Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Na dovolenou každý single… Ano či ne?

Na dovolenou každý single… Ano či ne?

Na dovolenou každý single… Ano či ne?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Klára | vydáno 08. 07. 2014

Manžel se rozhodl pro oddělené dovolené, vůbec nevím, co s tím, mám ho pustit nebo trvat na svém a zakázat mu ji?

Společnou dovolenou jsme si plánovali celý rok a najednou mi Petr bez jakéhokoliv upozornění oznámil, že byl velmi šťastný, kdybychom letošní volno strávili každý po svém. Je pravda, že jeho aktivity příliš nemusím, ale s takovým podrazem jsem opravdu nepočítala.

Navíc ve mně začíná hlodat červíček pochybností, co když nepojede sjíždět divokou vodu s přáteli? V hlavě mi běhají šílené myšlenky, o tom, že si našel milenku a mně se rozhodl opustit. Všechny své pochybnosti jsem mu na rovinu řekla, tak jak jsme v manželství byli zvyklí.

Napřed mne Petr uklidnil, že v tom opravdu není jiná žena, ale když jsem stále nevěřila, urazil se a řekl, že pokud mu nedůvěřuju, měla bych se nad sebou zamyslet. Nakonec jsem ta špatná snad já?

Co na to odborník?

Nikdo není špatný, ale pozor na projevenou nedůvěru. Na to muži reagují velmi citlivě, pokud Petr řekl, že odjede s kamarády, je potřeba mu věřit. Jinak se může narušit vzájemná důvěra natolik, že se časem opravdu něco nemilého přihodí.

Co s dlouhými vlasy v létě? Máme pro vás parádní tipy

Co s dlouhými vlasy v létě? Máme pro vás parádní tipy

Sluníčko se opírá do naší kůže, teplý vánek čechrá naše vlasy a my si léto užíváme plnými doušky....

Je také dobré, pomyslně si vyměnit role. Jak byste si cítila vy, na místě Petra? Asi také nic moc, že? Oddělené dovolené jsou mezi partnery stále více oblíbené, nejen, že si každý vybere podle svého gusta, ale po návratu většina z nich, prožívá nové líbánky. Což je určitě výborná motivace, jak se nehroutit, když vám partner tuto možnost navrhne. 

Co se může stát, když žena nepovolí a dokonce dovolenou zakáže?

Tak přesně to, prožila minulý rok Martina. Nakonec si společnou dovolenou doslova vydupala a podle toho také volno vypadalo. Partner přestal komunikovat a Martiny si vůbec nevšímal, splnil ji sice její přání, ale stejně si připadala, jako kdyby byla sama. Navíc se jejich vztah narušil natolik, že se dokonce rozešli, což Martinu vyděsilo a začala si uvědomovat, co vlastně způsobila. Až jejich rozchod jí otevřel oči a přiznala, že se chovala jako hloupé žárlivé dítě. Teď se pomalu jejich život vrací zpět, ale spolu stále ještě nežijí. Přesto jsou spolu přes víkendy a volný čas mají na to, aby se jejich vztah opět zharmonizoval.

Co se může stát, když žena souhlasí?

Jana, se zpočátku lekla, protože ještě nikdy nebyli od sebe. Vlastně veškeré volno i dovolené, jezdili ve dvou. Nechala si vše projít hlavou a nakonec souhlasila. Odjela s kamarádkou k moři a partner s přáteli do hor. Oba si odpočinuli po svém, těšili se na sebe a jejich vztahu to rozhodně prospělo. 

Foto zdroj: profimedia.cz

Jak jste na tom vy, milé čtenářky? Jste pro oddělené dovolené nebo vám to přijde šílené?

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
29. 07. 2014 manislava dovolená (reakcí: 0)
09. 07. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
09. 07. 2014 glady ... (reakcí: 0)
09. 07. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
08. 07. 2014 pepina . (reakcí: 0)
08. 07. 2014 lidka2 . (reakcí: 0)
08. 07. 2014 alena hm - rizoto používat cizí termity, co? (reakcí: 4)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

29. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Je na čase, aby sis konečně ujasnila, co vlastně chceš nejen od života, ale také od své práce nebo partnera. Plácáš s... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist