Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Na velikosti záleží! Jaký penis ženy chtějí?

Na velikosti záleží! Jaký penis ženy chtějí?

Na velikosti záleží! Jaký penis ženy chtějí?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 23. 10. 2015

Že na velikosti pánského nádobíčka záleží, to je jasná věc. Ale ono je to možná ještě horší, než se zdálo. Podle zpovědí žen je totiž hodně podstatné, jestli se jedná o sex v manželství, nebo sex na jednu noc! Vítězí matka příroda či zdravý rozum? A jak to s těmi rozměry vlastně je?

Malý, velký, tenký, tlustý… Co žena, to jiný vkus a priorita. Tím bylo tohle téma poměrně nadlouho uzavřeno. Jenže otázka nutných centimetrů v kalhotách zase začíná být v kurzu. Další nudná studie, říkáš si? Samá voda! Tentokrát se nejedná o obyčejný dotazník, ale velkou kontaktní akci přímo v terénu. Čím jistá povedená partička vědců doslova šokovala dámy? Ukazovala jim dost podivnou krabici se zajímavými komponenty…

Nejdřív teorie, potom praxe!

Výzkumníci na to šli tentokrát od lesa. Využili funkce 3D tiskárny. A z té, ať z ní vyleze cokoliv, vypadá vždycky jako živé. Už tušíš, kam tím míříme? Trefa! Výzkumníci nejprve vytvořili 100 různých velikostí penisů, délek i obvodů. Z toho vzešlo díky unikátní a vychytané technologii 33 prototypů prý ideálních adeptů na mužský pohlavní orgán. To je sbírka, co? Nezbývalo, než posbírat dílo a jít se zeptat těch, kterých se to týká nejvíc. Cíl byl jasný. Zjistit, který model je pod peřinou ten nej!

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti!

Abys zase nemyslela, výstava fešáků nevypadala jako nabídka vibrátorů ze sexshopu. Nikdo nechtěl nikoho pohoršit, ani mu způsobit psychickou újmu. Jen si představ, že jdeš do obchodu pro rohlíky a najednou máš před obličejem nějaký penis. Tak to ne, tahle delikátní situace si žádala jemné zacházení a nenápadný přístup aktérů.

Tvar pánských pokladů byl sice vše říkající, ale jinak se jednalo o plastový válec s náznakem žaludu. I tak bylo všem přítomným jasné, odkud vítr vane. Odpovědi oslovených bořily mýty i naděje. Proč? Zastánkyně hezčí strany barikády mají totiž svoje představy, přes které vlak nejede! Ústupky? Kdeže! Jen výjimečně a pouze o pár milimetrů. Tady je ortel. A některým pánům určitě radost neudělá!

Příležitost dělá zloděje!

Je s podivem, jak bylo skóre vyrovnané a všechny dotázané se shodly téměř na chlup stejně. Pro jednorázový flirt ukázaly na penis 16,25 centimetrů dlouhý. Prostě žádná troškařina. Ovšem pokud by se jednalo o vztah trvající už nějaký pátek, spokojenost by byla s 16 centimetry délky. Zajímavé, že?

Čistě pro srovnání, za všeobecně platný průměr mužských rodinných klenotů platí 12,7 centimetru. Že by někdo někde udělal chybu? Radši jsme se zeptali. Jak moc tedy na velikosti záleží a opravdu je to jiné v náhodné známosti a v dlouhodobém soužití?

Penis prostě nesmí zklamat. A basta!

Svérázný názor na věc má třicetiletá Petra. „No já tedy nevím, ale mně se to celé zdá přitažené za vlasy,“ povídá na úvod. „Cenťák sem, cenťák tam, o to zase tolik nejde,“ dodává s tím, že je přece důležité, jaká kouzla s tím dotyčný čaruje.

Podobně to vidí i sedmadvacetiletá Johana. „Mně je úplně jedno, co je pro někoho dobré k sexu na jednu noc nebo pro vztah,“ uvádí věci na pravou míru. „Já mám svoje velikostní potřeby, pod které rozhodně nepůjdu, to raději prásknu do bot dřív, než k něčemu dojde,“ přiznává bez okolků.

Větší než malé množství…

Souhlasí i pětadvacetiletá Jarka. „Já myslím, že není podstatné, o jaký sex se jedná. Jestli flirt, nebo ten partnerský,“ uvažuje nahlas. „Hlavně, když ve spodkách nečeká něco, co tě zklame na celé čáře,“ směje se. Přesně tak! Co další čtenářka?

Třiatřicetiletá Kristýna říká, že je fakt, že když už se člověk nechá unést jednorázovým flirtem, chce si to vychutnat se vším všudy. „Kdybych šla k někomu domů a on by tam schovával rozměr nula, nula nic, rychle bych volala taxík,“ vyjadřuje svérázně. Ovšem další názor je úplně někde jinde.

„Můj přítel je někde kolem průměru a musím přiznat, že mi to vyhovuje. Když tam jsou city, na velikosti přece zase tolik nesejde,“ tvrdí třiadvacetiletá Eliška. Jo, jo, romantika! Ta má taky svoje místo!

Vidíš to stejně? Že jsou i důležitější věci než velikost? No jsou tací, kteří tohle dost řeší a jsou na titul největšího penisu pyšní. Ach to ego! Mrkni se na deset slavných ve videu! Ti jsou rádi, že se jejich spodky skloňují ve všech pádech! Mimochodem, jestli jsi fanynkou Bena Afflecka nebo Daniela Graiga, přijdeš si na své!

A pro ty, které by snad chtěly najít nějaké ty větší rozměry, tady máme hodně netradiční žebříček. Kde najdeš ty největší penisy?

 • 1. místo: Republika Kongo - průměrná velikost penisu 17,93cm
 • 2. místo: Ekvádor - průměrná velikost penisu 17,77cm
 • 3. místo: Ghana - průměrná velikost penisu 17,31cm
 • 4. místo: Venezuela - průměrná velikost penisu 16,93cm
 • 5. místo: Libanon - průměrná velikost penisu 16,82cm
 • 6. místo: Kolumbie - průměrná velikost penisu 16,75cm
 • 7. místo: Kamerun - průměrná velikost penisu 16,65cm
 • 8. místo: Jamajka - průměrná velikost penisu 16,30cm
 • 9. místo: Panama - průměrná velikost penisu 16,27
 • 10. místo: Peru - průměrná velikost penisu 16,03cm

A jak to máš ty? Záleží ti na velikosti nebo vůbec ne?

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com, profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
31. 01. 2016 honza Re: Re: Re: Re: malý penis (reakcí: 0)
04. 01. 2016 pat malý pták, velký problem (reakcí: 0)
11. 11. 2015 hanka malý penis (reakcí: 5)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

23. 03. 2017 Horoskop Střelec

Dnes se tě bude snažit kolega v práci vydírat. Nepřistupuj na to, ať už se mezi vámi stalo cokoliv, udělal by ti ze ž... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist