Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Kamarádka na mě žárlí. Jak poznáte, že to s vámi nemyslí dobře?

Kamarádka na mě žárlí. Jak poznáte, že to s vámi nemyslí dobře?

Kamarádka na mě žárlí. 6 tipů, jak poznáte, že to s vámi nemyslí dobře

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marie Vendelbergerová | vydáno 15. 01. 2015

Je velmi snadné mít mnoho známých, ale upřímných přátel je jako šafránu. Jestliže si myslíte, že jste našly nejlepší kamarádku, nemusí tomu být napořád. I kamarádky na vás mohou žárlit a závidět vám. A jak to poznáte?

Napodobuje vás

První na našem seznamu je imitace. Sice z televize a časopisů občas napodobujete styly celebrit, ale mezi kamarádkami chcete být jistě originální. Pokud si vaše kamarádka stále častěji kupuje ty samé věci jako vy, mějte se na pozoru. Můžete mít stejný vkus, ale vše má své hranice. Jestliže kopíruje každý váš pohyb, mluvu, oblékání i jednání, je to jasný případ žárlivosti a hlavně jejího nízkého sebevědomí. Nevěřte přítelkyni, která určuje svoji vlastní identitu tím, že ji krade vám.

Dává neupřímné komplimenty

Kdo rád neposlouchá komplimenty? Asi se nikdo takový nenajde a je pravda, že čas od času dokáží zvednou náladu a posílit sebevědomí. Ne vždy ale jsou lichotky upřímné. Jestliže samy víte, že ve svetru po babičce, který máte jen na doma, vypadáte jako čarodějnice, ale kamarádka vám stále tvrdí, jak v něm vypadáte úžasně, asi něco nebude v pořádku.

Kritizuje vás

Opravdový přítel se pozná tak, že vám vždy řekne pravdu. Ovšem pravdu si nesmí splést s přílišnou kritikou. Pokud vás kamarádka neustále kritizuje, dává vám často najevo vaše nedostatky, není to kamarádka. Ve skutečnosti může být nespokojená sama se sebou a na vás žárlí. Nenechte se takovou osobou zbytečně vykolejit.

Móda pro baculky

Móda pro baculky

Ženy krev a mléko, baculky, boubelky, plnoštíhlé ženy - tato a mnohá další označení pro nás, ženy...

Ponižuje vás na veřejnosti

Přítel s velký „P“ vás nikdy nebude shazovat a ponižovat před rodinou nebo přáteli, někdy se to však může přihodit omylem. Pokud jsou tyto náhody stále častější, mohou mít zlomyslný podtext a pro vás varovný signál, že přítelkyně na vás v podstatě žárlí a chce vás veřejně znemožnit.

Přerušuje kontakt

Začíná zapomínat, že existujete a tráví s vámi čím dál méně času? Možná přemýšlíte, co jste udělaly nebo řekly špatně, ale třeba jste nic udělat nemusely. Pro některé kamarádky mohou být vaše úspěchy odrazem jejich neúspěchů a některé se s nimi nedokáží vyrovnat. Pokud tomu tak opravdu je, nemusíte dlouho truchlit. Taková osoba to s vámi nikdy nemyslela dobře.

Soutěží s vámi

Vše, co uděláte se snaží udělat desetkrát lépe a jejím jediným cílem je konkurovat vám ve všem. Co se týče vašich společných přátel, snaží se získat jejich důvěru na svoji stranu a tu a tam vás u nich pomluví.

Máte se žárlivostí svých kamarádek zkušenosti? Napište nám do diskuze.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
16. 01. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
16. 01. 2015 viki11 .. (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

30. 03. 2017 Horoskop Ryby

Dnes tě to bude táhnout do přírody. Udělej si příjemnou procházku, načerpáš sílu na další dny. Užívej si první sluneč... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist