Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Má milenku? Víme, kolik měsíčně vás stojí!

Má milenku? Víme, kolik měsíčně vás stojí!

Má milenku? Víme, kolik měsíčně vás stojí!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 30. 12. 2013

Nevěra je narušení vztahu, na tom se nejspíš všichni shodneme. Co všechno ale může způsobit kromě nedůvěry v partnera a psychické újmy? Velký schodek v rodinném rozpočtu! Chcete znát reálnou částku? Tak to se radši posaďte!

Máte pocit, že se vám téma nevěry, podvádění a klamání ze strany partnera obloukem vyhýbá? Můžete mluvit o velkém štěstí. Statisticky vyšlo najevo, že třetina lidí, která žije v dlouhodobějším vztahu či v manželství, má s nevěrou zkušenosti. Pokud tedy máte doma někoho, komu můžete stoprocentně důvěřovat a kdo nevěru nevyhledává, ani nevíte, čeho všeho vás dotyčný ušetřil. Nervy? Hladovka? Deprese? Pocit méněcennosti? Kdyby jenom to!

Muži za zálety utrácejí!

Ženská nevěra je stejné zlo jako ta mužská. Páchá stejné škody. Pokud se ovšem dá hledat alespoň nějaká výhoda, všeobecně nestojí buď nic, nebo hodně málo peněz. Něžné pohlaví totiž málokdy platí za muže v restauraci útratu, nebo mu přispívá na telefonní paušál. Nesponzoruje ani oblečení či tajné výlety do drahých a vzdálených hotelů. Ano, jsou to muži, kterým tyhle položky zatěžují účet a tím i rodinný rozpočet! Kolik že to vlastně dělá? 

Podle průzkumu se jedná v průměru o dva a půl tisíce korun měsíčně. To znamená, že taková "bokovka" přijde muže, nedej Bůh vašeho, až na třicet tisíc ročně! To je polovina výdajů české domácnosti na bydlení a jídlo. Pokud máte problém s financemi a nikdy dřív jste ho neměli, tady je možná příčina. 

Jak si udržet shozená kila? Dejte košem jojo efektu!

Jak si udržet shozená kila? Dejte košem jojo efektu!

Držela jste dietu a jste spokojena s výsledkem? Nebo o nějaké té drastičtější dietě uvažujete, al...

Jak poznat nevěru?

"U nás doma nikdy nebyl problém vyjít s penězi, až poslední dobou, kdy jsme potřebovali rekonstrukci koupelny a manžel se pořád rozčiloval, že na takové malichernosti nemá teď ani čas, ani prostředky. Připadalo mi to divné, bála jsem se, že má problémy v zaměstnání, žili jsme jen z jeho příjmu,“ říká čtyřicetiletá Jitka, která zjistila něco, co vůbec nechtěla. 

„Odpověď na všechny otázky jsem našla ve chvíli, kdy jsem mu v kapse u saka našla účtenku z klenotnictví. Provalila se jeho nevěra a dluhy, které mu z tohohle poměru zůstaly,“ smutně krčí rameny sympatická úřednice. Nechcete skončit jako ona? Pak si občas spočítejte všechny výdaje a příjmy vaší rodiny, jestli tam náhodou něco nechybí. Je to takový barometr toho, že se vás nevěra netýká, i když… Jistotu nemá nikdy nikdo.

A co tajemství vašeho partnera? Vypadlo mu někdy z kapsy něco, co se vám nelíbilo?

Foto: Profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
07. 01. 2014 Jarda Polovina ? (reakcí: 1)
31. 12. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
31. 12. 2013 88pacicka88 + (reakcí: 1)
31. 12. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Pro pocit úžasné hebkosti a měkkosti...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 20. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

22. 01. 2017 Horoskop Blíženec

Máš poslední dobou pocit, že se ti nic nedaří, že ti všechno padá z ruky a že už nemáš sílu ani utřít prach? Nepřemáh... Celý horoskop

Karta dne

Hvězda
Do tvého života přichází klid, mír a láska. Pokud máš nějaká přání, vyšli je nahoru ke hvězdám a věř, že se ti splní. Důvěřuj svým snům, přichází k tobě období prosper...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist