Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » O neadrtálcích (zase…)

O neadrtálcích (zase…)

O neadrtálcích (zase…)

Magazín: Sex a vztahy | vydáno 06. 12. 2006

Nedávno mě zaujal článek, který byl o tom, že Homo Sapiens (člověk rozumný) si občas rád zašpásoval s neandrtálci, které pak stejně vyhubil. Také v tom článku nějací italští vědci popisovali pravděpodobné povahové rysy neandrtálců.

Prý byli velcí, nejedli moc maso, byli pacifisté (v mezích možnosti) a také vyrobili první hudební nástroj na světě – něco jako zobcovou flétnu. Také tam psali, že krev neandrtálců dodnes putuje v žilách lidí s velmi světlou pletí, pihami a zrzavými vlasy.

Takže doufám, že máme jasno v tom, že slovo  neandrtálec není nadávka! – čímž musím pozměnit svůj nadávací slovník.

Když jsem přemýšlela o těch neandrtálských genech, tak mě napadlo, že moje homosapienská pra pra…. babička si asi také něco začala s nějakým neandrtálským pra pra… dědečkem a zřejmě to nezůstalo bez následků, jelikož já mám vlasy do zrz, o pihy nemám nouzi, pleť mám tak světlou ,že se umím spálit i se stovkou ochranného faktoru a navíc některé části těla mám spíše velké.

S masem to mám tak, že posledních patnáct let jeden rok maso jím a druhý zase ne. Letos jsem homo sapiens a můžu se utlouct po tlačence.

Jsem také pacifista, ale jen do určité míry. Například v loni, když se jedna dvacetiletá slečna sápala po mém příteli, a to prosím před mým zrakem!, tak jsem ji nezabila, ale skamarádila se s ní, pochválila její dobrý vkus a velmi jí opila. No a pak jsem jí mezi řečí sdělila, že ten hoch, po kterém tak touží, je bohužel gay. Zabralo to! Okamžitě si našla jiný objekt pro své touhy.

Malilinkatý problém nastal v momentě, kdy mému příteli řekla, že je taky chlap, ne že né, a že jí v Amsterdamu dojala svatba homosexuálního páru.

S přítelem jsme se shodli, že by ta „malá“ neměla tolik pít, protože to opravdu není hezké a navíc plácá nesmysli…

Tak teď mě napadá, že předci špičkových diplomatů zřejmě taky byli neadrtálci.

A co se týče hudebních nástrojů, tak tím mým prvním byla zobcová flétna, kterou jsem záhy po vzoru homo sapiens zrušila.

Milé dámy, holka a slečny, přeji Vám krásný čas předvánoční.

Vaše Veronika

PS: Pro napsání příštího článku mě inspiroval dokument o tučňácích.
PPS: Nebude o nadváze, ale o mužích na mateřské dovolené.
 

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
06. 02. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
05. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

22. 03. 2017 Horoskop Lev

Doteď jsi všechno řešila v poklidu a bez valného zájmu, nyní přichází čas si pořádně dupnout a prosadit také své zájm... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Teď jsi právě ve stádiu, kdy si velmi dobře uvědomuješ, že je zapotřebí udělat nutné životní změny. Pochopila jsi, že vzorce navyklého chování byly jen staré minulostn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist