Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Muži, které baštíme: Zadumaní a hříšně sexy

Muži, které baštíme: Zadumaní a hříšně sexy

Muži, které baštíme: Zadumaní a hříšně sexy

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 23. 03. 2015

Jaro je konečně tady! Všechno začíná kvést, slunce svítí, panuje dobrá nálada, a proto lidé nešetří úsměvy! Jenže právě tohle je prý překážka k seznámení! Muž, který se směje, ženu nesbalí! Jak to?

Znáte muže, který by nechtěl sexuálně přitahovat ženy a nikdy nezatoužil přehazovat ctitelky vidlemi? Takový není. Většinou je to tak, že i ten poslední z posledních, když na obzoru vidí sexy kůstku, vypne hrudník, nahodí sexy úsměv hrdiny filmových pláten (alespoň si to myslí) a vyčkává, co to s ní udělá. Jenže to je krok špatným směrem, říkají odborníci! 

Roztažené koutky nadělají víc škody než užitku. Jejich rada mířená směrem ke všem pánským koketám? Pokud chcete někoho sbalit, nejlepší pohled je nepřístupně zamyšlený! Dámy, co vy na to? Jste s nimi za jedno? Máte raději typ tajemného Jamese Bonda, nebo věčně vysmátého Jima Carreyho?

Lepší drsňák než smíšek!

Vědci z Vancouveru, jejichž studie vyšla v časopise americké psychologické společnosti Emotion, na to kápli a potvrdili, co ženy opravdu chtějí. Přitahují je takoví jedinci, kteří jsou zadumaní, vypadají, že řeší problém srovnatelný s ohrožením národní bezpečnosti a celkově mají k přívětivému vzhledu hodně daleko. Jak na to přišli?

Stačilo několik stovek dobrovolnic, pár fotografií mužů s různým výrazem tváře a dotazník, ve kterém se hodnotila sexuální přitažlivost. Ti muži, co se na podobiznách smáli, padli do nemilosti! Takže ono už neplatí, že kdo se směje, vyhraje? Teď je to tak, že kdo se usmívá, půjde domů sám!

7+1 rada, jak si užít dokonalý ranní sex

7+1 rada, jak si užít dokonalý ranní sex

Pokud vás každé ráno budík tahá nemilosrdně z postele už o půl šesté, sex je to poslední, na co m...

Out strategie, která už nezabírá

„Smějící se muži ženy nepřitahovali. A to do takové míry, až jsme došli k jednoznačnému závěru, že se muži strašně pletou, když si myslí, jak kladně na ženy působí jejich široký úsměv,“ uvedla pro výše zmíněný časopis vedoucí studie Jessica Tracyová, která působí na univerzitě v Britské Kolumbii. Ta je považována za jednu z nejlepších univerzit v Kanadě.

Proč se bát veselých vtipálků?

Podle slov této odbornice jsou výsledky studie podkladem pro zamyšlení. Tak jo, zkusme z mysli vytěsnit ty červené lodičky od Christiana Loubotina a představme si před sebou veselého mužíka. Měl by na vás působit zženštěle. Pokud ne, je tu i druhá stránka věci. „Rohlíkový“ chlapík (úsměv od ucha k uchu) znamená, že dotyčný přehnaně touží po nějaké sexuální aférce. (Nadrženec. To je to správné slovo!) Jedno lepší než druhé!

"Musím říct, že s tím naprosto souhlasím," nepopírá výsledky studie třicetiletá Daniela. "Líbí se mi muži zádumčiví, drsně sebevědomí a jejich kamenný výraz je pro mě skutečně rajcovní. Mnohem víc, než rozesmátý chlapík, co se culí jako batole na flašku s mlíkem."

Tip pro nezadané 

Takže, máte-li bratra, který nemůže narazit na tu pravou, poraďte mu. Kdo chce okouzlit Janu, Lucku, Mirku i Dášu, musí nahodit „poker face“. Jak to vypadá v praxi? Pro inspiraci mrkněte do naší fotogalerie! Tam je podle amerického magazínu People výkvět těch nejpřitažlivějších mužů poslední doby. Ta nepřístupnost bez náznaku úsměvu jim fakt sekne, že?

Foto: Thinkstockphotos.com, pinteres.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

20. 02. 2017 Horoskop Ryby

Máš pocit, že šéf zrovna není tvůj fanoušek a možná si na tebe i trošku zasednul? Zkus zapřemýšlet, jak moc aktivní v... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist