Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Nezkrotný temperament versus vážný vztah: Čtenářka Adriana se svěřuje!

Nezkrotný temperament versus vážný vztah: Čtenářka Adriana se svěřuje!

Nezkrotný temperament versus vážný vztah: Čtenářka Adriana se svěřuje!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Adriana | vydáno 21. 01. 2015

Do redakce nám přilétl opravdu nevšední životní příběh mladé ženy, která právě stojí na křižovatce a ptá se sama sebe, jakou cestou se vydat. Takové rozhodování mnohdy bývá nejtěžší, proto nám Adriana (25) napsala o radu. Poradíte jí?

Starší muži to je moje!

Už od svých sedmnácti jsem si začala více uvědomovat, že mě lákají a zajímají mnohem starší muži, nežjsem já. Tím se nechci nijak otírat o finanční výhody a další majetkové benefity, které mají třicátníci a starší pánové vyřešené, a tedy mohou své partnerce nabídnout víc.

Kluci v mém věku (tehdy mi bylo 18) byli taková trdla, která se ještě hledali, chtěli se bavit a kouřit trávu. Kdežto já toužila po porozumění, lásce a kvalitním vztahu. Co si budeme povídat, chlapi okolo třiceti a výše se už umějí chovat k ženám, umí být empatičtí, umí poradit, vyslechnout a hlavně vědí, co od života chtějí a kam mají namířeno. 

Co se týká milování, má sex s nimi zcela jinou příchuť – intenzivní, lákavou a hlavně díky jejich milostným zkušenostem snadno přichvátáte k orgasmu. Dá se říci, že jsem na chlapy měla vždycky štěstí, nikdy jsem nenatrefila na úplného blbce, který by se choval vyloženě špatně, nebo mne dokonce využíval. Máti mi vždycky říkala, že to s muži umím a stačí jen na ně zakoulet očima a jsou lapeni v pasti. 

Top 15 celebrit s nejvyšším IQ

Top 15 celebrit s nejvyšším IQ

Jsou slavní a tak i logicky hloupí. Tak nějak si to alespoň o celebritách myslí spousta lidí. Pra...

Nyní mám 42letého přítele, který touží po dítěti, ale já tak nějak stále váhám

Patrika opravdu miluji, jsme spolu spokojeni, ale on je právě ve fázi, kdy si ze všeho nejvíce přeje dítě a já nevím, zda je pro mě ten správný čas. S jeho rodinou si bezmezně rozumím, rodiče si mne oblíbili, náš život je krásný, rozmazluje mne, cestujeme a naše společné dny jsou naplněné štěstím. Jenže, i přesto, že mám tohle všechno, mám potřebu tu a tam od všeho utéct a nechat se rozmazlovat jinými muži. 

Nejde mi o sex, nejsem ten typ ženy, která roztáhne nohy na potkání, to vůbec ne. Chci být v centru pozornosti mužů, chci s nimi flirtovat a tak trochu zapomenout, že doma jsem poslušná hospodyňka a můj milý na mě naléhá, abych mu dala miminko.

Myslíte si, že od Patrika utíkám za jinými proto, že nejsem spokojená nebo mě pálí dobré bydlo a chci si jen tak sobecky trochu užít, dřív než bude pozdě? Budu ráda, když mi napíšete, co si o tom myslíte a jak bych se měla podle vás zachovat! Je reálné, že mne mateřství zklidní nebo mne udělá nešťastnou? 

Foto zdroj: thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
22. 01. 2015 Kallanzi Rozhodnutí (reakcí: 0)
22. 01. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
22. 01. 2015 glady ... (reakcí: 0)
21. 01. 2015 Stendy - (reakcí: 0)
21. 01. 2015 Bobina1 - (reakcí: 0)
21. 01. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

Intenzivně hydratuje...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 17. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

19. 02. 2017 Horoskop Váhy

Dnes není čas na velká rozhodnutí, nedělej žádné ukvapené závěry ani změny. Nech věci, ať se dějí bez tvého přičinění... Celý horoskop

Karta dne

Devět pohárů
Život k tobě začíná být velmi láskyplný, sny se ti pomalu ale jistě začínají plnit a tvé srdce bije radostí s touhou sdílet šťastné chvíle s ostatními. Tvé vztahy s ro...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Týden ve znamení lásky na Femině!

Ať už se ti to líbí nebo ne, už v úterý nás čeká Valentýn. Jedni tento svátek milují a nedají na něj dopustit, druzí ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist