do nemocnice. Vzala jsem si proto na týden dovolenou, abych jí mohla být na blízku a přinést jí vše potřebné. Manžel zůstal doma s dětmi. Celé ty dny jsem na něho vůbec nemyslela. Kdykoli jsem mu volala, ptala jsem se hlavně na tu naši drobotinu a jinak jsme řešili maminčin stav. Když jsem se pak vracela, uvolnil se z práce a přišel mi naproti na nádraží. Děti byly ještě ve školce. Byl čerstvě ostříhaný, oholený, při prvním pohledu na něj mi hlavou projela myšlenka: hele, hezký chlap! Ale byl to skutečně můj manžel. Odvezl mě domů a hned jsme se na sebe vrhli... Potom se v práci vymluvil, že měl vlak zpoždění. To odpoledne mě úplně zaplavily feromony, cítila jsem, jako bych byla zase zamilovaná."

K opětovné zamilovanosti někdy stačí opravdu málo. Problém je v tom, že si v běžné každodenní rutině neuděláme čas ani na to "málo". Schválně - dokážete do svého nabitého programu zapracovat některý z následujích tipů?

- Dejte si rande. Sejděte se po práci u sloupu na náměstí, jako za časů, kdy jste spolu chodili. Vtip je v tom, že neodcházíte z domu spolu - pouze se sem společně vrátíte.

- Vyražte občas někam sama a stejnou svobodu dejte i jemu. Dámské a pánské jízdy mají něco do sebe. V případě těch dámských jde o dobrý ventil partnerských problémů - nejen že se ze všeho vykecáte, ale navíc se často i ujistíte, že oproti potížím jiných párů jste na tom ještě dobře a můžete si svého muže vážit.

- Změňte image. Muž dá na vizuální dojem; když se vrátíte od kadeřnice s novým sestřihem a zvolíte neobyklé líčení, bude mu připadat, že k němu přišla na návštěvu zcela jiná žena. A to je samozřejmě sexy, že.
Čtěte: Sedm nejčastějších mužských fantazií

- Milujte se v nezvyklých hodinách a nebojte se změnit místo. Neplánovaná pětiminutovka v koupelně, kam jste si šla dopoledne oholit nohy a on si jen potřeboval opláchnout ruce, bývá pro oba partnery vzrušující a podporuje mezi nimi zamilované pouto. Stejně tak se spolu můžete vytratit na bujaré party s přáteli. Nikdo se nepohorší, spíš vám budou všichni závidět.

- Občas se vraťte k minulosti. Podívejte se na film, na kterém jste spolu byli kdysi v kině, pusťte si písničku, jež vám připomíná seznámení. Brouzdání svatebními fotkami také není k zahození, i když to je spíš záležitost nás ženských. I tak to ale zahřeje u srdíčka, a právě o tento pocit nám jde především.

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
08. 07. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
07. 07. 2012 Verunka93 .. (reakcí: 0)
23. 06. 2012 helenadon elo (reakcí: 0)
19. 06. 2012 aknela11 je (reakcí: 1)
19. 06. 2012 Monika Nefunguje to. (reakcí: 2)
17. 06. 2012 andilek stereotyp (reakcí: 0)
16. 06. 2012 grizlinka + (reakcí: 2)
15. 06. 2012 Fiona60 ,, (reakcí: 1)
15. 06. 2012 pepina . (reakcí: 0)
15. 06. 2012 Daniela76 Manžel (reakcí: 2)
15. 06. 2012 lucik21 ... (reakcí: 5)
15. 06. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
15. 06. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

26. 03. 2017 Horoskop Býk

Pokud máš dlouhodobý spokojený partnerský vztah, neriskuj nějakým úletem s kolegou nebo starým kamarádem. Za to ti to... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist