Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Neumí vás uspokojit? Ukažte mu, jak na to!

Neumí vás uspokojit? Ukažte mu, jak na to!

Neumí vás uspokojit? Ukažte mu, jak na to!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Julie | vydáno 02. 01. 2014

Je nádherný, je sexy, podlamují se vám z něj kolena, ale v posteli tohle všechno zastíní jeho neobratnost a neznalost? Nedokáže vás rozpálit a uspokojit, jak jste očekávala? Máte dvě možnosti, buď ho ponechat i s jeho nešikovností napospas osudu, anebo mu ukázat, jak se stát dokonalým milencem.

Otočit se zády k muži, který zrovna nemá vrozený talent na postelové hrátky, dokáže každá nevšímavá žena. A přitom být tou, která ho zasvětí do tajů sexu a milování je pocit vskutku nezapomenutelný. Nic se nevyrovná pohledu do jeho radostí a mužskou pýchou zářících očí, když se mu daří vás přivádět do extáze. A co je hlavní, i učení samotné je tak vzrušující. Pro oba… 

Nediktujte, hrajte si…

Zapomeňte na strohý návod, či příkazy typu: „Teď mi sáhni sem,“ a podobně. A v žádném případě mu nedávejte najevo, že to s vámi neumí. Berte to jako hru a nenásilně a laškovně ho naveďte tam, kam potřebujete. Nadšeně udělá vše, k čemu ho vyprovokujete a vaše projevy spokojenosti a slastné zavzdychání mu ukáže tu správnou cestu k uspokojení ženy.

Napovězte mu…

Líbá vás víceméně pouze na ústa a vy toužíte cítit jeho žhavé polibky i jinde? Jděte na to formou ukázky na jeho těle. Přisajte své rty na místo, kde vy sama chcete, aby vás líbal. Když ještě sladce pronesete: „Miluju líbání na šíji, na prsou, na zádech, na zadečku,“ či kde všude po jeho polibcích toužíte, než se nadechnete, bude svými ústy pátrat zrovna tam. A co jazyk? Váhá ho použít? Nestydatě na něj zaútočte tím svým. Olízněte mu rty, lízejte ho na krku, na břiše a nejen tam, ať vidí, jakou rozkoš může i jazyk poskytnout. Když uvidí, jak si to užíváte, bude chtít taky.  

Jak si udržet shozená kila? Dejte košem jojo efektu!

Jak si udržet shozená kila? Dejte košem jojo efektu!

Držela jste dietu a jste spokojena s výsledkem? Nebo o nějaké té drastičtější dietě uvažujete, al...

Nechte ho, ať se dívá…

Nejlepší způsob, jak si zajistit vzrušující okamžiky v rukou svého milého, je předvést mu, jak na to. Připravte mu podívanou, která ho nejen rozpálí, ale hlavně mu odtajní všechna ta úžasná místečka, jejichž stimulací vás dovede k šílenství. Před jeho zraky se laskejte, drážděte na prsou i v klíně, smyslně si pohrávejte sama se sebou. Tam, kde to máte ráda pomalu a něžně, zvolněte. Snesete i kapku tvrdší zacházení a chcete to i od něho? Klidně tu bradavku stisknete, povytahujte a mačkejte. Vždy se ale na každé té určité části svého těla zdržte dostatečně dlouho, ať máte jistotu, že mu nic neuniklo. Zas a znovu se dotýkejte své hebké kůže tam, kde to zbožňujete a myslete na to, že i hlasový projev mu mnoho napoví. Zhluboka dýchejte, vzdychejte, mluvte. S blaženým výrazem ve tváři pronesené: „Tohle zbožňuju, joo… , to se mi líbí…,“ ho chladným nenechá. Nedočkavost ho bude doslova spalovat a bude to chtít vyzkoušet sám. A když bude odezvou na jeho počínání stejná reakce, štěstím se zblázní. 

Doveďte ho ke svému klínu…

Jeho obličej mezi vašimi stehny, klitoris v zajetí jeho horkých rtů, jazyk klouzající vaší mokrou lasturkou… Která žena by chtěla být o toto ochuzena? Jasně, že žádná! Jak ale nesmělého prince přimět k divokému orálnímu sexu? Přizvěte na pomoc pochutinu k tomuto účelu jako stvořenou. Šlehačkou ho postříkejte v tříslech trošku vlevo, trošku vpravo, něco málo naneste přímo na penis a pečlivě lízejte a olizujte. Jediný centimetr nevynechejte. A potom, potom si provokativně nastříkejte tam dolů i vy. A nechte ho lízat a lízat a olizovat… Možná se mu ta hra zalíbí natolik, že příště se nadýchané dobroty chopí sám, anebo ještě lépe, mezi vaše nohy se bude vrhat s obrovskou chutí i bez šlehačky. A o nic jiného nám ženám přece nejde, že milé dámy? Milujeme totiž orální sex úplně stejně jako muži.  

Stačí trocha pochopení, láskyplného snažení a vaší zásluhou bude po světě běhat sebevědomý a znalý chlap a i kdyby se vaše cesty rozdělily, nikdy nezapomene na tu, která mu odhalila všechna tajemství ženského těla.

A tohle rozhodně stojí za to, co myslíte?

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
03. 01. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
03. 01. 2014 glady ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

09. 12. 2016 Horoskop Lev

Konečně máš možnost trošku zvolnit vysoké tempo, které jsi nasadila. Využij toho beze zbytku, i ty potřebuješ odpočin... Celý horoskop

Karta dne

Císař
Situace, kterou právě nyní řešíš, bude potřebovat logické myšlení, které je spíš vlastní mužům. Bylo by dobré, abys využila veškerou sílu a energii na dořešení a nebál...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist