Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Kamarádka vs. přítel. Nenechte se o ni připravit

Kamarádka vs. přítel. Nenechte se o ni připravit

Kamarádka vs. přítel. Nenechte se o ni připravit

Magazín: Sex a vztahy | autor: Daniela | vydáno 16. 10. 2013

Jste neustále na ostří nože se svým přítelem? Nemůžete se stýkat se svou kamarádkou, protože on vám to neustále vyčítá? Snažíte se mu vyjít vstříc, ale nechcete o svou kamarádku přijít a tak nevíte jak dál? Máme pro vás pár tipů, které vám pomůžou v téhle nepříjemné situaci.

I dlouholeté kamarádství může jednou skončit, nebo být alespoň odsunuto do pozadí. A to jen díky vašemu příteli. Pokud vás doma trápí přesně takové problémy, nenechte si to líbit.

Neustále doma posloucháte, jak se věnujete své kamarádce a na přítele nemáte čas? Přitom víte, že to není až tak zdaleka pravda. Ano, trávíte s kamarádkou dost času, ale vždyť to je přece normální! Věnujete se i svému příteli, tak proč by na tom mělo něco vadit?

Co s tím?

Zkuste mu vysvětlit, že s kamarádkou trávíte mnoho času, protože řešíte ženské problémy. Toho se chlap docela jistě zalekne. Zdůrazněte, že právě s ní rozebíráte ty nedůležité babské řeči, kdežto s ním se bavíte o hodnotných a důležitých záležitostech. Hned se bude cítit potřebný, a pokud nebudete se svojí kamarádkou 24 hodin denně, problémy ustanou.

Žárlí přítel na vaši kamarádku? Pak vás pravděpodobně chce mít jen pro sebe a vadí mu, že máte kolem sebe i jiné lidi, se kterými ráda trávíte čas. Věčný problém žárlivých partnerů. Vysvětlete mu to včas, a nenechte se zatlačit do koutu.

Co si počít s pasivním partnerem?

Co si počít s pasivním partnerem?

Také zjišťujete, že se váš dříve aktivní a milý muž proměnil v nemohoucího a věčně nespokojeného ...

Zdůrazněte mu, že i on má přece svoje kamarády. Vysvětlete mu, že přesně takové pocity, jaké zažívá on se svýmy kamarády, prožíváte vy se svou kamarádkou. To příjemné uvolnění a odreagování. Také se kamarádům určitě svěřuje s věcmi, které by vám neřekl. Mluví o autech, ženských, o mužských záležitostech. Tak jako my mluvíme o těch ženských. Prostě a jednoduše, kamarády potřebujeme, ať přítel chce nebo nechce!

Seznamte je

Má kamarádka přítele? Pak zkuste domluvit společnou zábavu. Můžete zajít na bowling, squash, na večeři ve čtyřech. Pokud je kamarádka sama, můžete domluvit s přítelem, ať vezme svého kamaráda. Tak oba seznámíte a třeba si zrovna padnou do oka. Přítel tak pozná, s kým vlastně trávíte volný čas a nebude k vaši kamarádce cítit takovou žárlivost jako předtím.

Když to nefunguje

I když občas je opak pravdou a váš partner a kamarádka si spolu nesednou. V takovém případě je striktně držte od sebe, ale nevzdávejte se ani jednoho z nich. Partnera milujete a chcete s ním trávit svůj čas, možná mít i rodinu a děti, ale kamarádku kvůli tomu neodstrkujte. 

A co vy? Vzdala jste se někdy své kamarádky kvůli chlapovi? A jak to dopadlo? Jste stále splu, nechybí vám blízká duše? 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
17. 10. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
16. 10. 2013 pepina . (reakcí: 0)
16. 10. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Snižuje podráždění pokožky...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 16. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

16. 01. 2017 Horoskop Vodnář

Pokud přijmeš pomoc od svého dobrého přítele, můžeš si být jistá, že všechno, co potřebuješ dořešit, s jeho pomocí zv... Celý horoskop

Karta dne

Tři pentakly
Tvá práce vzkvétá díky pevným základům a úsilí, které do všeho vkládáš s nadšením a radostí. Pokud se chystáš předvést své dovednosti, můžeš se těšit na úspěch, obdiv ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist