Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Můj partner mě rád pozoruje při sexu s jiným. Je to normální?

Můj partner mě rád pozoruje při sexu s jiným. Je to normální?

Můj partner mě rád pozoruje při sexu s jiným. Je to normální?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marie Vendelbergerová | vydáno 11. 03. 2014

Kandaulismus - že jste tento název nikdy neslyšely? Ano, to je možné, ale když se muž rád dívá na svou partnerku, jak souloží s jiným mužem, o tom už jste možná slyšely. Ano, to je kandaulismus. Že si to neumíte představit? Přečtěte si příběh čtenářky Jarky.

S Martinem mě seznámili naši společní známí na narozeninové párty. Hned jsme si padli do oka a ještě na oslavě se někde v koutku políbili. Pak následoval průběh normálního rande, poznávání a brzy došlo i na poznávání v posteli. Od mých předchozích partnerů nijak nevybočoval a docela jsme si spolu užívali a rozhodně jsme se nenudili. Nemám ráda stereotyp a to ani v sexu a tak jednou za čas použít nějaké svůdné prádýlko nebo nějaké věcičky mi není cizí.

Když jsme se jednou po sexu bavili, jaké je naše největší sexuální přání, Martin mi řekl, že by ho nejvíce vzrušovalo, kdyby mě mohl vidět při souloži s jiným mužem. Myslela jsem, že si dělá srandu, ale vzápětí jsem pochopila, že to myslí vážně. Prý mu to ještě žádná žena nedokázala splnit a že by si to hrozně přál. Nebere to jako nevěru, ale jako zpestření našeho sexuálního života. První co mě napadlo bylo, že se asi zbláznil. Ve trojce jsem několikrát byla, ale to jsem nikdy nebyla zadaná. Řekla jsem mu ne, ale stejně mi to vrtalo hlavou a postupně jsem se ho na to začala vyptávat. Chtěl dovést jednoho kamaráda, kterému se prý líbím a který by do toho šel. A já jsem tedy souhlasila, i když jsem si to vůbec neuměla představit.

Zábavný kvíz: Vyznáte se ve státních vlajkách?

Zábavný kvíz: Vyznáte se ve státních vlajkách?

Další olympiáda je úspěšně za námi a s ní ohromná radost ze zisku medailí. Ale olympiáda je také ...

Asi za 14 dní pozval svého kamaráda Radima k nám na večeři. Vše probíhalo jako normální návštěva, ale jelikož jsem věděla co přijde, raději jsem pila hodně vína, byla jsem strašně nervózní. Asi v půlce večera, už krapet posilněná alkoholem, jsme se s mým přítelem přesunuli do ložnice. Začala jsme se mazlit a líbat a skoro jsem ani nepostřehla, že se s Radimem vyměnili. Nechtěla jsem to kazit a tak jsem si nechala vše líbit. Můj přítel na nás celou tu dobu koukal a bylo vidět, že ho to silně vzrušuje. Byla jsem překvapená, že mě vlastně taky. Když vše skončilo, Radim odešel, ale já jsem měla ráno morální kocovinu. Pořád jsem se ptala Martina, jestli je to takhle správné. Ujišťoval mě, že si mě za to strašně váží, co pro něho dělám a že mě za to ještě více miluje. A tak jsme pokračovali. Měli jsme svůj normální milostný život ve dvou, ale čas od času k nám přišel na návštěvu Radim. Byli jsme taková spokojená trojka, občas byla i legrace, já jsem si pomalu zvykla a už mi to nepřišlo nijak divné. Samozřejmě, že jsme se s tím nikde nechlubili.

Problém nastal po čase, kdy jsem zatoužila mít rodinu. Martin ji chtěl také, ale našeho sexuálního zpestření se nechtěl rozhodně vzdát. Já si  zas nedokázala představit, že by jsme mohli takhle žít i když bychom měli děti. Stála jsem tedy před rozhodnutím, jestli si nechat přítele, kterého miluji, ale který se své praktiky nikdy nevzdá, nebo mít jiného muže a mít normální spokojený rodinný i sexuální život. Rozhodla jsem se pro to druhé. Teď už jsem vdaná a na cestě je druhé miminko. Svému manželovi jsem se se svými zkušenostmi raději nikdy nesvěřila, vlastně nikomu, asi by to nikdo nechápal. Já toho ovšem nelituji, ale kdyby s tím náhodou přišel můj manžel, určitě bych s tím už nesouhlasila.

Také byste vyhověly svému partnerovi, kdyby měl rád kandaulismus? Co si o příběhu Jarky myslíte? Svěřte se nám v diskuzi.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
27. 07. 2015 jitka Re: ja ano (reakcí: 0)
06. 05. 2015 jarda ja ano (reakcí: 1)
30. 07. 2014 kandaulistka manzelka kandaulisty (reakcí: 0)
23. 04. 2014 Ljubov Trojka (reakcí: 0)
21. 03. 2014 Jája To jsou ještě i peprnější praktiky (reakcí: 2)
12. 03. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
12. 03. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
11. 03. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
11. 03. 2014 Dendisek3 =) (reakcí: 0)
11. 03. 2014 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

28. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Blíží se k tobě změna. Život, který se ti v posledních dnech zdál trošku v chaosu, se uklidní a ty s ním. Dopřej si č... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist