Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Mám přenechat svého muže matce?

Mám přenechat svého muže matce?

Mám přenechat svého muže matce?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Klára | vydáno 02. 07. 2013

Celé své dětství jsem prožila bez otce. Vůbec si na něj nepamatuju, protože od nás odešel, ještě když jsem byla hodně malá. Ani nevím, jak vypadal, ale mužská autorita mi zřejmě chyběla. Ačkoli mamka byla velice mladá, když ji opustil, už si nového partnera nenašla. Sice se o to párkrát pokusila, avšak žádný muž ji nikdy nezaujal natolik, aby mohl zastoupit tátu. Vyrůstala jsem tedy jen s ní.

Bylo nám fajn, rozuměly jsme si, nebála jsem se říci jí cokoli. Zatímco mé kamarádky kolikrát chodily domů se strachem, co na to či ono řeknou rodiče, já jsem mohla přijít s jakýmkoliv průšvihem a mamka mě pochopila. Ne tak, abych si dělala, co chci, zkrátka mi rozuměla. Její důvěru jsem nikdy nezneužila a společně s ní jsem se radovala i plakala nad svými starostmi, úspěchy i láskami.

Pak se objevil David. Kluk, vlastně muž – mně bylo osmnáct, on byl o deset let starší. Zamilovala jsem se do něj tak, že v jeho blízkosti jsem přestávala dýchat. Po sedmi letech jsme náš vztah zpečetili svatbou. Konala se nedávno.

Co opravdu pomáhá v boji proti stárnutí pleti?

Co opravdu pomáhá v boji proti stárnutí pleti?

Kosmetické značky nás neustále zahlcují novými, moderními a převratnými složkami, které jsou v bo...

Byla jsem moc šťastná, že si padl do oka i s mamkou. Skvěle si rozumějí, a když ji navštívíme, dokážou si celé hodiny povídat a povídat. Pracují ve stejném městě, takže občas dokonce společně jdou na oběd. Nikdy jsem tomu nevěnovala pozornost. Těšilo mě, že si tak "sedli". Jenže poslední dobou mám pocit, jako by chtěl David chodit k mamince každý den. Když jsem mu ukazovala fotky z dětství, většinou si mě ani nevšiml, zato studoval mamku. Chválil její účes i oblečení, já jako bych tam ani nebyla.

Každý den se ptá, jak se jí daří a volá jí, jestli nepotřebuje s něčím pomoct. Stále častěji myslím na to, že David by možná byl pro maminku ten chlap, kterého celé roky marně hledala. Dokonce je mezi nimi o dva roky menší věkový rozdíl než mezi mnou a Davidem.

Letní móda? S námi jí budete mít v malíčku.

Letní móda? S námi jí budete mít v malíčku.

Léto je tady, o tom není pochyb, horké dny a horké noci nás lákají k vodě, nebo k posezení s přát...

Jsem si jistá, že máma by mi manžela nikdy neodloudila. Stále častěji mě však napadá, že kdybych mezi nimi nebyla já, dávno by byli spolu. Přemýšlím o tom víc a víc. Hlavně když vidím mamku v Davidově společnosti celou rozkvetlou. Svého muže mám ráda, ale jako bych cítila, že to stejně nebude ono a vlastně bych chtěla, aby byla zase po letech šťastná.

Nejraději bych jim to všechno řekla, jenomže co když se mýlím? Co když tím někoho z nich zraním? Nevím si rady...

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
03. 07. 2013 r cx (reakcí: 0)
03. 07. 2013 jankac Mám přenechat svého muže matce (reakcí: 0)
02. 07. 2013 Domca19871 mám prenechát sveho manžela mojej matce? (reakcí: 0)
02. 07. 2013 viki11 Život (reakcí: 0)
02. 07. 2013 viki11 muž (reakcí: 0)
02. 07. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

26. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Čeká tě radostný den plný pohody, smíchu a dobrých zpráv. Ať už jsi čekala výsledek zkoušek, kontroly nebo pohovoru, ... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist