Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Neandrtálec a já

Neandrtálec a já

Neandrtálec a já

Magazín: Sex a vztahy | autor: Veronika | vydáno 16. 10. 2005

Miluji podzim. Sbohem odhalené léto! Myslím si, že právě podzim je ze všech ročních období nejtolerantnější a nejméně podléhá všem těm módním diktátům. Je takový barevný, a tak nějak příjemně zahalený... A také nám začíná čas svařáčků, punčů a babinců.

Nedá mi to, abych si nevzpomněla, jak jsem koncem června seděla se svými přítelkyněmi na zahrádce, srkaly jsme mojito a věřily, ne, věděly, že tohle léto vše změní. Konec průšvihům a samotě! A hlavně, JÁ potkám JEHO!

Netrvalo ani týden a já měla pocit, že mé kamarádky jsou ty největší zrádkyně na světě.  Proč mi neberou mobil Že jsou u moře No a ! To je ty jejich miláčkové zaměstnávají natolik, že mi nemohou odpovědět ani na jednu z mých deseti zoufalých esemesek

Nesnáším léto. Nevím co na sebe. Čím zahalit to, co bych teoreticky měla odhalit Mám pocit, že to je neřešitelný problém. A to už vůbec nemluvím o tom, jak jsem začátkem července potkala nádherného, blonďatého neandrtálce. Neandrtálec = velmi vysoký muž, zdánlivě neupravený, leč voňavý, na první pohled drsňák, který se ovšem v noci mění v toho nejúžasnějšího a nejněžnějšího milence... myslím si tedy já.

Tenhle neandrtálec pracoval v baru v letním kině na Střeleckém ostrově. Ten bar mu dokonce patřil, takže to byl neandrtálec šéf, a to je velmi neodolatelná kombinace.

Pan N si mě ze začátku vůbec nevšímal. Nevadí, mám totiž psa, který se stejně vyvenčí jen na Střeláku, takže tam s ním stejně budu muset denně chodit. A to by v tom byl čert, abych nezabodovala!

Zkrátím to. Koncem sprna měl můj pes o 4 kila méně, které se jakoby zázrakem usadily na mém bříšku. Proč Protože jediný způsob, aby si mě pan N všiml byl, pořád si chodit pro pivo nebo kofolu.

Vše vyvrcholilo posledním večerem při závěrečném promítání, kdy jsem narazila na jeho slečnu. Objektivně musím říct, že holka žádnej zázrak - vysoká, hubená blondýna. Holky říkaly, že jsem hezčí. Sice jí nikdy neviděly, ale já holkám věřím.

Myslím si, že chlapec pěkně prohloupil. Škoda. Kdyby mě viděl teď, na podzim, příjemně zahalenou... Ale co, já už ho stejně nechci! Nemám čas. Mám své přátele, svařáček a... depresi. Ale jenom tu podzimní. Miluji podzim.

A co vy  Krásně se zahalte a vyražte vstříc podzimu.

PS: Hýčkejte si své přátele a kamarády.

PPS: Potkala jsem úžasnýho chlapíka. Je to herec a má slečnu. V pátek to musím s holkama probrat.

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
29. 06. 2013 kludi ... (reakcí: 0)
26. 02. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
23. 02. 2012 Alma ... (reakcí: 0)
30. 09. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
15. 08. 2011 helenadon já (reakcí: 1)
01. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

22. 02. 2017 Horoskop Blíženec

Na chvíli se zastav a zaposlouchej se do svých slov. Neopakuješ velmi často slova, já bych chtěla, ale nejde to, nemů... Celý horoskop

Karta dne

Mág
Žádné otálení, právě nyní nastává magický okamžik k naplnění a uskutečnění všech tvých snů! Nastal čas činů, jsi na cestě splnit tvé životní poslání. Pokud se snad nec...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist