Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Když máte v posteli toho nepravého

Když máte v posteli toho nepravého

Když máte v posteli toho nepravého

Magazín: Sex a vztahy | autor: Vanesa Meyer | vydáno 11. 02. 2014

Už jste se někdy cítila trapně při sexu? Pravděpodobně ano, ať už to bylo před, při anebo po něm. Snad každá z nás už zažila tuhle situaci, ze které nebylo zrovna snadné vybruslit bez ztráty kytičky.

Velmi snadno se totiž může stát, že skončíme v posteli s tím nepravým. Ať už je to náš šéf, nejlepší kamarád nebo expřítel, či kolega. Bez ohledu na to, jaký sex s ním byl, mohou nás v takových okamžicích doslova bičovat výčitky svědomí, stud nebo nervozita. Máme pro vás dobrou zprávu, z každé takovéhle ošemetné situace se dá vyváznout s elegancí!

Když už k tomu došlo a vy jste se ocitla v posteli se svým nejlepším kamarádem, je jasné, že se znáte, víte toho o sobě hodně a důvěřujete si.  Dlouho to mezi vámi bylo jen o přátelství a teď se z toho snad mohla vyvinout i láska? Může si říkat, že přátelství doprovázené sexem už není přátelství, ale spíš aféra. Raději si s ním tedy promluvte. Nejlepší bude, když se dohodnete na tom, že se spolu sejdete, až oba trochu vychladnete, až už zase oba budete schopni chovat se k sobě jako nejlepší kamarádi. A pak se uvidí, jak to budete zvládat dál. 

Objevil se snad ve vaší posteli kolega z práce? Vidíte se denně a zatoužili jste po sobě? Anebo tomu předcházelo dlouhodobé flirtování a sexuální napětí mezi vámi narůstalo do takových rozměrů, že bylo třeba s tím už něco udělat? Možná jste ale nepomysleli ani jeden z vás na to, že byste spolu skončili v posteli. Ale stalo se a co teď? Pravděpodobně vás teď děsí představa, že se to rozkřikne ve vašem pracovním kolektivu, že spolupracovníci něco poznají či vytuší. A taky se vám na mysl dere zcela jistě otázka, jestli spolu vůbec ještě po téhle postelové aféře budete moci pracovat. No, už jste zkrátka a dobře poznali i ty své nejintimnější stránky, ale práce je tu jako každodenní záležitost, a tak bude lepší, když se budete tvářit, jako že se nic nestalo. Pokud bude žadonit o další intimní schůzky, ale vy nebudete mít zájem, snad ho dokážete odmítnout a neurazit jeho pýchu.

Krásná a mladá pleť. Díl třetí: Co jíst v následujících 4 týdnech

Krásná a mladá pleť. Díl třetí: Co jíst v následujících 4 týdnech

Podařilo se vám vysadit cukr a dodržet detox? Hurá! Pak vězte, že v následujících třech týdnech u...

I expřítel může být oním mužem, který se objeví ve vaší posteli, a vy pak řešíte tu stejnou otázku: Co teď? Víte, že dokonce třetina všech žen se vyspí se svým expřítelem? Ať už je to proto, že se dosud zcela neodpoutaly od těchto mužů citově anebo si prostě chtěly jen tak užít nezávazného sexu, stalo se, ale v tomto případě to bude chtít nekompromisní řez. Možná to bude bolet vás, možná jeho, ale pouze v případě, že jste pořád oba do sebe ještě zamilovaní, by to mohlo klapnout. Pokud je ale jeden z vás už jinde, pozor na to! 

No a pak tu máme ještě jednu kategorii, do které bychom mohly zahrnout všechny ty muže, kteří zkrátka z jakéhokoli důvodu pro nás nebyli ti praví. Možná jste si řekly, že za pokus nic nedáte a nakonec jste ho do své postele pustily, ale i tak jste se přece jen přesvědčily, že to opravdu není ten pravý? Tak mu neslibujte, že se ozvete, když to neplánujete. Prostě poděkujte za hezký večer, nevkládejte do toho moc nadšení a snad se dovtípí. Snad by mohl snést i vaše šetrné sdělení, že z toho ale do budoucna nic nebude. Nic nevysvětlujte, nerozebírejte, nechcete přece, aby se do vaší ložnice vrátil, ani aby v ní zavládla nuda. Tak není víc co řešit.  A rozhodně mu nenabízejte společnou snídani, mohl by si to špatně vyložit. 

A co vy a vaše postelové přešlapy? Už se vám v posteli objevil někdo, koho byste tam raději později vůbec  neviděla? 

Foto zdroj: profimedia.cz  

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
26. 03. 2014 Madla .. (reakcí: 0)
14. 03. 2014 Lucie jak se to veme (reakcí: 0)
12. 02. 2014 88pacicka88 + (reakcí: 0)
12. 02. 2014 Klára ... (reakcí: 0)
12. 02. 2014 Klára ... (reakcí: 0)
12. 02. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
12. 02. 2014 glady ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

27. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Veškeré záležitosti, které se týkají peněz, raději odlož na pozdější dobu. Není vhodná doba na uzavírání nových smluv... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist