Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Lechtivé MMS se mohou krutě vymstít

Lechtivé MMS se mohou krutě vymstít

Lechtivé MMS se mohou krutě vymstít

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 16. 07. 2013

Je okouzlující, sexy, zábavný a tak milý! Proč mu po telefonu neodtajnit něco ze svého nahého těla? Protože nikdy nevíte, kde vaše lechtivá fotografie skončí! Dejte si pozor na tlaky mužů a nenechte se nachytat v rouše Evině!

Zamilovanost je krásná, ale bohužel právě kvůli ní se můžete dostat do potíží. Stačí, když vás miláček vyprovokuje k zaslání erotické MMS zprávy či videa. Dobře, něco tak soukromého může zůstat utajeno, ale co když ne? Napadlo vás někdy, co se stane s vaším erotickým materiálem, když se s partnerem rozejdete?  

Zlomené srdce dělá hlouposti

Rozhodně není výjimečné, když se chce zhrzený partner mstít a vystaví onen citlivý materiál na internet, kde může vesele kolovat několik let. (Šikovný partner-zloděj si na něm i přivydělá.) „Je důležité si uvědomit, že tyto kompromitující materiály jsou věčné. Nikdy nevíte, kdy je daný člověk může použít proti vám. Proto je dobré si vždy dobře rozmyslet, komu podobné věci posíláte,“ varuje Martin Kožíšek, manažer internetové bezpečnosti. 

Jak zní nejlepší rada? Nepodlehnout nátlaku a svoje tělo nezvěčňovat ani prostřednictvím webové kamery. Nahrát si záznam, jak se třeba pomalu svlékáte, není nic složitého. „Mně se stalo něco podobného. Přítel byl na služební cestě a vyhecoval mě k sexu po Skypu. Celé si to nahrál, a když jsme se pohádali, vyhrožoval, že to pošle mému šéfovi, aby prý viděl, jaká jsem rajda. Nic potupnějšího jsem v životě nezažila,“ svěřuje se čtenářka Leona, která měla obrovské problémy, aby kompromitující záznam od bývalého milence získala zpět. 

Zábavný kvíz: Znáte slavné milenecké dvojice?

Zábavný kvíz: Znáte slavné milenecké dvojice?

Láska byla námětem hromady knih, filmů i divadelních her. Láska je stará jako lidstvo samo a nás ...

Prohledejte internet 

Je v této chvíli již pozdě? Dostala se vaše erotická fotka do rukou cizí osoby? To, zda došlo k jejímu zneužití, si můžete ověřit na několika internetových portálech, které se zabývají vyhledáváním konkrétní fotografie. Stačí nahrát obrázek, o němž nemáte jistotu, že nekoluje kdesi v éteru, a systém přejde k lustraci. Díky bohu za tento nápad! Vždyť nahé fotky mohou být předmětem vydírání a sexuálního harašení dospělých i dětí!   

Chraňte sebe i své blízké

Podle průzkumu téměř 10 % českých dětí umisťuje na internet fotografie, které jsou minimálně vyzývavé, v tom horším případě se na nich dotyční objevují zcela obnažení! 

„Nahá fotografie dítěte může v cizích rukách napáchat ohromnou škodu. Pachatel může dítěti vyhrožovat, že fotky vyvěsí ve škole, na sociální síti, nebo je ukáže rodičům. Vystresované dítě pak pod tlakem souhlasí třeba s nafocením dalších aktů a v horším případě i s osobní schůzkou, která může skončit tragicky,“ doplnil Kožíšek s poukázáním na prevenci. Proto hovořte se svými dětmi o této problematice a sami se raději zcela vyhněte zasílání erotického materiálu. Jen tak budete moci klidně spát. 

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
18. 07. 2013 Lafik ... (reakcí: 0)
17. 07. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

26. 03. 2017 Horoskop Střelec

Do života ti přichází nový muž. Bude mladý a pohledný a tobě se z něj zatočí hlava, ale nenech se unést na vlně vášně... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist