Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Nový způsob randění. Schůzka, na které se mlčí

Nový způsob randění. Schůzka, na které se mlčí

Nový způsob randění. Schůzka, na které se mlčí

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 02. 08. 2013

Najít lásku je někdy pořádná fuška. A lidé jsou v zoufalé honbě za tím pravým schopni podstoupit lecos. Nefungují seznamky? Je tam příliš mnoho podivných individuí či sexuchtivých maniaků? Nevadí, je tu nový způsob, jak vybrat toho pravého partnera!

Rande, při kterém je zakázáno mluvit. Není to přece jen už trochu bizarní způsob seznamování nebo přinejmenším divný? Zatím se rozbíhá ve Velké Británii a je otázkou času, kdy dorazí k nám.

Princip je celkem snadný, zaplatíte v přepočtu 600 korun a pak už jen v pronajaté hospodě dvě hodiny mlčíte společně s dalšími holkami z vaší party a tuctem chlapíků, které vám agentura vybrala  na seznamování. Žádné fráze na úvod, žádné zdvořilé loučení zakončené prolhanou větou: „Určitě se ozvu,“ prostě nic. Ani slovo. Ptáte se, jaký že to má všechno smysl?

Konverzaci či alkohol často používáme jako prostředky, které mají ve skutečnosti odvést pozornost od naší osobnosti, rozptýlit ji. Když s někým nemůžete mluvit, poznáváte jej ve skutečnosti daleko hlouběji,“ říká zakladatel trochu podivného způsobu randění Brit Adam Taffler a šmahem dodává, že si právě tímto způsobem našel přítelkyni.

Tak to se může stát jen mně! Zlomila jsem partnerovi penis

Tak to se může stát jen mně! Zlomila jsem partnerovi penis

Myslíte si, že to není možné, ale ano všechno je možné a já byla odmalička smolařka. Smůla se mi ...

A jak to všechno probíhá? První kolečko je nonverbální. Znamená to, že partneři sedí naproti sobě, nesmějí používat slova, ale mají povolena gesta a zvuky. Někteří lidé třeba štěkají, tím chtějí naznačit, že mají rádi psy. Cílem je sdělit neverbální komunikací (třeba pantomimou, při níž člověk zahraje na klavír) něco o sobě a ke stejném přimět i svůj protějšek.

Pak následuje další kolo – to už nejsou povoleny vůbec žádné zvuky, partneři se jeden druhému dívají do očí, vždy minutu, pak přejdou k dalšímu. Večer končí zakroužkováním dotazníku, tedy přesněji jména dotyčného, kterého si přejeme znovu potkat.

Většina zúčastněných se shodla, že dorozumět se jen zvuky a gesty je docela fuška. Ne v každém třímá talent Bolka Polívky. A člověk musí naplno zapojit fantazii, aby svůj protějšek zaujal. A samozřejmě nesmí příliš uvažovat o tom, že si vlastně počíná celkem trapně a co by tomu řekli jeho kamarádi, kdyby ho viděli.

Zda to funguje? „Nevím, ale je to sranda,“ svěřuje se většina lidí, kteří vyzkoušeli rande, při němž je zakázáno mluvit. Mnoho jich sice životního partnera nenašlo, ale alespoň nestrávili další nudný večer před televizní obrazovkou. A možná se jim dokonce povedlo zdokonalit techniku svádění – takový hluboký sexy pohled svůdníka chce prý většinou jen cvik.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
30. 10. 2013 Tinka Byť ticho na rande, nuda by bola (reakcí: 0)
23. 08. 2013 goldie ... (reakcí: 0)
02. 08. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

27. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Veškeré záležitosti, které se týkají peněz, raději odlož na pozdější dobu. Není vhodná doba na uzavírání nových smluv... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist