Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Nejtrapnější mužské rozchodové fráze. Znáš je?

Nejtrapnější mužské rozchodové fráze. Znáš je?

Nejtrapnější mužské rozchodové fráze. Znáš je?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 27. 12. 2016

Co si budeme vykládat, konec vztahu není ani pro jednoho účastníka příjemná záležitost. A situace je ještě horší, když iniciátor rozchodu vypustí z úst nějakou z nejotřepanějších vět všech dob! Znáš je?

Jsi teď s tím svým v pohodě a myslíš, že balení kufrů ti fakt nehrozí? Opatrnosti není nikdy nazbyt. Rozchodové žně se totiž blíží! Vždyť podle průzkumu se v lednu rozpadá nejvíce vztahů. Doufáme, že ty žádnou z těchto nejhloupějších frází neuslyšíš… Ani po novém roce, ani nikdy jindy!

1. Zasloužíš si někoho lepšího

Jó, tohle je asi ta nejhloupější hláška vůbec. Ve kterém vesmíru chlap dokáže přiznat, že někdo jiný může být lepší než on? Při vší mužské ješitnosti ani náhodou. Panáček chce jen z bojové zóny odejít jako hodný chlápek. Kdo tohle zažil na vlastní kůži?

„Nechápu, proč chlapi říkají takové nesmysly, které nemyslí vážně,“ rozčiluje se dvaadvacetiletá Petra. „Když mi tohle kdysi řekl můj teď už ex, řídila jsem se jeho radou,“ směje se. „Po čase jsem začala randit s jeho kamarádem - a bývalý z toho málem dostal psotník.“

2. Nejsem připravený na vážný vztah

Aby tahle věta vystihla pravou podstatu věci, každý „rozcházeč“ by do ní měl zahrnout „s tebou“. Jenže na to se samozřejmě často zapomíná. Jaká náhoda! Nic naplat, tady se někdo pomalu rozhlíží jinde a dosavadní vztah mu překáží v rozletu.

„Něco takového se mi stalo před třemi lety,“ začíná s vyprávěním pětadvacetiletá Mirka. „Ten můj mě krmil tím, že se necítí na založení rodiny a podobné kecy,“ kroutí hlavou. „Když jsme se po čase potkali ve městě, vedl si za ruku těhotnou přítelkyni,“ dodává s tím, že ho na místě chtěla zašlapat do země.

3. Zůstaneme dobrými přáteli

Uf, jako vážně?! Opravdu je na tom zrnko upřímnosti? Co tě nemá. Když se dva hádají o to, kdo si nechá televizi, a jak si rozdělí kuchyňské spotřebiče, je to prostě sci-fi. Proč se tohle pořád říká, i když tomu nikdo nevěří?

„Budeme kamarádi? Tomu se fakt musím zasmát,“ přiznává třicetiletá Katka. „Bývalý mi tohle při rozchodu taky říkal. Jenže když jsem odešla druhý den do práce, vystěhoval kompletně celý byt,“ povídá s tím, že se o to rychleji zabydlel jinde. Tohle si dělají kámoši?

4. Chci být sám, abych si utřídil myšlenky

Překlad? Všechno je už dávno rozmyšlené a momentální vztah do „utříděné“ vize rozhodně nezapadá. Jen se to musí nějak zaonačit, aby se předešlo zbytečným scénám. A upřímně – na tohle fakt není co říct. Veškeré přesvědčování je marné.

„Nikdy nevěř chlapovi, který ti dává kopačky,“ stojí si za svým šestadvacetiletá Marcela. „Ať už říká cokoliv, chce to mít co nejrychleji za sebou,“ krčí rameny. „Ten můj kdysi taky potřeboval být o samotě. Aby mu nebylo smutno, zapletl se při tom s mojí šéfovou,“ přidává perličku.

5. Měl jsem tě potkat dřív

O pravdivosti tohoto „moudra“ se dá jen pochybovat. Copak láska a důvěra podléhá době a času? Spíš je to o tom, že hošan má rozdané karty s jinou slečnou, proto ho tak zajímá měsíc v kalendáři. A hra na třetího už je pro něj kapku vyčerpávající. Jeden holt musí z kola ven!

„Copak je tak těžké říct pravdu a skutečný důvod?“ ptá se smutně jednatřicetiletá Hanka. „V každém chlapovi je kousek zbabělce, já osobně jsem tuhle frázi slyšela dokonce dvakrát,“ povídá zamyšleně.

My radíme, pokud se s tebou takhle hloupě rozešel, pořiď si kočku. Nikdy tě nezradí a ještě si s ní užiješ spoustu legrace. Nevěříš? Mrkni na video:

A co ty, řekl ti někdy někdo na rozloučenou takový blud? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem!

Foto: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
02. 01. 2017 Martina Nejtrapnější mužské rozchodové fráze (reakcí: 0)
29. 12. 2016 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
28. 12. 2016 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

29. 03. 2017 Horoskop Rak

Občasná hádka ve vztahu vyčistí vzduch a leckdy trošku posune vztah dál, tak se jí nebraň a klidně partnerovi řekni, ... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist