Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Nedaří se ti v lásce? Buď potvora a chlapi ti budou zobat z ruky!

Nedaří se ti v lásce? Buď potvora a chlapi ti budou zobat z ruky!

Nedaří se ti v lásce? Buď potvora a chlapi ti budou zobat z ruky!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lenka Zelnitiusová | vydáno 04. 05. 2015

Máš pocit, že se na tebe lepí pořád vážně hodně divní týpci a závidíš svým kámoškám jejich úspěchy u mužů? Štve tě, že potvory mají štěstí v lásce? Staň se jednou z nich! Víme, jak na to!

Měj se ráda a dej to svému okolí náležitě najevo!

Nemáme v plánu tě nutit k tomu, aby sis hrála na princeznu, které patří svět, to vůbec ne. Klíč k této zásadě tkví v tom, aby ses naučila mít ráda samu sebe i se svými chybami a nedostatky. Máš celulitidu, nebo nějaké to kilčo navíc? No a co, nikdo přeci není dokonalý. Rozdíl mezi tebou a potvorou je ten, že zlobivé holky se mají rády takové jaké jsou. Nauč se to taky! Usmívej se na všechny, choď vzpřímeně, ukaž světu ňadra a zatáhni pupík a začni si pohupovat zadečkem. Uvidíš, jak se kolem tebe pánové začnou rojit. David nám to potvrdil:

"Nevadí mi, když má holka nějaké to kilo navíc, ale vadí mi ty, co sedí v koutě a jsou nervózní samy ze sebe. Jsou nejisté, pořád se upravují, kontrolují a vůbec dávají celému světu najevo, jak moc si nevěří. Mám rád sebevědomé holky, které se umí zasmát samy sobě a užívají si život plnými doušky."

Neváhej do sebe investovat 

Nestihla jsi před Velikonocemi vycítit dům, umýt okna a tak to chceš všechno stihnout právě nyní, ač bys byla nejraději úplně někde jinde? Třeba na masáži, nebo s kámoškou v kavárně? Vykašli se na úklid a vyhoď si z kopýtka. Rozmazlovat samu sebe je nutnost a navíc se i odpočinek a dobrá nálada příznivě projeví na tvém půvabu.

Domácí puťky mají sice navařeno a naklizeno, ale v manželství jim to podle statistik příliš neklepe. Žádného chlapa totiž nevzrušuje naklizený byt, ale smyslná žena, co se neustále nevymlouvá na bolesti hlavy. Třiatřicetiletá čtenářka Martina s tím má vlastní bolestnou zkušenost: 

Líčení ve stylu Femme Fatale: 3 jednoduchá pravidla

Líčení ve stylu Femme Fatale: 3 jednoduchá pravidla

Smyslná, záhadná, okouzlující… Která z nás by si nepřála alespoň na chvíli vypadat jako klasická ...

„S Petrem jsme se dali dohromady už na střední. Nikdo nevěřil tomu, že náš vztah vydrží, byla jsem tak pyšná, když jsem si ho vedla k oltáři. Myslela jsem si, že je to napořád, ale byla jsem naivní. Namísto sexy šatiček jsem začala nosit džíny, nebo tepláky, víc než o sebe jsem se starala o domácnost. Celé dny jsem vyvařovala, pekla a uklízela a ještě jsem si myslela, že z toho musí být Petr na větvi, jak se o něj skvěle starám. Ale on chtěl žít, chtěl chodit do kina, na plesy a party. Já  však byla z celodenní dřiny doma tak unavená, že jsem neměla náladu. Nakonec si Petr našel jinou a mě opustil. Trvalo mi to dlouho a musela jsem vyhledat pomoc odborníka, ale dneska už vím, kde jsem udělala chybu a začala jsem zase žít.“ 

Flirtuj , i když jsi zadaná

Máš doma toho pravého, ale i tak máš chuť si čas od času dokázat, že jsi krásná a přitažlivá? Nahoď udičku a čekej, kdo se chytne. Usmívej se na muže, zapřeď s nimi hovor a vyzkoušej sílu očního kontaktu. Uvidíš, že to funguje a tvoje sebevědomí okamžitě vzroste. Bonusem pro tebe bude, že si zájmu o tvou osobu všimne i tvůj partner a začne si tě víc všímat.

„Miluji flirt a Pavel to moc dobře ví, i když jsme spolu už pět let, chová se ke mně, jakobychom se  před nedávnem poznali. Je mu totiž jasné, že kdyby se nesnažil, může ho nahradit náš sexy soused od vedle,“ směje se Laura (35 let) a my s ní souhlasíme.

Co ještě potvory dělají a prochází jim to?   

 • Bez výčitek si koupí nové spodní prádlo, nebo hříšně drahý parfém.
 • Milují své tělo a rády masturbují, aby mohly své milence lépe navést k orgasmu.
 • V posteli jsou iniciativní.
 • Servírují drahému studenou večeři, ale za to jejich láska je pořádně žhavá.

Být potvora je prostě snažší, nepřijde ti? Děláš si co chceš a ještě tě muži zbožňují. Navíc by se potvoře nikdy nestalo něco podobného jako dívce na videu. A víš proč? K tomu, aby vyběhla za mužem ven z domu, by se nikdy nesnížila:

Tak se nám svěř, jsi víc potvora, nebo hodná holka?

Foto zdroj: Thinkstockpohotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
05. 05. 2015 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Zpevňuje a posiluje strukturu řas...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 01. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

01. 03. 2017 Horoskop Panna

Radost ze setkání se starým dobrým přítelem bude kalit jen fakt, že den bude příliš krátký. Ale nezoufej, nevidíte se... Celý horoskop

Karta dne

Královna poharu
Neboj se přijmout pomocnou ruku od muže, který ti je nablízku, nemusí to být partner, ale také dobrý kamarád nebo dávno zapomenutý přítel, který ti nečekaně vstoupí do...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist