Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Mužský mindrák číslo 1: Předčasná ejakulace. Co s tím?

Mužský mindrák číslo 1: Předčasná ejakulace. Co s tím?

Mužský mindrák číslo 1: Předčasná ejakulace. Co s tím?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Vanesa Meyer | vydáno 04. 02. 2014

Nejen my ženy máme své mindráky. Snad jste si nemyslely, že chlapi nic moc neřeší. Opak je pravdou. Jen si přiznejte, chtěla byste se nechat před každým sexem rozežírat otázkami, jestli vydržím dost dlouho, jestli se mi vůbec postaví anebo jestliže budu hotová dřív než můj partner? Určitě o nic takového žádná z nás nestojí. Stojíme vlastně jen o to, aby stál a něco vydržel. A to je oč tu běží.

Otázka, zda vydrží dost, je poměrně jednoduchá. Ne tak už odpověď na ni. U chlapů se přece nosí dělat ramena, být king, a to jak v práci, tak v soukromí a pokud je vše dokonáno dřív, než se své partnerce koukne do očí nebo naopak ani po hodinové ruční práci se nedostaví erekce, není divu, že takovou zátěž leckterý běžný penis včetně jeho nositele těžce nese!

Každý chce platit za výkonného samce, svou partnerku si udržet a nemuset žít v napětí, jestli ho při nejbližší vhodné příležitosti nevymění za jiného ještě výkonnějšího. Jasně, jsou i jiné techniky, které umožňují pánům tvorstva přivést jejich partnerky na pokraj milostného šílenství, například šikovné prsty anebo ještě šikovnější jazyk, ale každý chlap si zakládá na svém penisu v pozoru. A to může být právě jeho Achillova pata. 

Samozřejmě, pokud by zmíněného Achilla představoval Brad Pitt jistě by mnohé z nás byly schopny odpustit mu nejedno selhání, ale  čeho je moc, toho je příliš i u Brada Pitta, i u našeho partnera.

Možná byste ani nehádaly, že až 50 % mužské populace se bojí předčasného vyvrcholení. Přičemž za předčasné považují ukončení soulože do 2 minut. A my ženy také nedokážeme předčasné vyvrcholení donekonečna omlouvat tím, že to byl vlastně kompliment, že až tak moc je vzrušujeme. Dnes už se zkrátka nenosí skončit dřív než dáma. A to by si pánové měli uvědomit. Diktáty jsou nejen v módě, ale zdá se, že už také v intimní lidské sféře. 

Top 10 nejvíc sexy profesí podle mužů

Top 10 nejvíc sexy profesí podle mužů

Žádná bezduchá barbie, ale žena, která touží obrátit zlo v dobro a má dar zklidnit bouři před hád...

Naštěstí předčasné vyvrcholení není žádný strašák, se kterým se nedá pracovat. I když výraz pracovat není možná v tomto směru úplně to správné označení. Někteří pánové řeší situaci tak, že si ženu předem takzvaně předpřipraví, a to téměř na doraz a vniknou do ní až ve chvíli, kdy se dá očekávat takřka společné vyvrcholení. Ale hrozbu nechtěné ejakulace můžeme odvrátit i my samy, a to tak, že když už na něm vidíme, že ho to stresuje, vyskočíme si na něj, změníme polohu a v poloze shora se nám může podařit snížit vzrušení až o polovinu. Samozřejmě, jak kdy a jak u koho, ale všechny páry si mohou najít svůj způsob řešení této nechtěné situace. U někoho zabírá i síla myšlenky, a pokud se muž s předčasnou ejakulací dokáže v kritický moment přepnout do jiného myšlenkového módu, má vyhráno. Může zkusit myslet třeba na traktor, šroubovák či vysoké napětí. 

Je jasné, že mužským se toho může honit hlavou před sexem nebo i při něm hodně. Zmítáni otázkami, jestli neotěhotníme, jestli chceme víc přitlačit anebo naopak zjemnit, případně zrychlit, nebo na chvíli přestat, dráždit či nedráždit si pak snadno přivodí spíše psychické potíže než kvalitní orgasmus. A je tak trochu i na nás, milé dámy, abychom jim některé otázky pomohly zodpovědět ještě dříve, než dojde k aktu samotnému. A možná se pak nebudeme stačit divit, jak jim to s námi šikovně půjde. A naši milí Achillové v tu ránu zapomenou, kde mají svou citlivou šlachu.

A vůbec, jak to máte vy? Řešíte podobný problém? Jak jste to zvládli?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
24. 02. 2015 pepa http://predcasna-ejakulace.info (reakcí: 0)
01. 09. 2014 vašek sex (reakcí: 1)
06. 08. 2014 FortunaSarkisian Co (reakcí: 0)
23. 06. 2014 hlweuymyoo mmbfgkv klafvkm (reakcí: 0)
12. 05. 2014 martin vimax (reakcí: 1)
07. 05. 2014 pet léčba (reakcí: 1)
06. 03. 2014 Pavel který? (reakcí: 1)
05. 03. 2014 Luboš znám (reakcí: 1)
05. 03. 2014 Lenka fakt? (reakcí: 1)
12. 02. 2014 Karla ... (reakcí: 1)
05. 02. 2014 lucik21 ... (reakcí: 1)
05. 02. 2014 glady ... (reakcí: 1)
04. 02. 2014 88pacicka88 + (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

23. 03. 2017 Horoskop Ryby

Zbytečně se nestresuj, díky tomu ti totiž uniká příznivé řešení, které máš již na dosah. Čím víc se budeš zmítat v ne... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist