Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Na co muži myslí při sexu? Na tohle si raději sedni!

Na co muži myslí při sexu? Na tohle si raději sedni!

Na co muži myslí při sexu? Na tohle si raději sedni!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 02. 09. 2016

Jsi přesvědčená, že znáš všechny sexuální fantazie svého přítele? Nechceme ti brát iluze, ale tenhle optimismus rozhodně není na místě. Ukázalo se, že veškeré jeho myšlenky zaměstnávají cizí prsa místo těch tvých! Je to sprostá nevěra, nebo povolené afrodisiakum?

Jestli jsi šťastně zadaná a žiješ pestrým milostným životem, zbystři všechny smysly. V revíru máš škodnou! Tvůj hřebec není takové neviňátko, jak se na první pohled zdá. Pěkně ti totiž „zahýbá“. Jenom při sexu a pouze v hlavě, ale pořádně. Každé vaše milování se totiž odehrává minimálně ve třech. Jako vážně!

Ňader navíc není nikdy dost

Výsledky zajímavého průzkumu, který se uskutečnil u našich německých sousedů, rozhodně stojí za pozornost. Zúčastnilo se ho téměř dva tisíce zadaných mužů, kteří dostali naprosto banální otázku. Měli odborníkům prásknout, na co opravdu myslí při „důležité chvilce“ se svojí přítelkyní. 

Protože drahé polovičky zúčastněných nebyly přítomné a nikdo se nemusel bát následků ani fyzických trestů, je jasné, že zpovědi byly naprosto upřímné a pravdivé.

Víš, s kým spíš?

Při důkladné analýze výsledků se jasně prokázalo, že až 72 procent samců si tajně vychutnává zakázané ovoce, tedy myslí na jinou ženu, nebo dokonce na více žen. Samozřejmě si tvůj milenec v tom nejlepším těžko představí svou účetní, co je v důchodu. Má v merku něco mnohem šťavnatějšího! Pornoherečky, sexy sousedky, mladé kolegyně v práci… Ano, všechny tyhle máš v posteli a ani o tom nevíš. 

Ještě dřív, než vyhrneš rukávy a budeš si chtít doma zjednat pořádek, vyslechni si názor jedné odbornice. Možná pak ostatní účastnice naopak přivítáš s otevřenou náručí…

„Myšlenkový“ sex místo viagry

Americká antropoložka a autorka knih o sexuálním zdraví Debby Herbenick se sice podivuje nad tím, proč pánové své hříšné představy o dalších slečnách před svými partnerkami tají (tak to my ani ne), ale je toho názoru, že tohle „cizoložství“ je vlastně ku prospěchu věci a ty z něj můžeš jen získat. Jakou výhodou to přináší?

Snové kino výrazně zvyšuje kvalitu sexuálního života. Doba trvání sexu v konečném důsledku závisí na tom, jak dlouho si umíte udržet představu ve své mysli. Sexuální vzrušení se stupňuje a vyvrcholení oddaluje,“ vysvětluje Debby Herbenick. Takže čas navíc, to je to, oč tu běží! A teď, babo, raď…

Jak s tím naložit?

Je jasné, že žádná z nás nechce být „ta druhá“. Jenže pár minut rozkoše k dobru, to nezní úplně špatně, ne? Doporučujeme ale nepátrat po konkrétní ženě, protože když hříšník půjde s pravdou ven, může to zranit tvé city. Daleko diplomatičtější je přijmout to a nechat být.

Upřímně – kdo je bez viny, ať hodí kamenem. Ani ženy v tomhle nejsou žádní svatoušci. Tisíce dam po celém světě si po zhlédnutí filmu Bez kalhot XXL představovaly v posteli sexy hlavního hrdinu, fešáka Channinga Tatuma. Že jsi tenhle snímek neviděla? Děvče, o hodně jsi přišla… Tady je pěkně žhavý trailer! 

Co si o tom myslíš? Myslí muži na cizí ženy a ten tvůj není výjimkou? Napiš nám svůj názor do diskuze pod článkem, těšíme se na něj!

Foto: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
06. 09. 2016 karlamarie Rozhodně nejen muži (reakcí: 0)
05. 09. 2016 samice sexualni fantazie (reakcí: 1)
05. 09. 2016 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

20. 02. 2017 Horoskop Panna

Nezadaná a dlouhodobě osamělá má velkou šanci potkat svoji životní lásku, vyraz mezi lidi a rozhlížej se kolem sebe, ... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist