Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Muži, kteří doma uklízí, mají víc sexu. Už to ten tvůj ví?

Muži, kteří doma uklízí, mají víc sexu. Už to ten tvůj ví?

Muži, kteří doma uklízí, mají víc sexu. Už to ten tvůj ví?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 27. 07. 2016

Domácí práce jsou nekonečný příběh. Už máš po krk toho, že jsi na ně sama? Nech tvoji polovičku, ať občas přidá ruku k dílu. Ty si zaslouženě odpočineš - a navíc tě čeká jeden orgasmus za druhým. Jako fakt!

Je jasné, že po pár letech vztahu už divočina v peřinách není tak intenzivní a častá jako na začátku. Přirozený vývoj! Přemýšlíš, jak milování zase trochu oživit? Řešení by bylo -  a ty ho přivítáš všemi deseti. Nejnovější studie totiž tvrdí, že když tvůj protějšek vezme do ruky prachovku a umyje nádobí, budeš mít tolik orgasmů, kolik jen uneseš!

Vyhlídka na lepší zítřky

Výzkum kanadských odborníků vlil všem ženám do žil naději. Taky aby ne! Podle něj ti muži, kteří pomáhají s domácími pracemi, mají mnohem větší chuť na sex. Jestli tohle není spojení příjemného s užitečným, tak už nic. Jen si představ, jak by to vypadalo, kdyby ses to rozhodla otestovat na vlastní kůži. Hnízdečko lásky jako klícka, to všechno bez starosti a jako bonus pravidelný a žhavý sex. Ráj existuje! Určitě tě zajímá, jak se na něco takového vůbec přišlo. Samozřejmě praxí, jak jinak.

Chlapi sobě. S mopem!

Vědci po dobu pěti let zkoumali 1340 párů. Nutno dodat, že šlo o naše německé sousedy. Výsledky překvapily odborníky hned dvakrát. Za prvé se ukázala jasná souvislost mezi úklidem ze strany pánů a častějším a kvalitnějším milováním. Za druhé se absolutně nečekalo, že v Německu jsou muži a ženy ochotní předat si otěže úklidu. Léta se myslelo, že ani omylem! Asi jsme tady trochu pozadu, ne?

„Pokud bychom to brali logicky, očekávali bychom, že u Němců bude mít rozdělení domácích prací negativní dopad na sexuální život, neboť je to země, která si zachovává tradiční hodnoty v postavení muže a ženy. Bylo tomu však naopak,“ vysvětlil vedoucí výzkumu doktor Matt Johnson na stránkách University of Alberta v Kanadě. Tak přesně tohle jsme chtěli slyšet! A teď si to shrneme.

Výměna hospodyněk v Čechách

Nejlepší mužský zlepšovák sexu už nejsou různá afrodisiaka, ani viagra. Je to kýbl, koště a čisticí prostředky! Sice budeš mít na oknech šmouhy, a kdo ví, co ještě ten tvůj zanedbá, ale proč to alespoň nezkusit…? Ušetřené síly, které bys vynaložila na smejčení, ti večer v ložnici přijdou vhod. Jdeš do toho? Teď už jen zbývá s novými povinnostmi seznámit tvého milence. Bez práce přece nejsou koláče, tak ať se chlapec činí!

„Já to říkám pořád, že by domácí povinnosti měly být rozdělené spravedlivě, tedy napůl,“ směje se šestadvacetiletá Karin s tím, že její přítel sice reptá, ale nakonec vždycky tak nějak (v rámci možností) uklidí. „Tenhle výzkum se mi jako argument bude hodit,“ dodává čtenářka. Použiješ ho taky? Že tvůj kluk neví, jak vzít hadr do ruky?

Ukaž mu tohle inspirativní video. Jestli je studie pravdivá, tak tenhle týpek se v posteli nejspíš nezastaví a navíc to umí parádně rozjet!

Foto zdroj: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
03. 08. 2016 goldie ... (reakcí: 0)
28. 07. 2016 Renca88 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

27. 03. 2017 Horoskop Lev

Dnes budeš mít neustále touhu pomáhat ostatním. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ostatní o tvou pomoc stáli. Radě... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist