Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Je možné žít s puntičkářem?

Je možné žít s puntičkářem?

Je možné žít s puntičkářem?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marie Vendelbergerová | vydáno 03. 04. 2014

Že váš chlap nechává použité ponožky u postele, zvednuté prkénko na toaletě, zaschlý talíř na kuchyňské lince? A vy se stále zlobíte a říkáte si, že to už není možné? Možná buďte rády! Je tu ještě horší varianta - puntičkář!

Puntičkář, puntík, pedant na úklid

Nejenom ženy jsou pořádné a mají rády ve své domácnosti řád, ale i muži, hlavně ve středním věku jsou na  pořádek pedanti, což může mnohým ženám imponovat. Co když ovšem narazíte na opravdového puntičkáře, kde už hranice nezná mezí?

Své o tom ví čtenářka Miriam (36 let) "S Filipem jsem se seznámila na horách a připadal mi jako zcela normální chlap. Po  několika schůzkách mě konečně pozval i k sobě domů a byla jsem velmi mile překvapena. Byt jako klícka. Vzpomněla jsem si na své bývalé partnery, kteří pořádkem zrovna neoplývali. Ale Filip byl docela něco jiného. Všude naklizeno, srovnané polštáře na gauči, v koupelně všechny parfémy snad i podle velikosti naskládané. Hrnečky rozdělené podle barev a lžičky na kafe krásně do sebe poskládané. Je pravda, že jsem se u něj cítila moc dobře a říkala jsem si, že věděl, že přijdu a že si dal záležet, aby měl doma uklizeno. Akorát mi postupem času začalo vadit, že jsem si musela dávat na vše pozor, třeba na ty lžičky v šuplíku nebo perfektně poskládané ručníky v koupelně. Viděla jsem ho, že po mně stále něco uklízí nebo srovnává. Nejsem žádná špindíra, ale dokonalá taky ne.

Můj partner mě rád pozoruje při sexu s jiným. Je to normální?

Můj partner mě rád pozoruje při sexu s jiným. Je to normální?

Kandaulismus - že jste tento název nikdy neslyšely? Ano, to je možné, ale když se muž rád dívá na...

Když Filip navštívil můj byt, věděla jsem, že se mu tam nelíbí. Mám také ráda pořádek, ale hromádky časopisů u postele nebo oblečení přehozené na židli u mě není nepořádek. Takže jsme většinu času trávili u něj doma, což vedlo postupně i k velkým hádkám. Byl nespokojený, když jsem nedala hrnečky ouškem ve stejným směru nebo když jsem mu špatně poskládala trička a i když jsem se sebe víc snažila, stále bylo něco špatně. Ve svém věku, kdy v každém potencionálním partnerovi vidím i budoucího manžela a otce našich dětí, jsem si začala klást otázku, jestli mám tohle zapotřebí. Nedokázala jsem si představit mít s tímhle chlapem malé děti, které dělají stále nepořádek.

On by se určitě zbláznil a já z něj taky. Naše známost neměla dlouhé trvání. Jsem už hodně stará na to abych se předělávala a asi mám jiné priority, než stále naleštěný stůl nebo zrcadlo. V jádru duše nebyl špatný chlap, ale my jsme se k sobě prostě nehodili. On potřeboval ženskou, která by s ním sdílela stejnou vášeň pro úklid a já zase chlapa, kterému nebude vadit, když hodim tričko na postel."

Jste také puntičkářky nebo spíše váš partner? A jak byste tyto neshody řešily?

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
09. 04. 2014 glady ... (reakcí: 0)
05. 04. 2014 Dendisek3 =) (reakcí: 0)
05. 04. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
04. 04. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
03. 04. 2014 viki11 .. (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Jemně odstraňuje oční líčení včetně voděodolné řasenky, aniž by poškozoval citlivou pokožku v oblasti očí.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 24. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

24. 10. 2016 Horoskop Váhy

Dnes budeš chtít objímvat celý svět a rozdávat peníze každému, koho potkáš. Je to hezké, pomáhat druhým, ale zase nen... Celý horoskop

Karta dne

Smrt
Cokoliv tě trápí, máš velkou příležitost jednou provždy smést ze stolu, na nic již nečekej a začni jednat. Pusť se do odstraňování všech překážek, které ti stojí v ces...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist