Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Kouzlo letních love story

Kouzlo letních love story

Kouzlo letních love story

Magazín: Sex a vztahy | autor: Simona Maxová | vydáno 22. 07. 2009

Vyrážíte-li na dovolenou bez partnera, dříve nebo později se lákadlo letního flirtování objeví. Někde docela blízko vedle vás. Bude vás zpovzdálí sledovat na plážové osušce, s pěknou postavou a úsměvem adresovaným právě vaší osobě…

 

Vy nikdy – a přesto…

Ačkoliv mezi typy žen, které opětují sympatie cizinců na letních dovolených, nepatříte, může se i vám snadno stát, že kouzlu letní love story propadnete. Nemusíte být ani velkou koketou, aby se vám typicky dovolenkové dvoření líbilo. Snadno se vám tak může stát, že ačkoliv doma na vás čeká milující partner, kterého ani v nejmenším nehodláte opustit, nebo jste sice bez partnera, ale navazovat známosti na dovolených neuznáváte, nakonec skončíte tam, kde jste za žádnou cenu nechtěla.

Tak jak přišla, většinou i odezní


Letní lásky se objeví stejně rychle, jako zmizí. Tak jak budete snadno okouzlená cizincem v podobě šarmantního Francouze, zábavného Řeka či sexy Itala, tak snadno na flirt po návratu domů také zapomenete. Krátkodobé flirty nám pomáhají zvyšovat si sebedůvěru a jakkoliv intenzivně se jim bráníme, spadají do kategorie nezapomenutelných flirtů. Mají ale také svá úskalí a rizika. Vždy je proto vhodné myslet na pravidla, která jsou s letním krátkodobým vztahem spjatá.

Zvýší vám sebedůvěru

Na tom, že vzplanutí bude natolik intenzivní, že zapomenete na vše kolem a možná budete hned uvažovat o tom, že se do země odstěhujete a milého cizince si vezmete, není nic zvláštního. Letní love story bývají prodchnuté atmosférou jedinečnosti a neopakovatelnosti. Oba si jsme velmi dobře vědomi toho, že to, do čeho se právě pouštíme, je lehce riskantní, velmi vzrušující, ale také to brzy skončí.

Užívejte si, ale myslete na rizika

Jestliže tedy přistoupíte na hru letního svádění, přijmete od neznámého muže jeho pozvání a drink, na večeři, či projížďku na skútru nebo jachtě, počítejte s tím, že jde vždy o krátkodobou záležitost – i když v danou chvíli si možná budete slibovat věčnou lásku, budete se chtít zasnoubit a neustále vás bude provázet pocit, že tento muž je naprosto jedinečný. Svou roli určitě hraje také prostředí a atmosféra ne nepodobná těm v hollywoodských filmech – přesto nezapomínejte na to, že krátce po vašem odjezdu z letního letoviska, začne atraktivní svůdce nanovo. Případy, kdy vztah přeroste hranice flirtu k dlouhodobému vztahu, bývají výjimečné.

Partnerovi se nesvěřujte

Vracíte-li se domů ke svému partnerovi, určitě se mu s prožitým dobrodružstvím nesvěřujte, ani nic nenaznačujte. Přestože budete mít možná chuť ukázat mu, že by vás neměl zanedbávat – a že zatímco on se posledních roky nezmohl ani na kytku, vy jste jich za uplynulý týden dostala hned několik. Vše by se nakonec obrátilo proti vám, pokud již jeden partner byl druhému nevěrný, může se vám snadno stát, že se z nevěry stane nepsané pravidlo, ačkoliv váš letní románek byl jen jednorázový flirt, kdežto váš partner vás začne podvádět soustavně.

Aby se z letního flirtu nestala noční můra

Svá pravidla má také bezpečný sex, na možnost ohrožení nejrůznějšími pohlavně přenosnými nemocemi byste měla myslet ještě dříve, než k něčemu dojde. Typický letní svůdce rád střídá sexuální partnerku, takže ačkoliv „vy jste ta jediná, která jej okouzlila“, snadno si domů můžete přivést například nepříjemnou kapavku. Při první možné návštěvě gynekologa se proto nezdráhejte svěřit. Pohlavního onemocnění nemusí být z běžných vyšetření patrná a vy se jen bezdůvodně vystavujíce vážným zdravotním komplikacím.

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
14. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
15. 03. 2011 Karunka - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

24. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Dnes budeš mít energie na rozdávání. Než abys ale drtila rodinu úklidem, raději si udělejte společný výlet. Nebo se p... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist