Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Lov single mámy aneb jak jsem našla pana P

Lov single mámy aneb jak jsem našla pana P

Lov single mámy aneb jak jsem našla pana P

Magazín: Sex a vztahy | autor: Linda | vydáno 02. 11. 2010

Přítel nás opustil, když byl Filípkovi rok. Jsem statečná ženská, mám nejkrásnějšího drobečka na světě, chlapa nepotřebuju, říkala jsem si, ale po nějaké době se mi to rozleželo v hlavě. Mám přece nárok na lásku. A Filípek si zaslouží prima tátu, když ten jeho vlastní o něho nejeví zájem.

Ale jak někoho takového najít?

Přiznejme si, možnosti svobodných matek jsou poměrně omezené. Na pískovišti flirtovat nemůžete - i když se tu sem tam vyskytne nějaký tatínek, máte mizivou šanci, že bude nezadaný. Vyrazit s kamarádkou do baru taky moc nemůžu, babička by sice malého pohlídala, ale jakmile se v noci probudí a chce mámu, hned mi zvoní telefon, ať přijedu co nejrychleji domů. Kromě toho je většina mých kamarádek ve stadiu kojení a setkáváme se už ledatak na odpoledním posezení u melty a sušenek. 

Dobře, tak inzerát. Svobodná maminka hledá... koho vlastně hledám? Nejlépe rozvedeného tatínka, že. Aneb jak se vyjádřila moje sestra, v našem věku se při hledání vhodného protějšku musíme smířit se second handem. Odepsalo několik mužů, postupně jsem si dala čtyři rande naslepo. A zde jsou závěry, které jsem z této zkušenosti vyvodila:

1. Nedopusťte, abyste celou dobu vedli konverzaci jenom o dětech. Rande je o vás dvou, musíte se něco dozvědět jeden o druhém. Tím hůř, když se začnete předhánět, čí dítě je šikovnější. Vytahovačné řeči o tom, že jeho holčička je o půl roku mladší a už se sama krmí lžičkou, zatímco Filípek při pohledu na lžičku spustí hysterák, bych čekala od ženských v mateřském centru, ale ne od chlapa u romantické večeře v italské restauraci.

2. Nevoďte na rande své děti. Nejen že nejspíš dopadnete jak v bodě číslo 1, ale navíc musíte neustále věnovat pozornost svým capartům, kteří se každou chvíli začnou přetahovat o lopatku.

3. Vyhněte se mužům, kteří na prvním rande akorát pomlouvají svou ex-manželku a snaží se vás přesvědčit, že se o svou ratolest dokážou postarat mnohem lépe než ona. Nejste sociálka, abyste to posoudila, a navíc jste se ten večer nesešli za účelem psychologické analýzy jeho bejvalky.

4. Když si dáváte dostaveníčko s rozvedeným tatínkem, máte za to, že bude mít tak jedno dítko, maximálně dvě. Pokud se z něho ale vyklube otec pěti ratolestí, z toho každé s jinou ženou, a představíte si ty alimenty, nenaplní vás to nadšením. Nehledě na to, že chyba bude pravděpodobně v jeho charakteru... Tak radši ruce pryč.

Tím se nám výběr dále zužuje... Po těch čtyřech rande jsem schůzek na inzerát nechala.  Ale nakonec jsem svého pana Pravého stejně potkala. Zastavil mě v supermarketu u dětských výživ. Dali jsme se do řeči, tak nějak spontánně... A po nákupu jsme zašli do kavárny. Držte palce, ať nám to vydrží.
A já držím palce všem svobodným maminkám, aby také potkaly svoje štěstí...

Linda

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
24. 03. 2012 Alma .... (reakcí: 0)
22. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Prada Infusion D´Iris Eau de Parfum Absolue - EDP

Prada Infusion D´Iris Eau de Parfum Absolue - EDP

Orientálně-květinová vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 24. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

24. 01. 2017 Horoskop Ryby

Pokud ses dlouhou dobu snažila o miminko, dnes dostaneš skvělou zprávu. A může být i dvojnásobná. Nezadaná má šanci p... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Teď je zapotřebí, abys byla objektivní a nedovolila své mysli, aby tě ovládl strach či pochybnosti. Zapoj zdravý selský rozum a rozhoduj se bez negativních emocí. Bude...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, láska i módní přešla...

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist