Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Nuda v posteli? Zažeňte jí milostnou předehrou a dohrou

Nuda v posteli? Zažeňte jí milostnou předehrou a dohrou

Nuda v posteli? Zažeňte jí milostnou předehrou a dohrou

Magazín: Sex a vztahy | autor: Julie | vydáno 13. 01. 2014

Víte, co je na sexu nejúžasnější? A víte, co povyšuje pouhý sex na nezapomenutelné milování? Napadá vás okamžitě hlazení, laskání a líbání? Potom vězte, že právě toto máme na mysli. A pokud bychom měly všechny ty příjemné něžnosti vyjádřit jediným, více než výmluvným názvem, potom milostná předehra, je tím pravým. Věnujeme-li se partnerovi se stejnou péčí i po prožitém vyvrcholení, mluvíme o milostné dohře. Jestli jste ještě neobjevily jejich kouzelnou moc, pusťte se do hledání s naší pomocí a váš milostný život tím získá neobyčejný citový náboj.

Jistě, že čas od času je divoký, rychlý a nespoutaný sex velice vzrušující, ale provozovat tuto zběsilou jízdu dnes a denně, zase taková zábava není. Kdežto objevování těla toho druhého a nacházení stále nových a nových míst k dráždění, vás nepřestane bavit nikdy a navíc vašemu vztahu tyto erotické hrátky dodají na intimitě. A pro vztah harmonický, láskyplný a emočně vyvážený je intimní sblížení dvou lidí velmi důležité. Zvláště pro ženu je předehra nepostradatelná. Je-li totiž dostatečně vzrušená a vlhká, je prožitek při samotné souloži daleko intenzivnější a příjemnější pro oba partnery. Společné laskání jejich těla uvolní a naladí a probudí v nich tu pravou touhu.

Potřebná jiskra v dlouhodobém vztahu

Nudný a bez života je sexuální život dvou lidí, kteří předehru i dohru vypouštějí a zpravidla takový vztah nemá ani dlouhého trvání. Nic nezajistí spokojenější sexuální život po dlouhé roky, jako chuť a snaha si vzájemně plnit své touhy a ta nejtajnější sexuální přání. A důvěrné okamžiky strávené v náruči milovaného člověka, který vás zahrnuje péčí, vás budou skutečně citově naplňovat. Nebojte se přijít s novými nápady, praktikami a zapojte do erotických hrátek i nejrůznější pomůcky, vztah tím okořeníte a upevníte.

Velký horoskop: Jaký bude rok 2014 podle karet?

Velký horoskop: Jaký bude rok 2014 podle karet?

Rok 2014 je právě na svém startu. Loňský rok je za námi a s ním i naše prohry, výhry, úspěchy i n...

Možností, jak partnera správně nažhavit, je mnoho

Erotické podněty jako hlazení, líbání a něžné dotyky, předcházejí milování u většiny párů běžně. To je ovšem v žádném případě nestaví do pozice okoukaných, či nudných. Naopak, tyto něžné projevy jsou zcela nenahraditelné a pokaždé silně vzrušující. Ale existují i další způsoby, jak si sex zpestřit. Překvapte ho něčím novým a netradičním.  

Pište mu… 

Jediná „nevinná“ sms dokáže s vaším milým nevídané věci. Napište mu pár nestydatých slůvek a bude rozpálený do běla. Ještě rafinovaněji bude působit sms s odkazem na e-mail. Větička „Mrkni do mailiku, máš tam překvapení…,“ mu stoprocentně rozproudí krev.

„Zapomeňte“ si vzít spodní prádlo…

Jdete do kina, divadla, na ples, či pouze nakoupit? Nechte prádlo doma. Provokativní pošeptání do partnerova ucha, že jste si jaksi pozapomněla vzít kalhotky, mu nedovolí myslet na nic jiného. Bude se chtít přesvědčit, bude si chtít sáhnout, a když ho po chvilce laškovného odmítání necháte, bude mít co dělat, aby vydržel, než budete o samotě. 

„Pochutnejte“ si na něm…

Ano, partnerovo tělo vám chutná a ráda po něm putujete ústy i jazykem. Ale co si své toulky občas kapku ozvláštnit? Ovoce je pro tyto účely skvělá volba. Nakrájejte jej na kousky velké tak akorát, aby se daly z jeho těla snadno pojídat. Všechny ty dobroty po něm úplně všude rozprostřete, doplňte šlehačkou a můžete začít mlsat. Pohled, který se mu naskytne a váš jazyk klouzající po jeho kůži až tam dolů, mu připraví nezapomenutelný erotický zážitek. Pochopitelně mu dopřejte i pohled z druhé strany, čili toho, kdo labužnicky hoduje. A ať už jste v pozici ochutnávajícího, nebo ochutnávaného, předávání si některých soust z úst do úst, je nesmírně intimní a vzrušující pocit. 

Chybí ve vašem šatníku vesta? Je nejvyšší čas to napravit!

Chybí ve vašem šatníku vesta? Je nejvyšší čas to napravit!

Působí velice žensky, hodí se pro běžné nošení i do společnosti a ještě vás zahřeje. O kom že je ...

Překvapte ho smyslnou erotickou masáží… 

I obyčejná masáž je učiněným balzámem a co teprve masáž erotická. Byl by hřích jí nevyzkoušet. Takovou slast si zkrátka nemůžete nechat ujít. Zapálené svíčky, tichá příjemná hudba, to k tomuto okamžiku neodmyslitelně patří. Vše připraveno? Potom už vám nic nebrání v tom, prožít tuto rozkoš naplno. Položte partnera na břicho a začněte s masáží. Přejíždějte mu hřejivými dlaněmi od krku až po chodidla. Každičké místečko hlaďte, laskejte, půlky mu jemně pomačkejte. Potom ho obraťte na záda a se stejnou něhou a jemností pokračujte vpředu. Opravdu záležet si dejte v okolí penisu i při laskání penisu samotného. A teď si představte, že on masíruje vás. Skutečný ráj na zemi… Erotická masáž právem patří k těm nejkrásnějším předehrám.

Orgasmem to nekončí, aneb „Dohrajte“ to do konce

Teď je čas na hojně opomíjenou milostnou dohru. Většina milování končí v momentě vyvrcholení a to je velká škoda. Přitom přitulení, objímání a líbání po prožitém orgasmu, umocní a prodlouží kouzlo té intimní chvíle milenců. Ač se to nezdá, i pár minut pozornosti věnovaných protějšku po milování, dokáže učiněné zázraky. A znáte lepší způsob, jak ukázat partnerovi, že vám na něm opravdu záleží? 

Nepodceňujte sílu milostné předehry a dohry a mějte na paměti, že v milostném životě hraje roli velmi důležitou, ne-li hlavní. Patří do vašeho života, nebo si na hraní příliš nepotrpíte?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
30. 05. 2014 Jitka Jitka (reakcí: 1)
17. 01. 2014 amithiel :) (reakcí: 0)
14. 01. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
13. 01. 2014 AlexandraAlexis :)) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

26. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Máš chuť pustit se do něčeho nového? Není nic jednoduššího, než se přihlásit do nějakého kurzu nebo semináře. Nejen, ... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist