Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Oblíbená milostná poloha? Prozradí, jaká jsi!

Oblíbená milostná poloha? Prozradí, jaká jsi!

Oblíbená milostná poloha? Prozradí, jaká jsi!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 20. 11. 2015

Jak si kdo ustele, tak si lehne. A když si někdo lehne s někým, hned má jasno o jeho povaze. Jsi vášnivá dračice nebo naopak zakřiknutý introvert? To všechno o tobě prozradí oblíbená milostná pozice!

Že oči jsou okna do duše? Jako ano, ale nejsou to jediná okna. Preference určité sexuální pozice je spolehlivým indikátorem povahy. Aspoň tak to tvrdí psychologové. Mrkni, do jaké kategorie spadáš ty. 

1. Misionář - romantika každým coulem

Stará dobrá a léty prověřená klasika. Je pravda, že se u toho moc neunavíš a víceméně se jen vezeš na vlně rozkoše. Vtipně se říká, že touhle polohou se sexuálním životem začínáme i končíme.

Co to o tobě vypovídá? Jsi klidný a trochu uzavřený člověk. Předvádění na večírcích? Na to tě moc neužije, mnohem raději trávíš večery s napínavou knihou. Chceš prožít harmonický a láskyplný život. Problém ti činí změny, protože se s nimi těžko vyrovnáváš. Držíš se často při zemi, abys nenarušila zaběhnutý stereotyp. Není to škoda? Občas chytni saze a zkus malý experiment.

2. Na koníčka aneb Záhul pro stehna

Není nad to mít věci řádně pod kontrolou. A nejlépe s pěkným výhledem, co? Tady se sice trochu nadřeš, ale co by člověk neudělal pro dobro věci. Vypracované nožky ti poděkují, že je vůbec nešetříš. A tvůj milenec určitě taky!

Co to o tobě vypovídá? Jestli se vyžíváš v této poloze, jsi ctižádostivá a tak trochu puntičkářská. Když máš jasný cíl, jdeš si za ním. Ať to stojí, co to stojí. Tvrdohlavost je tvoje příjmení. Hodně si důvěřuješ a nikomu nic nedaruješ zadarmo. Na okolí jsi někdy zbytečně tvrdá a tvou přízeň si lidé musí zasloužit. Ne každého si totiž pustíš k tělu!

3. Lžíce plné citů

Lehnout si na bok, opřít se o svého miláčka a užívat si jeho pevného hrudníku i intimitu chvilky? Něžná poezie jako blázen! Je to tvá oblíbená poloha? Pak miluješ harmonii.

Co to o tobě vypovídá? Uvolněnost, hravost a radost z blízkosti druhé osoby. Celá ty! Jsi důvěřivá a optimistická. Možná víc než je zdrávo! Na ostatních vždycky vidíš jen to dobré. Nesnášíš konflikty a hádky. Když už k nim dojde, pořádně to s tebou zamává. Vyhledáváš pohodu a adrenalin je pro tebe cizí slovo.

4. Zezadu, plnou parou vzad

Rozkoš v plné míře. Vyšpulit zadeček a nechat věcem volný průběh. Puritáni tohle považují skoro za sedmý hřích, ale zbytek světa si to rozhodně upřít nenechá. Má to prostě grády! Když tě tvůj miláček ještě jemně poplácá, orgasmy na sebe nenechají dlouho čekat. Ale co ti budeme povídat…

Co to o tobě vypovídá? Vždycky tě potěší, když můžeš někomu udělat radost. Jsi emotivní a pro druhé se obětuješ i na úkor svého pohodlí. Je na tebe spolehnutí, a proto volají přátelé v nouzi jako první vždycky tvoje číslo. Ale pozor, někdy pro dobro všech zanedbáváš svoje potřeby, někteří tě tak mohou sprostě zneužívat. Jsi až příliš hodná!

5. 69 - bez zábran i rukaviček

Něco pro opravdové fajnšmekry. Pokud ti nebrání to, že jsi o pěkných pár centimetrů menší než tvůj spolunocležník, nemáš žádná dopravní omezení. Nasedla jsi na přímou linku do stanice nebe. Tuhle polohu si prostě nejde užít jinak než na maximum. A proto ji přece tak miluješ.

Co to o tobě vypovídá? Nesnášíš zajeté koleje, stereotyp, ani jakákoliv omezení. Jsi člověk co na srdci, to na jazyku. Občas rychleji mluvíš, než přemýšlíš. Snadno se nadchneš pro cokoliv a nebráníš se zkusit všechno, co tě napadne. Rebelka, jak má být! Pro některé muže jsi pěkně velké sousto.

Tak jak, sedí to na tebe jako ušité? 

Foto zdroj: shutterstock.com, Pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
21. 11. 2015 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

26. 02. 2017 Horoskop Blíženec

Jsi čerstvě zamilovaná? Pak by tě mohlo čekat nepříjemné vystřízlivění. Partner se ukáže v pravém světle a ty nebudeš... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Dnes můžeš očekávat příjemný a radostný den plný příznivých zpráv a nových příležitostí. Může se stát, že na ulici potkáš kamarádku, která ti sdělí skvělou informaci o...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist