Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Jste hetero, bi, nebo flexi?

Jste hetero, bi, nebo flexi?

Jste hetero, bi, nebo flexi?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Věrka D. | vydáno 27. 01. 2011

Tohle téma s kamarádkami moc neprobírám, aby si náhodou nemyslely, že s nimi mám postranní úmysly :-) Ne, nejsem na holky a nikdy jsem ani neměla takové představy. Ale prožila jsem pár momentů, které hovoří ve prospěch tvrzení, že každá ženská je tak trochu bi.

Tak třeba jednou se mi zdál sen, že ležím v posteli s roztomilou Francouzkou typu Audrey Tautou a oddáváme se jedna druhé, přičemž si telefonuju s nic netušícím přítelem a tvrdím mu, že jsem právě na cestě z práce. Zlobivá holka, že? Jak vystřižené z nějaké mužské fantazie, ale můžu přísahat, byl to velice příjemný sen. Druhý zážitek jsem měla nedávno na Silvestra, když jsme s přáteli hráli "dospělácké hry" a měla jsem za úkol políbit kamarádku. Trochu jsem se zdráhala, v tomhle ohledu mám dost zábrany, ale ona sama byla odvážnější a pošeptala mi: Pojď, sehrajem klukům malý divadlo. A tak jsme sehrály vášnivý polibek, kluci málem spadli ze židle a řičeli nadšením, no jasně, o něčem takovém sní každý chlap, žejo... Ale co jsem chtěla říct - ono to vlastně vůbec nebylo špatné. Spíš naopak bych řekla, že žádný z mých bývalých neuměl takhle pěkně líbat jako tahle kamarádka.

Tak co s tím? Znamená to, že jsem bisexuální? Ne, možná na mě lépe pasuje pojem "flexisexuální". Kromě toho, že to nezní jako stigma sexuální orientace, je to teď prý docela moderní a přiznává se k tomu řada ženských. Flexisexuálka je v podstatě heterosexuálně orientovaná, ale nečiní jí problém pomazlit se občas s jinou ženou, i když by s ní nešla do dlouhodobého soužití. Podle nedávné studie společnosti Coco de Mar sní o něžnostech s jinou ženou celá třetina žen, přičemž by se ale žádná z nich neoznačila za bisexuálku. A trend je propagován i Hollywoodem!

Určitě si vzpomenete na Madonnu, která na pódiu dlouze políbila mladší kolegyňku Britney Spears... Tenkrát to byl šok, ale dneska se už nad něčím takovým nikdo nepozastaví. Naopak se zdá, že si zpěvačky a herečky na občasných lesbických úletech budují zajímavou image. S dívkami dříve ráda koketovala i Angelina Jolie a k občasným flirtům se stejným pohlavím se přiznává i Charlieho Andílek Drew Barrymore. Ani románek rebelky Lindsay Lohan s lesbičkou Samanthou nebyl nakonec tak vážný, jak se to zpočátku tvářilo. Pro samotnou Lindsay šlo spíš o úlet či milostný experiment, a nyní se už herečka zase orientuje na muže.

A teď by mě docela zajímalo, jestli to podobně mají i kluci, i když mezi nimi je to asi dost tabuizované téma. Ačkoli... mám kamaráda, který ve snaze vyzkoušet v sexu naprosto všechno vyzkoušel i sex s mužem...  a samozřejmě se nepovažuje za gaye ani bisexuála. O těchto mužských úletech ale neslyšíme často. Ani z Hollywoodu ne (představte si třeba, jak Brad Pitt čas od času utíká od dominantní Angeliny třeba do náruče sladkého Orlanda Blooma...hihi :-)

Takže holky (a kluci), přiznejte se v diskusi, jak se k tomuto tématu stavíte, nebojte se, tady na internetu můžete anonymně!

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
18. 08. 2016 Carter Pro některé tady :) (reakcí: 0)
23. 03. 2014 Anička Jsem bi, ale (reakcí: 0)
12. 06. 2013 soffka Líbačka (reakcí: 0)
14. 05. 2012 Maybe Pěkný článek (reakcí: 0)
04. 05. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
24. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
10. 08. 2011 Zuzana2403 Jste hetero, bi, nebo flexi (reakcí: 0)
10. 05. 2011 Habibi Sherry každý je nějaký (reakcí: 0)
06. 02. 2011 Eliss z času na čas ;) (reakcí: 0)
28. 01. 2011 Anetka Proč ne .. ? :)) (reakcí: 0)
28. 01. 2011 Karkulka No tak to pardon (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

28. 03. 2017 Horoskop Štír

Zapomněla jsi zaplatit složenku, nebo ses opozdila s platbou? Tak dnes na tebe bude ve schránce čekat nemilé překvape... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist