Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Nemáš štěstí v lásce? Kašli na vrstevníky, zkus staršího muže!

Nemáš štěstí v lásce? Kašli na vrstevníky, zkus staršího muže!

Nemáš štěstí v lásce? Kašli na vrstevníky, zkus staršího muže!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lenka Zelnitiusová | vydáno 24. 06. 2015

Neustále lovíš chlapa ve stejných vodách a ne a ne najít toho pravého?Vykašli se na vrstevníky, protože s mužským, co je o něco starší než ty, prožiješ skutečně ukázkový vztah. Tady je několik důvodů, proč se ti vyplatí randit s mužským, co má prostě odžito o trochu víc.

Ví, jak se chovat k ženám a taky to tak dělá!

Poslední dobou se domníváš, že gentlemani prostě vymizeli? Ale kdepak, zkrátka a jednoduše se pouze obklopuješ mužskými, co za moc nestojí. Zapomeň na to, že chceš po svém boku mít přítele stejného věku a nechej se rozmazlovat inteligencí, galantností a zdravým sebevědomím starších ročníků. Budeš se konečně cítit jako princezna. 

„Když jsem byla mladá, nechápala jsem svoji kamarádku Martinu, co randila s alespoň o deset let staršími muži a neskonale si to užívala. Pokaždé mi vyprávěla s nadšením, čím ji čtyřicetiletý Patrik překvapil, co byl pro ni ochoten udělat, zkrátka pěla samé ódy. Prvně jsem se dívala na svoji kamarádku kvůli této zkušenosti z patra, myslela jsem si, že je s ním jenom pro peníze, ale dodnes jsou ti dva spolu a vychovávají dvě nádherné dcerky. Já jsem si myslela, že dělám nejlíp, když se poohlížím po mužích, co jsou stejně staří, ale pořád hledám a nenacházím. Nejspíš změním strategii,“ uzavírá Jolana (35).

Mají rozum a tebe považují za bohyni

Parádně si s nimi popovídáš na jakékoli téma, ke společnému soužití s tebou přistupují zodpovědně, nebudou vyvolávat hádky kvůli maličkostem a k tomu navíc tě rádi doprovodí na rodinnou oslavu, aniž by se zdráhali poznat s rodiči. Budeš prostě mít nablízku mužského, co tě rozesměje, překvapí, pobaví, bude tě milovat a navíc ti bude neskutečnou oporou. On totiž nebude sobec, který si z tebe udělá matraci, když bude chtít ulevit svým potřebám, pod palbou zkušených doteků prostě dojdeš k orgasmu za pár chvil.

„V předchozích vztazích jsem si mohla o orgasmu nechat jedině zdát, všichni mí partneři kašlali na mé potřeby, mazlení jim neříkalo vůbec nic a milostná předehra se proto nikdy nekonala. Pak jsem ale potkala čtyřicátníka, co mi ukázal, jak chutná rozkoš. Byl neuvěřitelně milý, líbal božsky a jeho zkušenosti udělaly své. Je mi úplně jedno, že je o celých patnáct let starší, zbožňuju jeho i úžasný sex s ním.“ Kateřina (25).

Chtějí děti a dokážou si užít každičký den

S mladým partnerem to na brzké založení rodiny prostě nevypadá, do třiceti se chce téměř každý muž bavit, budovat kariéru, nebo si plnit své klukovské sny. Kdežto ty si už ve třiceti  můžeš začít stýskat po miminku. Pokud kolem tebe brousí rozvedený čtyřicátník, rozhodně mu dej šanci. Starší muž má toto divoké období za sebou a ví, že život stojí za to, když jsou na něj dva. Pokud začneš mluvit o děťátku, určitě zbaběle neuteče, jako mladý muž, co má ještě všechno lákavé před sebou.

„S pětadvacetiletým Petrem jsem chtěla založit rodinu, ale ten se k tomu vůbec neměl, chtěl se bavit, lítat po diskotékách a koncertech, nechtěl se ještě vázat. Časem jsme se i kvůli tomu rozešli. Krátce na to jsem se zamilovala do Romana, kterému táhlo na 45 a ten se naopak miminka nemohl dočkat. Právě spolu máme půlměsíčního chlapečka a já svým kamarádkám vřele doporučuji jedině starší muže. Ony to ale zatím nedovedou pochopit,“ říká Jana (27).

To ale ještě není všechno. Výčet všech výhod ještě nekončí.

 • Starší muži lépe vycházejí se svými tchyněmi a vesměs s celou rodinou.
 • Peníze nejsou všechno, ale s nimi je život prostě jednoduší. A ty starší pánové opravdu mají.
 • Komunikace jim nedělá sebemenší problém, tudíž riziko hádky a neshod až tolik nehrozí.
 • Pokud se ti stane, že uděláš chybu a pod vlivem dobré nálady a kapky alkoholu provedeš něco nevěrného, on ti za to hlavu určitě neutrhne. Zaškobrtnout totiž může každý!

A jak jsi na tom ty? Dáváš přednost mladším mužům nebo starším ročníkům? Napiš nám do diskuze!

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
07. 01. 2016 halska Re: Re: Re: Re: starší... (reakcí: 7)
11. 11. 2015 karla starší... (reakcí: 11)
25. 06. 2015 lidka2 . (reakcí: 0)
25. 06. 2015 doublefantasy chlapi (reakcí: 0)
25. 06. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
25. 06. 2015 Bobina1 - (reakcí: 1)
25. 06. 2015 Kefyna . (reakcí: 0)
24. 06. 2015 pepina . (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

27. 03. 2017 Horoskop Beran

Potkala jsi prima chlapa a máš pocit, že by to mohl být ten pravý? Ještě než se budeš vrhat do společného bydlení neb... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist