Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Kamarádka na mě žárlí. Jak poznáte, že to s vámi nemyslí dobře?

Kamarádka na mě žárlí. Jak poznáte, že to s vámi nemyslí dobře?

Kamarádka na mě žárlí. 6 tipů, jak poznáte, že to s vámi nemyslí dobře

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marie Vendelbergerová | vydáno 15. 01. 2015

Je velmi snadné mít mnoho známých, ale upřímných přátel je jako šafránu. Jestliže si myslíte, že jste našly nejlepší kamarádku, nemusí tomu být napořád. I kamarádky na vás mohou žárlit a závidět vám. A jak to poznáte?

Napodobuje vás

První na našem seznamu je imitace. Sice z televize a časopisů občas napodobujete styly celebrit, ale mezi kamarádkami chcete být jistě originální. Pokud si vaše kamarádka stále častěji kupuje ty samé věci jako vy, mějte se na pozoru. Můžete mít stejný vkus, ale vše má své hranice. Jestliže kopíruje každý váš pohyb, mluvu, oblékání i jednání, je to jasný případ žárlivosti a hlavně jejího nízkého sebevědomí. Nevěřte přítelkyni, která určuje svoji vlastní identitu tím, že ji krade vám.

Dává neupřímné komplimenty

Kdo rád neposlouchá komplimenty? Asi se nikdo takový nenajde a je pravda, že čas od času dokáží zvednou náladu a posílit sebevědomí. Ne vždy ale jsou lichotky upřímné. Jestliže samy víte, že ve svetru po babičce, který máte jen na doma, vypadáte jako čarodějnice, ale kamarádka vám stále tvrdí, jak v něm vypadáte úžasně, asi něco nebude v pořádku.

Kritizuje vás

Opravdový přítel se pozná tak, že vám vždy řekne pravdu. Ovšem pravdu si nesmí splést s přílišnou kritikou. Pokud vás kamarádka neustále kritizuje, dává vám často najevo vaše nedostatky, není to kamarádka. Ve skutečnosti může být nespokojená sama se sebou a na vás žárlí. Nenechte se takovou osobou zbytečně vykolejit.

Móda pro baculky

Móda pro baculky

Ženy krev a mléko, baculky, boubelky, plnoštíhlé ženy - tato a mnohá další označení pro nás, ženy...

Ponižuje vás na veřejnosti

Přítel s velký „P“ vás nikdy nebude shazovat a ponižovat před rodinou nebo přáteli, někdy se to však může přihodit omylem. Pokud jsou tyto náhody stále častější, mohou mít zlomyslný podtext a pro vás varovný signál, že přítelkyně na vás v podstatě žárlí a chce vás veřejně znemožnit.

Přerušuje kontakt

Začíná zapomínat, že existujete a tráví s vámi čím dál méně času? Možná přemýšlíte, co jste udělaly nebo řekly špatně, ale třeba jste nic udělat nemusely. Pro některé kamarádky mohou být vaše úspěchy odrazem jejich neúspěchů a některé se s nimi nedokáží vyrovnat. Pokud tomu tak opravdu je, nemusíte dlouho truchlit. Taková osoba to s vámi nikdy nemyslela dobře.

Soutěží s vámi

Vše, co uděláte se snaží udělat desetkrát lépe a jejím jediným cílem je konkurovat vám ve všem. Co se týče vašich společných přátel, snaží se získat jejich důvěru na svoji stranu a tu a tam vás u nich pomluví.

Máte se žárlivostí svých kamarádek zkušenosti? Napište nám do diskuze.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
16. 01. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
16. 01. 2015 viki11 .. (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

21. 02. 2017 Horoskop Rak

Nenuť se do nudných domácích prací, práce by ti nešla od ruky. Navíc bys stále něco hledala a ztrácela, takže bys měl... Celý horoskop

Karta dne

Čtyři hole
Projekt, na kterém jsi pracovala, dosáhne úspěchu a nejen to, radostné dny můžeš očekávat také v dalších oblastech tvého života. Mír i harmonii jsi již vybudovala a te...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist