Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Láká vás sex ve vodě?

Láká vás sex ve vodě?

Láká vás sex ve vodě?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Karolína Sladká | vydáno 30. 07. 2010

Voda v mnohých z nás vyvolává vzrušení a myšlenky na sex. Už pohled na dobře urostlého muže, který právě vychází z vody, kapky po něm stékají a plavky více odkrývají, než skrývají, stojí za to.

 

Stejně tak se dívají muži na ženy, když vychází z vody celá mokrá. Voda vzrušuje – ale pozor sex v ní může být riskantní.


Jaké to je?
Pokud nemůžete odolat pokušení a chcete vyzkoušet milování ve vodě, připravili jsme pro vás pár rad, abyste nebyla zklamaná, když to vyzkoušíte, tedy abyste se dobře připravila a taky věděla, co máte očekávat.


Správně si vyberte
Nejdříve je velmi důležité vybrat si tu správnou „vodu“. Jestli nemáte vlastní bazén nebo pořádně velkou vanu, možnosti sexuálních hrátek ve vodě jsou dost omezené. Nejvíce mladých lidí využívá různá zákoutí jezer a rybníků, a někomu se podaří vyzkoušet nadnášení moře v zálivech u pobřeží. Jinde je to téměř nemožné. Jakmile byste se o něco pokusili třeba na koupališti, máte zaručenou cizí společnost. I přesto, že se budou tvářit jako by nic, budou o vašich hrátkách vědět všechno.


Důležitá je čistota a kvalita vody

Nejde jen o výběr správného místa, kde budete ukrytí před zraky okolí, ale měla byste dbát i na to, aby voda byla dostatečně čistá a nepředstavovala tak pro vás zdroj infekce. Velmi nebezpečná jsou jezera, kde se nacházejí sinice. V takové vodě vám nehrozí jenom kožní onemocnění, ale i infekce pohlavních orgánů, ze které může při neléčení vzniknout i neplodnost.


Sinice však nejsou jediné riziko, které na vás při sexu ve vodě číhá. Na to, abyste si byla jistá, zda si můžete užívat sexuálních hrátek ve vámi vybraném jezeře, byste potřebovala rozbor vody, což samozřejmě není možné. Každá voda, která není chlorovaná, může obsahovat různé mikroorganismy, které by vám mohly jenom uškodit. Rozhodně tak hned ze svých nápadů vyřaďte jezera, kde se vyskytují labutě, kachny a jiná zvířata.


Pozor na hloubku

Některé páry se nechají unést při objevování nových poloh, které jsou možné jen ve vodě, díky jejímu nadnášení. Zapomenou tak, že ve vodě se dá docela jednoduše utopit a není tak divu, že každý rok se podobné neštěstí stane i u nás.


Jestli neumíte plavat nebo nevíte jaké je dno jezera, či je vstup strmý nebo je tam mělčina a následně sráz dolů, vyzkoušejte raději hrátky jen na mělčině. I tam to může být zábavné.


Suchá ve vodě?
Vraťme se zpátky k samotnému sexu. Už jen to, že nadnášení vodou je velmi příjemným a dobrým pomocníkem v polohách, které byste na suchu normálně nezvládla a s partnerem byste na to třeba neměli dost energie, může být velmi vzrušující. Jenže na druhou stranu voda z vás všechno „vzrušení“ smyje. Přirozený sekret, který u vás působí jako lubrikant je pryč, a sex ve vodě se tak pro většinu žen stává bolestivým.


Tento problém se ale dá vyřešit, když použijete lubrikant na bázi silikonu, který není ve vodě rozpustný, nesmývá se a nezaschne. Takže ho klidně můžete aplikovat i několik hodin před hrátkami ve vodě.

Někdy stačí kapky vody
Jestli nechcete riskovat, a od sexu ve vodě jsme vás tímto článkem odradili, vyzkoušejte milování těsně po sprše. Stejného pocitu jako při sexu ve vodě docílíte, když po sobě ještě necháte stékat kapky vody. Dotyky kůže tak budou stejně citlivé, jako kdybyste byla ve vodě. A uvidíte, že i takový zážitek pro vás bude nezapomenutelný.

Podívejte se i na: Velký test vaší atraktivity!

Připraveno ve spolupráci s Diva.sk

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
17. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
03. 12. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
20. 09. 2011 aknela11 sex (reakcí: 1)
20. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
18. 07. 2011 helenadon voda (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

27. 03. 2017 Horoskop Ryby

Pokud máš děti, tak dnes se obrň pořádnou dávkou trpělivosti a tolerance. Předvedou ti totiž, že i zlatíčka dokážou v... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist