Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Kamarádka vs. přítel. Nenechte se o ni připravit

Kamarádka vs. přítel. Nenechte se o ni připravit

Kamarádka vs. přítel. Nenechte se o ni připravit

Magazín: Sex a vztahy | autor: Daniela | vydáno 16. 10. 2013

Jste neustále na ostří nože se svým přítelem? Nemůžete se stýkat se svou kamarádkou, protože on vám to neustále vyčítá? Snažíte se mu vyjít vstříc, ale nechcete o svou kamarádku přijít a tak nevíte jak dál? Máme pro vás pár tipů, které vám pomůžou v téhle nepříjemné situaci.

I dlouholeté kamarádství může jednou skončit, nebo být alespoň odsunuto do pozadí. A to jen díky vašemu příteli. Pokud vás doma trápí přesně takové problémy, nenechte si to líbit.

Neustále doma posloucháte, jak se věnujete své kamarádce a na přítele nemáte čas? Přitom víte, že to není až tak zdaleka pravda. Ano, trávíte s kamarádkou dost času, ale vždyť to je přece normální! Věnujete se i svému příteli, tak proč by na tom mělo něco vadit?

Co s tím?

Zkuste mu vysvětlit, že s kamarádkou trávíte mnoho času, protože řešíte ženské problémy. Toho se chlap docela jistě zalekne. Zdůrazněte, že právě s ní rozebíráte ty nedůležité babské řeči, kdežto s ním se bavíte o hodnotných a důležitých záležitostech. Hned se bude cítit potřebný, a pokud nebudete se svojí kamarádkou 24 hodin denně, problémy ustanou.

Žárlí přítel na vaši kamarádku? Pak vás pravděpodobně chce mít jen pro sebe a vadí mu, že máte kolem sebe i jiné lidi, se kterými ráda trávíte čas. Věčný problém žárlivých partnerů. Vysvětlete mu to včas, a nenechte se zatlačit do koutu.

Co si počít s pasivním partnerem?

Co si počít s pasivním partnerem?

Také zjišťujete, že se váš dříve aktivní a milý muž proměnil v nemohoucího a věčně nespokojeného ...

Zdůrazněte mu, že i on má přece svoje kamarády. Vysvětlete mu, že přesně takové pocity, jaké zažívá on se svýmy kamarády, prožíváte vy se svou kamarádkou. To příjemné uvolnění a odreagování. Také se kamarádům určitě svěřuje s věcmi, které by vám neřekl. Mluví o autech, ženských, o mužských záležitostech. Tak jako my mluvíme o těch ženských. Prostě a jednoduše, kamarády potřebujeme, ať přítel chce nebo nechce!

Seznamte je

Má kamarádka přítele? Pak zkuste domluvit společnou zábavu. Můžete zajít na bowling, squash, na večeři ve čtyřech. Pokud je kamarádka sama, můžete domluvit s přítelem, ať vezme svého kamaráda. Tak oba seznámíte a třeba si zrovna padnou do oka. Přítel tak pozná, s kým vlastně trávíte volný čas a nebude k vaši kamarádce cítit takovou žárlivost jako předtím.

Když to nefunguje

I když občas je opak pravdou a váš partner a kamarádka si spolu nesednou. V takovém případě je striktně držte od sebe, ale nevzdávejte se ani jednoho z nich. Partnera milujete a chcete s ním trávit svůj čas, možná mít i rodinu a děti, ale kamarádku kvůli tomu neodstrkujte. 

A co vy? Vzdala jste se někdy své kamarádky kvůli chlapovi? A jak to dopadlo? Jste stále splu, nechybí vám blízká duše? 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
17. 10. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
16. 10. 2013 pepina . (reakcí: 0)
16. 10. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

28. 03. 2017 Horoskop Rak

Dnes budeš jednat s horkou hlavou. Rozbouřené emoce tě dovedou až do krajnosti a ty tak pustíš z pusy slova, kterých ... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist